Novinky

#test_samsung

sitemaka
11. pro 2018 Čtené 65x

Když se tady objevilo, že se budou testovat pračky Samsung, nechalo mě to chladnou, ani psát jsem nechtěla, jaká je totiž šance, že zrovna mě vyberou. Ale pak jsem si řekla, že za napsání pár slov nic nedám a napsala. Když jsem o několik dní později uložila syna, uvařila si kávu a šla se podívat, co se tu děje nového, svítila mi tam jedna soukromá zpráva, tak jsem klikla.

Ahoj,
s radostí ti oznamujeme, žes byla vybrána pro testování pračky Samsung. Gratulujeme!

No co Vám budu povídat, seděla jsem a koukala na tu zprávu jak tele. Pak mi to došlo, tak jsem honem volala manželovi, abych se o svou radost podělila. Poslala jsem dle instrukcí svoje kontaktní údaje pánovi ze Samsungu a čekala.

A čekala a čekala a ze Samsungu se nikdo neozýval, jen tady z MK mi chodili zprávy, co je nového, jestli už se někdo ozval... Neozýval se nikdo a já už pomalu přestávala věřit, že nějaké testování bude. A pak... 23.10. zazvonil telefon a moc milá paní ze Samsungu se se mnou chtěla domluvit, kdy mi mohou pračku přivézt a nainstalovat. Ted den D byl 30.10. dopoledne.A já se zas začala těšit.

30.10. v půl druhé odpoledne zastavilo před naším barákem auto a na první pohled bylo vidět co nám veze. Pán, který nám pračku dovezl byl veliký sympaťák, musela jsem mu rozšířit obzory a vzsvětlit mu, co je to Modrý koník a on mi za to krásně vysvětlil, jak zacházet a jak se starat o naši novou pomocnici a povídání s ním bylo tak fajn, že jsem vám to zapomněla dokumentovat.

Nahoře na pračce je krásný stříbrný volič cyklu. Displej, který zobrazuje informace o atuálním programu a odhadovaný zbývající čas. Pokud dojde k potížím, zobrazí se informační kód. Vedle displeje jsou ještě dalsí volitelné ikonky:

TEMP: stisknutím změníte teplotu vody pro aktuální program.

RINSE: stisknutím změníte počet máchání u aktuálního cyklu.

SPIN: Stisknutím změníte čas odstřeďování pro aktuální program.

OPTIONS: stisknutím tlačítka vzberete možnost. Dostupnost voleb závisína cyklu.

BUBBLE SOAK: Bubble soak pomáhá odstranit širokou škálu odolných skvrn. Po výběru funkce bubble soak je prádlo důkladně namočeno ve vodních bublinkách, což zajištuje účinné praní.

EASY IRON: Snadné žehlení! Rychlost odstřeďování se snižuje, aby se zmenšilo pomačkání prádla.

SMART CONTROL: po stisknutí smart control můžete pračku ovládat pomocí mobilního zařízení.

Pračka nabízí spoustu pracích programů na různé druhy prádla. Některé jsem si velmi oblíbila, jiné mi naopak nevyhovují, nebo mě mrzí, že nejdou upravit.

BAVLNA: Pro bavlnu, prostěradla, ubrusy, spodníprádlo, ručníky nebo trička. Čas praní a počet cyklů máchání je automaticky nastaven dle náplně. Můj nejoblíbenější program! Teplota je 40 a jde zvednout až na 90, otáčky 800-1400.

EKO BAVLNA: Optimální výkon při nižší spotřebě energiepro bavlnu, prostěradla, ubrusy, spodníprádlo, ručníky nebo trička. Za účelem úspory energie může skutečná teplota praní nižší než specifikovaná teplota. Tento program jsem si taky velmi oblíbila, jsem doma, nikam nespěchám, takže mi nevadí, že je program delší, ale šetří energii.

