Novinky

#vanoce_fisherprice

monny3 AMBASADORKA
10. pro 2018 Čtené 176x
Čti celý článek
marinazhodonina
9. pro 2018
Vysněnou hračkou mého dětství byla panenka "mluvička". Měla v zádech otvor a dávali se tam takové malé jakoby gramodestičky a po stlačení čudlíku panenka říkala, co na nich bylo nahrané. Vzhledem k tomu, že to bylo za hluboké totality a tyto panenky byly silně podpultové (a my bydleli daleko od velkého města), dostala jsem ji po 4 letech žadonění pod stromeček až ve 4. třídě ZŠ. Dneska by to asi holčičky v deseti letech už neocenily, ale já měla tenkrát radost převelikou.
Soutěžím o pejska.
#vanoce_fisherprice
Zobraz celou zprávu
snany
6. pro 2018
#vanoce_fisherprice Nejlepší dárek v dětství byla kloubová Barbie, moc jsem si ji přála, netuším kde ji v té době Ježíšek sehnal, ale byla jsem radostí bez sebe. Přesnou fotku asi nenajdu.
Zobraz celou zprávu
nikinelinaty
4. pro 2018
#vanoce_fisherprice

Můj sen byl, když jsem byla malá mít herní konzoly, co v té době skoro nikdo neměl. Max od tamanu. Byla to sega mega drive a oblíbená hra Sonic a lví král.
To byly Vánoce.
Ted už dárky nedostávám, ted je naděluji. A jsem naprosto spokojená.

Soutěžím o pejska pro malého.
Zobraz celou zprávu
ekulka
3. pro 2018
#vanoce_fisherprice

Pamatuju si, ze jsem si moc prala walkmen, obleceni na Barbie, lopatu na snih (na sankovani), kazety Smoulu (Smouli super disco show a dalsi), hru Ukaz,co vis, koleckove brusle, cesaci hlavu, knizky, vytvarne potreby a dalsi (to je vytah z vice Vanoc, byla jsem skromna :D Nejradeji ale vzpominam, kdyz jsme pres vanocni svatky hraly se segrou a s nasima (hlavne s mamkou) stolni hry, to jsem milovala snad vic, nez samotneho Jeziska... Jeden rok mi Jezisek prinesl Panenku na plese, tu hru jsem milovala :slight_smile: Pamatujete ji nekdo?
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
1. pro 2018 Čtené 502x vybrali jsme
Čti celý článek
terka555
Zpráva byla změněna 1. pro 2018
Moje vysnena hracka
#vanoce_fisherprice
Kdyz jsem byla mala, hrozne jsme si s moji sestrou praly dostat od Jeziska elektroauticko, samozrejme tehdy byla cena o dost vyssi nez ted, takze jsme se ho nikdy nedockaly, ale jinak byla nase prani vyslysena. Moje nejvetsi prani, bylo dostat velkeho plysoveho medvidka a jedny Vanoce jsem ho pod stromeckem opravdu nasla a to bylo takove radosti, ze jsem ani nechtela dal rozbalovat:slight_smile: do postele se nevesel tak stal alespon u ni a kdyz jsem si s nim pres den vyhrala tak me u ni hlidal:slight_smile: tehdy to byly ty nejkrasnejsi Vanoce:blush:
Soutezime o pejskovu sestricku:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další