Novinky

#vanoce_fisherprice

monny3 AMBASADORKA
10. pro 2018 Čtené 176x

Všem vám moc děkuji za zapojení do soutěže a krásné příspěvky. I já si ráda zavzpomínala na populární hračky našeho dětsví a několikrát jsem si řekla "no jó, přesně tohle jsem taky chtěla" :grin:  A myslím, že mnohé jsme si uvědomily, že někdy chce dítě věc, která může rodičům připadat absolutně zbytečná a nesmyslná, ale když se to přání splní, může to být krásná vzpomínka na celý život :wink:

A teď už tedy k vyhlášení vítězů, na které jistě netrpělivě čekáte. Tentokrát jsme losovali pomocí generátoru náhodných čísel, správných soutěžních příspěvků bylo dohromady 108 a nám stačilo vybrat dvě čísla, pro pejska padlo neuvěřitelné číslo 1 (přestože jsem si myslela, že jednička snad nikdy nepadne :grinning: ) a pro pejskovu sestřičku číslo 28.  Takže tramtadadá vyhlašujeme, že výhercem pejska je @adys92 a výherce pejskovy sestřičky je @bettynka26 !!! Moc gratuluji, doufám, že hračky budou dělat vašim prckům radost a že se z nich stanou skvělí kamarádi :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

V novém roce určitě připravíme další soutěže, takže kdo nevyhrál, může zkusit štěstí zase příště. Všem vám přeji za sebe, Maximka i za Fisher Price krásné Vánoce, ať mají vaši nejbližší radost z dárků a vy ať máte radost z jejich radosti (ale nějaký super dárek ať najdete pod stromečkem i vy :kissing_heart: ).

Veselé Vánoce, Monika a #fisherprice :christmas_tree::christmas_tree::christmas_tree:

#vanoce_fisherprice 

Čti celý článek
marinazhodonina
9. pro 2018
Vysněnou hračkou mého dětství byla panenka "mluvička". Měla v zádech otvor a dávali se tam takové malé jakoby gramodestičky a po stlačení čudlíku panenka říkala, co na nich bylo nahrané. Vzhledem k tomu, že to bylo za hluboké totality a tyto panenky byly silně podpultové (a my bydleli daleko od velkého města), dostala jsem ji po 4 letech žadonění pod stromeček až ve 4. třídě ZŠ. Dneska by to asi holčičky v deseti letech už neocenily, ale já měla tenkrát radost převelikou.
Soutěžím o pejska.
#vanoce_fisherprice
Zobraz celou zprávu
snany
6. pro 2018
#vanoce_fisherprice Nejlepší dárek v dětství byla kloubová Barbie, moc jsem si ji přála, netuším kde ji v té době Ježíšek sehnal, ale byla jsem radostí bez sebe. Přesnou fotku asi nenajdu.
Zobraz celou zprávu
nikinelinaty
4. pro 2018
#vanoce_fisherprice

Můj sen byl, když jsem byla malá mít herní konzoly, co v té době skoro nikdo neměl. Max od tamanu. Byla to sega mega drive a oblíbená hra Sonic a lví král.
To byly Vánoce.
Ted už dárky nedostávám, ted je naděluji. A jsem naprosto spokojená.

Soutěžím o pejska pro malého.
Zobraz celou zprávu
ekulka
3. pro 2018
#vanoce_fisherprice

Pamatuju si, ze jsem si moc prala walkmen, obleceni na Barbie, lopatu na snih (na sankovani), kazety Smoulu (Smouli super disco show a dalsi), hru Ukaz,co vis, koleckove brusle, cesaci hlavu, knizky, vytvarne potreby a dalsi (to je vytah z vice Vanoc, byla jsem skromna :D Nejradeji ale vzpominam, kdyz jsme pres vanocni svatky hraly se segrou a s nasima (hlavne s mamkou) stolni hry, to jsem milovala snad vic, nez samotneho Jeziska... Jeden rok mi Jezisek prinesl Panenku na plese, tu hru jsem milovala :slight_smile: Pamatujete ji nekdo?
Zobraz celou zprávu
monny3 AMBASADORKA
1. pro 2018 Čtené 500x vybrali jsme