SYNTETIKA: Pro blůzy nebo trička vyrobená z polyesteru (diolen, trevira), polyamidu (perlon, nylon) a podobně. Tenhle program jsem vůbec nepoužila, bez toho můžu být.

JEMNÉ PRÁDLO: Pro citlivé tkaniny jako vlákno z umělého hedvábí, viskóza a syntetika. Pro nejlepší výkon praní použijte tekutý prací prostředek. Kratší program a u mě měl úspěch, teplota jde nastavit 30-40 stupnů.

MÁCHÁNÍ A ODSTŘEDOVANÍ:Další máchání po aplikaci aviváže na prádlo.

ČIŠTĚNÍ BUBNU: Vyčistí buben pračky odstraněním špíny abakterií. Vyčistí gumové těsnění dveří odstraněnímnečistot z těsnění. Proveďte po každých 40 praních bez použití pracího prostředku nebo bělidla. Po každých 40 praních vás pračka automaticky upozorní. Zkontrolujte, zda buben je prázdný. K čištění bubnu nepoužívejte žádné čisticí prostředky. Tahle funkce mi přijde hooodně dobrá! Nevím jak vy, ale já čistila pračku, jen když jsem si vzpomněla, měla na to čas... A tahle si o to řekne sama a ještě stačí zmáčknout jediný čudlík!

15 RYCHLÉ PRANÍ: Lehce znečištěné oblečení o objemu méně než 2,0 kg, které chcete rychle vyprat. Používejte méně než 20 g pracího prostředku. Použití více než 20 g může zanechat zbytky pracího prostředku. U tekutého pracího prostředku použijte max. 20 ml tekutého pracího prostředku. U tohoto programu jsem byla upozorněna, že ho nemám používat moc často, že se rychleji ničí prádlo, dělají se na něm žmolíky.

EXTRA RYCHLÝ: Rychlý průběh do 39 minut pro běžné oblečení jako spodní prádlo a košile. Doba cyklu se bude lišit v závislosti na stavupřiváděné vody, náplni a typu prádla.

SUPER ECO: Technologie Ecobubble pere při nízké teplotěa pomáhá snížit spotřebu energie.

TMAVÉ OBLEČENÍ: Dodatečné máchání a snížené otáčky odstřeďování zajišťují šetrné praní a důkladné vymáchání.

VLNA: Specifická vlna pratelná v pračce při náplninižší než 2,0 kg. Funkce cyklu WOOL (VLNA) jemně pulzujea namáčí, čímž chrání vlákna vlny před smršťováním a kroucením. Doporučuje se používat neutrální pracíprostředek.

OUTDOOR: Pro horské oblečení, lyžařského oblečení asportovního oblečení, které jsou vyrobeny zfunkčních materiálů, jako je spandex, streč a mikrovlákna.Vyhledem k tomu,že mám doma sportovce,další můj hodně oblíbený program.Teplota 40,otáčky nižší a prádla jen do 2 kilo.

Lůžkoviny: Pro povlečení, prostěradla, přikrývky atd. Nejlepšího výsledku dosáhněte praním pouze 1 typu lůžkovin. Ujistěte se, že náplň je nižší než 2,0 kg. Tento program mě úplně neoslovil, jsem zvyklá prát ložní prádlo na vzšší teplotu, tady jde jen na 40 a i omezení hmotnosti, mě tady trochu zaskočilo...

Speciální funkcí na této pračce je AddWash. Pro mě top topů! Pokud zapněte pračku a zjistíte, že jste tam něco nedali, nic se neděje. Stačí, když dáte pauzu a přídavnými dvířky, které jdou otevřít až o 130 stupňů, vhodíte zapomenuté prádlo a znovu pračku sepnete.

ODLOŽENÝ START: Tuhle funkci asi nemusím nikomu představovat. Prostě si start praní nastavíte tak jak potřebujete.

DĚTSKÁ POJISTKA: Aby děti nebo kojenci nemohly náhodněspustit nebo nastavit pračku, dětskápojistka uzamkne všechna tlačítka kromě tlačítka Napájení. U nás používám, protože nejmladší syn tak strašně rád pere, že bych se možná divila, kdyby mi vypral on.

