Novinky

#vileda

teruteru
13. led 2019
Konecne jsem nasla rukavice, po kterych mi nesmrdi ruce a vydrzim v nich dlouhou dobu. Doporucuji
Zobraz celou zprávu
beruskamisacek
10. led 2019
AKCE Vileda actifibre KAUFLAND 27,90Kč
Zobraz celou zprávu
ivakalinova AMBASADORKA
12. pro 2018 Čtené 280x

Všichni již netrpělivě čekáte na vyhodnocení dnešní soutěže s Viledou. Jak jsem slíbila, tak i plním a vyhodnocení je tady.

V první řadě mi dovolete poděkovat za krásnou účast. Opět mě tak hojná účast překvapila a moc potěšila. Jedno veliké DĚKUJI každé z vás, protože ty komentáře, ty byly úžasné. Četla jsem jedním dechem :slight_smile:

A kdo vyhrává mop Ultramat TURBO? 

Generátor náhodných čísel vybral číslo 1 a první komentář vložila @
rottentocore (jsem ráda, že jsem tentokrát nemusela počítat :slight_smile: )

Gratuluji výherkyni a všem ostatním během zítřejšího dne odešlu srdíčka. 

Výherkyni pošlu do IP informace o doručení výhry.

Krásné Vánoce a dobrou noc,

Iva s Viledou

#vileda

#dny_s_ambasadorkami

#vanoce_s_ambasadorkami

Čti celý článek
janagajda
12. pro 2018
#vileda Tak jsem taky neodolala, no šlo to tedy krásně, úplně samo :grinning: děkuji za propagaci #ivakalinova
Zobraz celou zprávu
ivakalinova AMBASADORKA
12. pro 2018 Čtené 343x

Pro většinu lidí jsou Vánoce nejkrásnějším obdobím v roce. Náměstí jsou zahalená do vánoční výzdoby, ve středu je krásně osvětlený vánoční stromeček, všude mnoho stánků a lidé s horkým nápojem v ruce štěbetají, přejí si a smějí se. 

Je to doba, kdy se člověk zastaví, kdy se rozhlíží kolem sebe, dělá více dobrých skutků než během roku. Doba, kdy to doma voní po cukroví, děti píší dopis Ježíškovi, domácnost je krásně vánočně vyzdobená, v uších zní vánoční koledy. Doba, když je čas plnit přání a dělat radost. A proto bych vám dnes chtěla udělat radost i já.

Dovolte mi malou vsuvku. A to obrovské poděkování zbývajícím devití holkám, za to, že jsme opět tento projekt daly dohromady. Že jsme se každá vzdaly pár hodin svého času a připravily pro vás pásmo soutěží a zajímých článků. Holky, děkuji, že jsem mohla být součástí této skvělé akce.

Říká se, že to nejlepší přichází na závěr. Tak doufám, že tomu tak bude. Dnes je 12.12. 2018 do Štedrého dne zbývá pouhých 12 dní, tak dnes otevřeme poslední okénko adventního kaledáře. Dnes to bude se mnou a s firmou Vileda.

 • O co budeme dnes soutěžit?

Výherce této soutěže získá mop Ultramat TURBO 

 • Jaká je soutěžní otázka? 

Jáká je vaše nejkrásnější vzpomínka na Vánoce v dětství?

Kompletní pravidla jsou tedy následující:

 1. Dát like tomu příspěvku 
 2. Odpovědět do dnešních 22 hodin v komentáři pod tímto příspěvkem na otázku "jaká je vaše nejkrásnější vzpomínka na Vánoce v dětství?" 
 3. Dát like dnešnímu vánočnímu článku od Zity @zebra2009 

Výherce mopu Ultramat TURBO  bude vylosován generátorem náhodných čísel a zveřejněn na mém blogu ještě dnes večer. Vím, že spousty z vás mop má, tak ho můžete darovat někomu zde na modrém koníkovi nebo někomu v rodině :slight_smile:

Doufám, že společně zavzpomínáme na naše Vánoce v dětství. Opravdu se moc těším na čtění těchto komentářů. I když jsme dospělí, tak o Vánocích je určitě v každém z nás tak trošku dětská dušička, která se těší.