Vánoce ťukají na dveře, za chvíli tu máme advent, zdobení domácností, všude světýlka, koledy, pečení cukroví a balení dárečků... Jako maminky máme předvánoční čas náročnější než kdysi jako děti, tehdy vše připravili naši rodiče a  my si mohly Vánoce užívat tak, jak to umí jen děti :slight_smile:

A proto bych nás všechny ráda do té doby, kdy jsme byly malé holčičky, přenesla alespoň prostřednictvím soutěže, takže tady jsou pravidla:

- soutěž probíhá 1.-9.prosince 2018 a vyhlášení bude 10.prosince 2018

- soutěží se o Mluvícího pejska a Mluvící pejskovu sestřičku (takže budou DVA vítězové)

- pro zapojení do soutěže stačí:

1) přidat na hlavní koníkovskou zeď příspěvek na téma "VYSNĚNÁ HRAČKA MÉHO DĚTSTVÍ" - napište jaká byla vaše vysněná hračka, jestli jste ji dostaly nebo ne, co jste s ní potom krásného zažily, nebo co se vám při těch vzpomínkách prostě vybavuje :slight_smile:

2) doplňte fotkou nebo obrázkem (můžete vygooglit fotku oné hračky - určitě i my ostatní rády zavzpomínáme na další hračky z našeho dětství, nebo připojte jakoukoliv fotku z vašich současných Vánoc)

3) napište zda soutěžíte o pejska nebo jeho sestřičku

4) označte hastagem #vanoce_fisherprice

V pondělí 10.prosince vylosujeme s Maximkem dva vítěze a hračky by k nim měly doputovat jistě ještě do Štědrého dne :wink:

Moc se těším na vaše příspěvky a že si snad s úsměvem na rtech vzpomeneme na hračky našeho dětství a na radost, kterou jsme jako děti měly o Vánocích… 

#vanoce_fisherprice_pravidla #fisherprice

Čti celý článek
terka555
Zpráva byla změněna 1. pro 2018
Moje vysnena hracka
#vanoce_fisherprice
Kdyz jsem byla mala, hrozne jsme si s moji sestrou praly dostat od Jeziska elektroauticko, samozrejme tehdy byla cena o dost vyssi nez ted, takze jsme se ho nikdy nedockaly, ale jinak byla nase prani vyslysena. Moje nejvetsi prani, bylo dostat velkeho plysoveho medvidka a jedny Vanoce jsem ho pod stromeckem opravdu nasla a to bylo takove radosti, ze jsem ani nechtela dal rozbalovat:slight_smile: do postele se nevesel tak stal alespon u ni a kdyz jsem si s nim pres den vyhrala tak me u ni hlidal:slight_smile: tehdy to byly ty nejkrasnejsi Vanoce:blush:
Soutezime o pejskovu sestricku:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
hochmic
30. lis 2018
#vanoce_fisherprice
Soutěžím o: Pejskovu sestřičku
Když jsem byla malá byl hrozný hit tamagoči. Bratr mi řekl, že je to trapárna. Jelikož jsem k němu vzhlížela, jako ke staršímu, tak jsem jeho názor přijala za svůj. Kde jsem chodila, tam jsem tamagoči pomlouvala a ofrňovala se nad ním. Když zazvonil zvonek a my s bráchou běželi na Vánoce pod stromek rozbalovat dárky, bylo tam, tamagoči. Řvala jsem jako kráva, přes celý barák. Hlavou se mi honilo, že jsem ho všude hanila a potom taky, mám ho, je moje. Svědomitě jsem ho celé dny krmila, sbírala hovínka a nepustila ho z ruky. Nejvíc krutá rána byla, když umřelo.
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další