SMART THINGS: Pro mě trochu španělská vesnice! Ano nejsem technický typ a tahle aplikace podle mě nepatří mezi ty snadné. Takže tohle u nás testoval, testuje a testovat bude manžel.

Když nastane problém, je na displeji se ukáže kód, ten najděte v návodu a rychle můžete problém odstranit. Mě se ukázal kod ddC, hned jsem běžela pro návod a zjistila, že se někdo asi nevědomky opřel o malá dvířka a ta se pootevřela, takže stačilo zavřít dvířka a bylo po problému.

Tak snad jsem vám tady sepsala vše, co by vás zajímalo, kdyby bylo něco, co by vás zajímalo a tady jste se to nedozvěděli, klidně mi napište tady pod článek :slight_smile:

Nakonec ještě moje malé shrnutí:

+TICHÁ

+VELKÝ BUBEN (fakt se tam vejde hoooodně prádla)

+DVÍŘKA NA DODÁNÍ PRÁDLA (to je veliká paráda, u nás velmi vzužitá)

+SNADNÁ OVLADATELNOST (zvládají to i naši kluci)

+VÝBĚR PŘEDNASTAVENÝCH PROGRAMŮ

+VELMI SROZUMITELNÝ NÁVOD (moc návody nečtu, ale kvůli vám jsem se překonala)

+PROGRAM NA SKVRNY (opravdu účinný, i když i tak používám a přípravky na skvrny)

+PROGRAM RYCHLÉ PRANÍ

+DĚTSKÁ POJISTKA

+MOŽNOST SLEDOVAT PRAČKU NA TELEFONU

+FUNKCE ČIŠTĚNÍ BUBNU 

+JE KRÁSNÁ

-SLOŽITÁ APLIKACE (ale jak už jsem psala,já jsem na tohle tele)

-NĚKTERÉ PROGRAMY (ale většinou se dají upravit)

A to je všeeeee, já jsem s pračkou velmi spokojená, děkuji, že jsem ji pro vás mohla testovat a v testování můžu pokračovat.

#test_samsung a #recenze 

Čti celý článek
pajinka85
11. pro 2018 Čtené 756x

Bylo to v srpnu, byl teplý den a schylovalo se k velké bouřce a pořádnému dešti. Seděli jsme s manželem společně u kávy ve Špindlu a koukali na děti na hřišti. Naše poklidné sezení vyrušil důležitý hovor z manželovi práce. A tak jsem i já vytáhla mobil a zabrousila na MK, kterého jsem už delší dobu zanedbávala. První příspěvek na společné zdi hlásal o možnosti zapojení do testování úžasné pračky od značky Samsung. Moji pračce už nějaký ten rok je a občas už potřebovala rande s panem opravářem. Byla to tedy jedinečná šance, jak přijít k nové "kámošce". Pár dní uteklo a já na to zapomněla. Seděla jsem večer u počítače a upravovala fotky. Během delšího  importu fotek jsem byla zvyklá obhlédnout sociální sítě. A v tu chvíli jsem to zjistila: Gratuluji, byla jste vybrána k testování...

Ubíhaly dny, týdny a pak i měsíce a ona se stále někde courala. Poslední den října jsem se dočkala. 

Milý a usměvavý pán zazvonil u dveří a hlásil, že mi veze radost. S manželem pračku usadili na místo, které bylo pro ni připraveno. Prošel se mnou základy, ukázal, jak se pračka nastavuje, zapíná a na co si dát pozor.

Ještě ten den se začalo testovat. 

Ovládání je naprosto jednoduché a intuitivní, je v češtině, takže i bez návodu si poradíte. Nejdůležitější ovládací prvek je kruhový volič cyklu. Při zapnutí naskočí můj nejoblíbenější program- Bavlna.