Všem krásný předvánoční čas, užijte si poslední dny a hlavně pohodu a klid.

Iva s Viledou

#vileda

#dny_s_ambasadorkami

#vanoce_s_ambasadorkami

Čti celý článek
ivakalinova AMBASADORKA
8. pro 2018 Čtené 957x

Mezi věnci se line vůně svařeného vína, světla stovek stánků září do mrazivé mlhy a stejně tak září dětské oči. Předvánoční čas je obdobím adventních trhů, těch velkých a známých stejně jako jiných, o kterých možná ještě nevíte. Přináším pár tipů z blízkých oblastí Německa a Rakouska.

Vídeň

Komorní rakouská metropole se před Vánocemi promění v pohádkové město, které vánoční atmosféra doslova zahalí do magického závoje. Advent je ve Vídni doprovázen vánočním trhem již od roku 1772 a dodnes se nese v duchu starých časů. Narazíte na něj na náměstí Freyung a v jeho nabídce jsou zejména tradiční rukodělné výrobky – ozdoby, betlémy, kovářské výrobky nebo keramika. 

Pokud při myšlence na vánoční trhy zneklidní vaše chuťové buňky, vyrazte na tržnici na náměstí Rathausplatz. Tam na vás kromě nádherné vánoční výzdoby čeká 150 stánků s pochutinami, o kterých se vám bude ještě dlouho zdát.

Také pro nejmenší je ve Vídni připraveno mnoho zábavy. Po celém centru města narazíte na kolotoče, dětská kluziště, sobí vláčky nebo světelné atrakce s vánoční tématikou. Na náměstí Marie Terezie vzniká každým rokem vánoční vesnička, která funguje v podstatě jako jarmark s tradičními výrobky. Vánoční atmosféra je zde dotvářena adventními koncerty a koledami. Vesnička je navíc otevřena i mezi svátky, pouze se přejmenuje na novoroční.

O tom, že je ve Vídni opravdu jedinečná vánoční atmosféra, svědčí i její prvenství v žebříčku společnosti Skyscanner, který hodnotí evropské vánoční trhy.

Drážďany

V podobném duchu se nese i vyhlášený vánoční trh Striezelmarkt v Drážďanech, kde můžete narazit hned na 11 tematických jarmarků. I do tohoto saského města od 28. listopadu, kdy trhy oficiálně začínají, míří do Štědrého dne houfy lidí z širokého okolí. A mají pro to velký důvod. Drážďanský vánoční trh je velkolepý. Centrem dění je náměstí Altmarkt, kde se také konal první ročník tohoto trhu. Ten už je ale nadobro ukryt v dějinném bludišti, protože drážďanské vánoční trhy otevřely své brány již 583krát.

Trhy jsou zaměřeny převážně na regionální výrobky a lahůdky, a tak si budete moci vybírat z obrovské nabídky lužických látek s modrotiskem nebo z výrobků krušnohorského řezbářského umění. Mlsné jazýčky vyráží do Drážďan hlavně za tradiční vánoční štolou s ořechy, rozinkami a kandovaným ovocem. Proto se v rámci trhů koná také štolová slavnost oslavující místní pekařské umění. Během akce se upeče několikatunová štola a výtěžek z jejího prodeje jde na dobročinné účely. Letos slavnost vychází na 8. prosince. Oblíbená je ale i perníková slavnost, která proběhla už první adventní neděli, tj. 2. prosince.

Norimberk

Norimberský vánoční trh zvaný Christkindlesmarkt patří k nejznámějším v Evropě. Jeho tradice sahá až do 16. století a především v posledních desetiletích dosáhl pompézních rozměrů. Na náměstí Hauptmarkt se 30. listopadu otevřelo 180 dřevěných stánků a až do Štědrého dne jej každoročně navštíví kolem dvou miliónů návštěvníků!