BAVLNA- 

nastavená je 40°C a největší počet obrátek při ždímání - 1400 a čas 1 hodinu a 23 minut. 

Program je určen na ručníky, ubrusy, spodní prádlo a trička. A teplota jde volit až na 90°C. Pokud chcete šetřit energii je tu program.

BAVLNA eco -

To je na mě příliš dlouhý program, ale pokud vím, že nepotřebuji šetřit čas, použiji tento program. Jen nejde nastavit nejvyšší teplota 90°C. 

Syntetika -

pro oblečení z polyesteru. V základu je teplota nastavená na 40°C , ale dá se zvýšit na 60°C. A čas je delší- 1 h a 59 minut. 

JEMNÉ PRÁDLO

Na citlivé tkaniny používám tento program. Je to krátký program o 30 minutách, v základu nastavený na 30°C a lze zvýšit na 40°C. Z pochopitelného důvodu má omezené otáčky na 800. 

MÁCHÁNÍ A ODSTŘEDĚNÍ 

Pokud je potřeba třeba dát zvlášt aviváž. 

VYPOUŠTĚNÍ / ODSTŘEDĚNÍ 

ČIŠTĚNÍ BUBNU 

Inteligentní funkce pračky. Hlídá, aby jednou za 40 praní jsme ji nechali pořádně vyčístit na vysokou teplotu. Vyčistí buben pračky a odstraní špínu a bakterie. Vyčistí gumové těsnění dveří odstraněním nečistot. Čistí se bez použití prášku a buben musí být prázdný. Zasahovat do nastavení nelze. 

LŮŽKOVINY

U tohoto programu jsem trošku na vážkách. Dětem barevné povlečení v tomto programu peru, stačí 40°C kvůli zachování barev. Ale naše bílé bavlněné a damaškové peru na 60°C a to mi tento program neumožní a má i omezené otáčky. A pro nejlepší vyprání uvádějí pouze 2 kg prádla. 

OUTDOOR

Horské a lyžařské oblečení , sportovní oblečení vyrobené z funkčních materiálů. Teplota pouze do 40°C a otáčky do 1200. A pozor-pouze 2 kg prádla na jedno praní. 

VLNA

Krátký program na vlnu, 40°C maximálně a otáček pouze 800. Za 38 minut hotovo. 

TMAVÉ OBLEČENÍ 

Další můj oblíbený program, který je přednastavený na 30°C a 53 minut, já však zvyšuji teplotu na 40°C. Tento program je obohacen o jedno máchání a má méně otáček. Při sušení v sušičce, ale nejraději dávám nejvyšší otáčky. Sušička to sama zase pěkně narovná. 

Super ECO

Technologie Ecobubble pere při nízké teplotě a pomáhá snížit spotřebu energie. Pere 1h a 10 minut, teplota nelze nastavit a prádlo je vyprané stejně dobře jako při klasickém programu. Bohužel má omezení jen na 4 kg prádla.

EXTRA RYCHLÝ 

Praní pouze 39 minut. V návodu píší , že je na spodní prádlo a košile , ale má omezení na 40°C. Tento druh peru spíše na 60°C a proto extra rychlý použiji v případě, že potřebuji přeprat jen třeba propocené tričko bez fleků. 

15 RYCHLÉ PRANÍ 

To je záchraný bod pouze na 2 kg prádla. Použít malé množství prášku a nepoužívat často. Pere to intenzivně a může oblečení poničit. Takže spíše v případě nouze. 

Samozřejmostí je FUNKCE ODLOŽENÝ START. To použvám velmi často. Chodím běžně spát o půlnoci a prádlo připravím na praní a start odložím na pátou hodinu, aby ráno bylo vypráno. 

Další úplně nejlepší věc je funkce AddWash. Pokud zapnete pračku a uvědomíte si, že něco jste tam nedali, nemusíte pračku zastavovat, čekat až se odemkne, vložit prádlo a znovu zapnout. Stačí dát jen pauzu a hned malinkými dvířky přihodit prádlo do bubnu. 