Trhy mají největší kouzlo po setmění, kdy se stánky s červenobílou střechou rozzáří mezi historickými stavbami v centru města. A právě kouzelná večerní atmosféra je jedním z důvodů, proč je Christkindlesmarkt tak oblíbený. Návštěvníci si na jarmarku užívají chutě bavorských vánočních specialit, které jsou trochu odlišné od tuzemských. Na stáncích jsou k mání zejména perníčky, biskupské chlebíčky a snad všechny druhy ovoce v čokoládě. Němci si libují i ve zvláštních kombinacích, a tak si zde můžete ochutnat dokonce i chilli papričky v čokoládě. Klobásky jsou samozřejmostí a stejně je tomu i se svařákem, který voní na každém kroku

Salzburg 

V tomto rakouském městě, které je mozartovým rodištěm, jsou vánoční trhy již v plném proudu, protože odstartovaly 22. listopadu. Letos je tomu přesně 200 let, kdy zazněla “Tichá noc” a úmyslem letošního salcburského adventu je šíření míru do celého světa.

Centrem dění je Ježíškův trh náměstí Domplatz a Residenzplatz, kde můžete narazit na sto stánků a na 250 vánočních stromků. Trh je lemován několika kilometry vánočních řetězů, které utvářejí jedinečnou atmosféru. Ta je zde i přes milion návštěvníků o poznání klidnější, než na gigantických německých tržištích. Dalším místem, které v Salzburgu nesmíte opomenout navštívit, je zámecké nádvoří Hellbrunn, kde se také až do 24. prosince koná adventní trh. Součástí parku je i opravdový pohádkový les s tisíci ozdobami a spoustou vánočních řetězů. Zámecká fasáda pak utváří jedinečný adventní kalendář, který je tvořen z 24 oken a každý den se za jedním z nich odkryje překvapení.

A co říci závěrem?

Já i manžel milujeme adventní trhy. Navštivili jsme jich spousty. Ať ty veliké evropské nebo menší. Všechny jsou krásné, originální a vyjímečné. Každý rok na mě ta pravá vánoční atmosféra dýchne až z trhů. Je to chvíle, kdy se člověk zastaví, dívá kolem sebe, nepospíchá, stojí, pije svařák, nasává tu vánoční atmosféru. Chvíle, kdy neexistují žádné problémy, chvíle, která hladí na duši.

Ale je nutné vás upozornit, že o víkendových termínech je všude neskutečné množství lidí a ne každý má toto rád. Takže dobře zvolený čas (ideálně ve všední den) je záruka větší spokojenosti. 

Doporučuji jet přes cestovní kancelář. Člověk to má vlastně bez starostí, dá si v klidu svařák/punč, nemusí se starat o plán cesty, náročné hledání parkovacích míst atd.

Ať už zvolíte větší nebo menší město, určitě budete spokojeni, dobře se najíte, dáte si výborný svařák nebo punč, na památku vám zbyde hrníček a spousty příjemných zážitků.

Krásný předvánoční čas se svařákem v ruce přeje Iva s Viledou

#vanoce_s_ambasadorkami

#vileda

Čti celý článek
ivakalinova AMBASADORKA
2. pro 2018 Čtené 118x

Nás to prostě baví. A vás podle všeho taky. Vánoce jsou navíc obdobím, kdy se mají plnit přání a sny a dělat si radost. Proto opět začínají DNY S AMBASADORKAMI.

Odfrkněte si na chvíli od vánočního shonu a odreagujte se při gruntování, zdobení, nakupování, pečení a všeho ostatního, co pro vás představuje začátek adventu. Máme pro vás znovu týden (dobře, tentokrát skoro dva) nabitý zajímavými články o Vánocích a o všem, co k nim patří, a také samozřejmě se spoustou soutěží. Protože ty ke dnům s ambasadorkami taky neodmyslitelně patří.

Vyhrát můžete všechno možné od drobností po hodnotné výhry. A i když se na vás třeba neusměje štěstí, obohatíte alespoň svého ducha. :slight_smile: Každý den vyhlížejte článek; jednou o vánočních pověrách, jindy třeba o tom, proč jíme zrovna to, co jíme. A čtěte pozorně, každý tento článek bude v jednom dni doprovázet také soutěžní článek, u jiné Ambasadorky. Takže dávejte pozor, lajkujte a komentujte.

Podrobná pravidla najdete v každém soutěžním článku. Jsou podobná jako v předchozích dnech s ambasadorkami. Nebyl čas vymýšlet nic extra nového, na tento formát už jsou všichni zvyklí. :slight_smile: Ale nějaká ta změna přeci jen proběhla, proto si je přečtěte pozorně.