Funguje to téměř vždy, ale pokud byste trefili zrovna dobu, kdy je pračka naplněna horkou vodou nad 50°C, může se stát, že to vyhodnotí, že vás to tam nepustí. Zatím se mi to nestalo. A pozor při zavírání, abyste nezavřeli prádlo do dvířek, mohlo by se poškodit prádlo, ale i těsnící gumy. 

DĚTSKÁ POJISTKA

Toto určitě ocení hodně z vás. :slight_smile: Po dobu 3 sekund podržíte + a - Já jsem nepoužila ani jednou. Moje kluky to baví a vědí už co mačkat. Hlavně ten nejmladší, ten to učí i Tobíka :slight_smile:

SMART THINGS

Pokud máte chytrý telefon s Android a nebo iOS, můžete využít mobilní aplikaci. Je to specifické nastavení, a proto k tomuto určitě koukněte do návodu a ještě asi lépe, strčte návod manželovi. 

V této aplikaci můžete sledovat v jaké fázi je cyklus a zbývající čas praní, zjištění závady, sledování spotřeby,počet cyklů praní a upozornění potřeby čištění bubnu. Také vám to může provádět týdenní nebo měsíční analýzu o stavu provozu spotřebiče. Dále je tu možnost vytvoření vlastního programu na základě typu materiálu a stupni znečištění. Ale aplikace nás potrápila a někdy funguje a jindy ne. A je poměrně složitá. 

Hezky se o ni starejte, občas ji dopřejte pořádnou očistu. Čerpadlový filtr se doporučeje čistit 6x ročně, aby se předešlo ucpání. Nejlépe pod tekoucí vodou a starým zubním kartáčkem. Dávkovač pracího prášku jde snadno vyndat  a také vyčistit kartáčkem.

Odstraňování problému

Návod si určitě nechte někde po ruce, když přijde chyba, její kód se zobrazí na pračce a vy díky tomu jednoduše v návodu najdete, kde je problém. Chyby jsou popsány srozumitelně. Problém vám pomůže vyhodnotit SmartThings (mobilní aplikace) Odstranění závad jsem nemohla vyzkoušet, naštěstí stále pere bez problému. :slight_smile: 

Svou původní pračku jsem darovala jedné mamince, která ji moc potřebovala a pračka stále pere. Novou jsem testovala měsíc, za tu dobu už po mně chtěla jedno čištění a do dalšího nechybí moc. 

Velmi mi vyhovuje rychlost praní. Přesně mi to vychází se sušičkou, takže jen přehazujeme. 

Po dokončení praní hraje milou melodii, aby dala vědět, že je dopráno. Ale to můžete i sledovat na mobilu a na pračce zvuk vypnout, pokud by vás rušil. 

V náš uklízecí den stihnu vyprat povlečení a prostěradla celé rodině v rekordním čase a zase v klidu po dosušení povléct. Někdy, když je čůrací noční nehoda, stihnu s tím vším vyprat i celou peřinu a podložku. Dříve jsem to stíhala jen tak tak. 

Moje shrnutí

Výhody:

+tichá

+jednoduché ovládání

+rychlé praní 

+přednastavené optimální nastavení 

+dodatečné doplnění prádla

+možnost otevření dvířek okamžitě po doprání, žádná časová prodleva

+velký buben 

+ekologické praní při nízkých stupních teploty vody 

Nevýhody: 

-u některých programů bez možnosti vyšší teploty 

-aplikace je náročná a často se odpojuje od pračky 

-omezení váhy u některých programů

Děkuji, že jsem dostala možnost testování tohoto úžasného produktu. Pevně věřím, že recenze byla přínosná a pomůže dalším při výběru pračky do své domácnosti. 

#test_samsung #recenze

Čti celý článek
sitemaka
24. lis 2018
#test_samsung Otázka na sobotu:Perete s programy,které nabízí pračka,nebo máte nějaký svůj oblíbený ?
Zobraz celou zprávu
sitemaka
23. lis 2018
#test_samsung Takhle při pátku by mě zajímalo,v čem nejraději perete ?Klasický prášek na praní,tekutý,nebo snad tableta ?a co Aviváž ?

Já propadla tabletám 3v1,ale na bílé používám tekutý prací gel :slight_smile:

a odpověď si dáme za :heart:,ať máme hezčí pátek
Zobraz celou zprávu
sitemaka
18. lis 2018
#test_samsung jejda jejda,něco se porouchalo:fearful:ale díky chytre příručce vím co a pereme vesele dal:thumbsup:
Zobraz celou zprávu
sitemaka
15. lis 2018
#test_samsung dnes je první várka tmavé prádlo a i na to má pračka svuj program:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
sitemaka
13. lis 2018
#test_samsung tak schválně, víte na co je v pračce tahle věcička? Spravne odpovědi za srdicko :wink:
Zobraz celou zprávu
sitemaka
12. lis 2018
#test_samsung Včera mi přijela na návštěvu sestra.Obhlídla novou pračku a chtěla si ji zkusit.U nás žádný problém,prádla máme stále dost :joy:Nechala jsem ji tam ať si poradí...Po pár minutách přišla a povídá:UŽ JSEM MZSLELA,ŽE JSEM S NÍ NĚCO PROVEDLA,ZAPLA JSEM JÍ A NIC!ALE ONA UŽ JELA,JEN JE TAK TICHÁ,ŽE JSEM TO NEPOSTŘEHLA :joy:Ano je strašně tichá:heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
sitemaka
8. lis 2018
#test_samsung Dnes je u nás velké prádlo...A poprvé testuji program určený přímo na ložní prádlo,tak jsem zvedavá :clap:a mám i malého pomocníká,který si vhazování tablety na praní a nastavování programu nemůže nechat ujít :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
sitemaka
2. lis 2018
#test_samsung Holky tyhle dvířka,to je věc:heart_eyes:Určitě každá znáte,že jakmile zapnete pračku,začnete bo bytě(domě)nacházet prádlo,které se mělo taky prát ...A tady není problém:heart_eyes:Dáte pauzu,otevřete dvířka ,vhodíte prádlo a perete dál:clap::clap::clap:
Zobraz celou zprávu
sitemaka
30. říj 2018
#test_samsung Kdo už přestal věřit? JA!A kdo měl dneska předčasného Ježíška? Já!po dlouhém čekání, dnes dorazila! A čekání se vyplatilo :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
sitemaka
Zpráva byla změněna 5. zář 2018
#test_samsung Já Já Já jsem to já,kdo bude testovat :astonished:Vstřebávám tu krásnou zprávu a děkuji i když přesně nevím komu poděkovat.....strašně se těším až ta božská věc dorazí :heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
31. srp 2018 Čtené 2910x

Aktualizace: Víte jak se dobře pere? Šikovně, efektivně, ekologicky a moderně. Dvě maminky otestovali pračku Samsung Quick Drive a zde si můžete přečíst jejich recenze. Trošku napovíme - tuto pračku si určitě připíšete na svůj vánoční seznam dárků!

---

Máme tu pro vás skvělé testování. Až dvě maminky můžou získat po jednom kusu prémiové pračky Samsung Quick Drive a konečně prát šikovně, rychle a prakticky. Jednoduše bomba.

Tak čtěte dál, pokud chcete jednoho pomocníka značky Samsung získat domů i vy.

Co testujeme

Tato chytrá kráska oblíbené značky Samsung se vyznačuje hned několika vlastnostmi, které jistě oceníte:

QuickDrive snižuje dobu praní až o 50 % a energetickou spotřebu až o 20 %. Buben pračky se otáčí v opačném směru než zadní stěna bubnu. Díky tomu se prádlo v pračce víří rychleji, a proto se vypere efektivněji, účinněji a zároveň šetrně. Aplikace Samsung Q-rator promění mobilní telefon na dálkový ovladač pračky. Po zvolení druhu a množství prádla vám samotná pračka navrhne vhodný program. Umožňuje nastavit, kdy má být prádlo vyprané a pomůže vám i s případnými technickými problémy.