Pravidla Dnů s ambasadorkami:

Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

- dát like soutěžnímu článku

- odpovědět v komentáři na soutěžní otázku

- dát like Vánočnímu článku ze stejného dne (ze stejného dne, ve kterém vyšla soutěž – článek bude u jiné Ambasadorky)

Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná ambasadorka a uvede ho u soutěžní otázky.

Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní ambasadorce.

Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže 10 srdíček jako poděkování za účast.

Pevně doufáme, že se vám i tentokrát budou dny s ambasadorkami líbit, užijete si je, dozvíte se něco nového a třeba si i odnesete jednu z výher.

Hodně štěstí! První článek se na blogu objeví už zítra!

Iva s Viledou

#vanoce_s_ambasadorkami
#vileda

Čti celý článek
if23
13. lis 2018
Na mall.cz maji v akci kyblik+ mop od Viledy za 499kc a doprava zadara no uz je na ceste :grinning: juchuuu;)))
Zobraz celou zprávu
ivakalinova AMBASADORKA
12. lis 2018 Čtené 289x

Krásný večer, modrý koníku, krásný večer, všem skvělým ženám tady, 

dovolte mi v první řadě pár slov. Projekt "Vileda rozdává radost" nebyl primárně určen k hledání žen v tíživé životní situaci. Měla jsem spíš na mysli, že se budou nominovat kamarádky, známé, ženy, které si navzájem jakokoliv sedly a které k sobě mají blízko. Nešlo mi o to předhánět se, kdo je na tom hůř. Snad chápete, jak to myslím.

Nicméně, chápu já vás, chtěli jste udělat radost někomu, kdo si to zaslouží, kdo nemá teď třeba důvod k úsměvu. Věřím, že už samotná nominace každou ženu potěšila a zahřála jí u srdíčka. 

Hodně dlouho jsem přemýšlela jakým způsobem další soutěž pojmu. Nechtěla jsem, aby to bylo každý měsíc pořád stejné - komentář, fotka, zahlcená zeď. V tu chvíli jsem si neuvědomila, jak těžké bude vybrat pouze jednu z vás. Ono to vlastně ani nejde, každá z nás si zaslouží udělat radost.

Dovolte mi vám všem poděkovat za nominace, poděkovat za ty krásná slova, která jste napsali. Tohle číst je balzám na duši. 

Čeká nás teď nejkrásnější roční období. Období adventu, období Vánoc. Doba, kdy k sobě mají lidé blíž. Doba, kdy se na chvíli zastaví čas. Doba, kdy naše děti budou mít jiskry v očích. Doba, ve které je čas pomáhat druhým o trošku víc než behem roku (taky se zapojujete do různých charitativních projektů?). Doba, kdy budeme jako rodiny dohromady, budeme se smát, radovat a budeme šťastní. 

A právě v této době jsme se rozhodli s Viledou udělat někomu radost. Přemýšlím nad tím celý týden a sama vybrat nedokážu. Kéž bych mop mohla věnovat všem a udělala všem alespoň malinkou radost. Kéž bych mohla zařídit, aby každý měl to, co si přeje.......

Dávám na vaše názory a na vaše hlasy. Mop EWC turbo tedy s nejvyšším počtem nominací získává @rioko 

Všem ostatním během tohoto týdne pošlu spousty srdíček.

Martino, dovol mi pár slov - vím, že mop nevyřeší tvoji náročnou životní situaci. Ale třeba ti udělá radost, že na tebe myslí celý koník a že jsou všichni s tebou. Moc ti přeji, aby se vše dalo do pořádku, abys měla každý den úsměv na tváři. Aby tohle byla jen krátká zlá životní etapa. 

Všem vám moc děkuji za všechno. Vážím si všech nominací a slov. Mám radost, že můžu spolu s Viledou udělat radost. Mějte krásný předvánoční čas, mějte se rádi a buďte na sebe hodní. A nezapomeňte, že úsměv druhým může věnovat každý.