Zapomněly jste do pračky přidat nějaké oblečení? S pračkou AddWash žádný problém! Pomocí speciálních AddWash dvířek můžete do pračky přidávat prádlo kdykoliv během pracího cyklu. Stačí stisknout tlačítko pauza, otevřít AddWash dvířka a znovu stisknout tlačítko pauza. Nebo například jemnou halenku můžete přidat jen do určité fáze praní, případně nalít aviváž přímo do bubnu pračky.

Kvalitní a šetrné praní, které zajišťuje technologie Eco-Bubble zaručuje dokonale vyprané prádlo i při nízkých teplotách. Eco-Bubble přemění prací prostředek na aktivní pěnu, která pronikne hluboko do látky a jednoduše odstraní nečistoty, zatímco chrání barvy a texturu oblečení a šetří také energii. Pro skutečně odolné skvrny slouží funkce Bubble Soak, kdy je do klasického programu je přidána další dvaceti minutová fáze, v rámci níž je prádlo ponořeno do aktivní pěny. Tak se všechny odolné skvrny uvolní jednodušeji a rychleji a prádlo je dokonale čisté.

Digitální invertorový motor se vyznačuje vynikající energetickou účinností, minimálním hlukem a dlouhodobým výkonem. Využívá silné magnety pro tišší a silnější výkon, přičemž spotřebuje méně energie než univerzální motory. Jeho dlouhodobou životnost podporuje i desetiletá záruka.

Nový typ keramického topného tělesa má antiadhezní povrchovou úpravu, která snižuje tvorbu vodního kamene (ve srovnání s konvenčními topnými tělesy). Patentovaný design zabraňuje tvorbě vodního kamene, který brání tepelné vodivosti. Díky tomu topné těleso udržuje svůj výkon po mnohem delší dobu.

Koho hledáme

Hledáme dvě moderní a stylové ženy, které by už konečně chtěly prát rychle, efektivně a na úrovni. Měly by to být ženy, kterým se doma kupí hromady prádla od dětí a manžela, který košile střídá i dvakrát denně.

Měly by to být komunikativní ženy, které se rády dělí o své názory a aktivní život na sociálních sítích. Navíc Koníka považují za součást svého běžného života, jsou otevřené, přátelské a mají dobrý písemný projev.

Jak se zapojit

Abyste získaly jednu pračku Samsung Quick Drive domů na otestování, napište pod tento článek komentář, ve kterém uvedete důvody, proč bychom měli pro testování vybrat zrovna vás. Perete denně a chcete si to zjednodušit? Chcete být odpovědnější k přírodě a šetřit její zdroje? Máte doma alergiky a vše musí být tip-ťop vyčištěno? Jste maniačka na Samsung produkty? Jednoduše napište všechno, co vás napadne a co si myslíte, že by nás mohlo zaujmout.

A nezapomeňte napsat i něco o sobě. :relaxed:

Čas na napsání komentáře máte do neděle 2.9. a 3.9. se pozorně podíváme na vaše komentáře a vybereme dvě šťastné maminky na testování této krásky.

Na závěr jen doplníme, že pračka dvěma maminkám zůstane. To se vyplatí, ne?

Mějte se krásně,

Konik_testuje

#test_samsung

Čti celý článek
konik_testuje
20. srp 2018
Maminky, víte, co pro vás chystáme? Testování... Ano. Ale jaké?

ÚPLNĚ SKVĚLÉ! BUDETE TESTOVAT PRAČKY SAMSUNG.

Do komentářů nám napište váš tip na pračku, kterou si myslíte, že vám zašleme, a která vám doma už i zůstane. A my vás za to odměníme 6 srdíčky.

Sledujte náš profil.

#test_samsung
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další