Iva s Viledou 

#vileda

Poprosím o lajk k článku, ať každý může nahlédnout, jak celý projekt dopadl :slight_smile:

Čti celý článek
ivakalinova AMBASADORKA
12. lis 2018 Čtené 806x vybrali jsme

Je tady měsíc listopad. Je to měsíc, kdy se většina z nás začíná připravovat na Vánoce. Ať už vánočním úklidem, nákupem dárků nebo dekorací. Děti píší dopisy Ježíškovi. Ženy začínají péct cukroví, doma to voní po Vánocích. Spousta z nás přispívá na charitativní projekty, dělá více dobrých skutků a radost druhým lidem. 

A proto mi dovolte, abych i já s Viledou udělala radost vám. Dlouho jsem přemýšlela jakým způsobem pojmu další velkou soutěž, tentokrát tu listopadovou. A napadlo mě pojmout to trošku jinak. Soutěžíme, přidáváme příspěvky a fotky, každý měsíc. Tak teď to uděláme trošku jinak.

Tentokrát to nebude soutěž jako taková. Bude to projekt, na kterém se budete podílet vy sami. Bude to projekt, který přinese radost, projekt, ve kterém se pochválíme, podpoříme a budeme tady na koníkovi jedna velká virtuální rodina.

Čím vám s Viledou uděláme radost? 

Tentokrát to bude mop EWC Turbo 

A jak tento projekt bude vypadat? 

Pod tento článek napište, kdo by si zasloužil udělat radost. Může to být kdokoliv tady z koníka. Napište i důvod, proč právě jeho nominujete. Může to být člověk, který si to z finančních důvodů nemůže dovolit. Můžete to být člověk, který nás tady velmi často podporuje. Může to být člověk s hodně dětmi, který by si pomocníka zasloužil. Člověk, který má nějaký trápení a třeba byste mu chtěli udělat radost. Člověk, který je vám sympatický a máte ho rádi. Jednoduše, může to být kdokoliv.  

Vybírat "výherce" bude vy, já a Vileda. 

Každý obdrží jako poděkování srdíčka za nominaci (a bude jich hodně). Nominovat můžete až do této neděle 11.11.2018 (jak je zvyklem do půlnoci). Příští týden uveřejním výsledky.

Nezapomeňte u nominace napsat důvod, proč právě toho člověka (určitě to každému udělá radost). Ráda bych alespoň na chvíli vrátila časy minulé, kdy se tady děkovalo, podporovalo a bylo tady příjemné rodinné prosředí. 

A teď už dost slov. Pojďme na to. Ze srdce vám děkuji, Iva s Viledou

#vileda

Čti celý článek
sonia79
27. říj 2018
Dnes jsem v rámci konikovy masáže ad. #vileda zakoupila hadřík Active Fibre. A musím říct, že za mě ano, opravdu super pomocník.
Naše stará mikrovlnka je během pěti minut opravdu čistá, což bylo doteď reálně leda po hodině pucovani houbičkou a jarem. Takže opravdu můžu doporučit a je fajn vědět, že ne každá reklama kecá :joy: díky @ivakalinova
Zobraz celou zprávu
ag76nes
20. říj 2018
Dotaz
Ktera uz mate parni mop od #vileda
Troufnete si pridat i nejaky cistici prostredek do nadrzky, nebo nedavate nic?
Zobraz celou zprávu
ag76nes
Zpráva byla změněna 19. říj 2018
.... tak už je doma... vyzkouseno a predcilo me ocekavani :thumbsup:Koupen v kaufu za super cenu:wink::blush:
#vileda
Zobraz celou zprávu
tereza2016h
5. říj 2018
@iva Kalinová Ivi,nebude teď akce na Vileda mopy? Potřebovala bych nějaký lehce ovladatelný pro 86 letou babičku. #vileda
Zobraz celou zprávu
ivakalinova AMBASADORKA
27. zář 2018 Čtené 523x

Tento týden jsem slíbila, že spustím soutěž s Viledou. A právě teď je tento okamžik tady!!!

Jaká je soutěžní otázka?

Co vaši partneři a uklízení? Máte nějaké vtipné příhody? Na co se nejčastěji vymlouvají? Nebo naopak dobrovolně a sami od sebe pomáhají? Fantazii se meze nekladou, tak se pojďme zasmát :slight_smile:

A co budeme soutěžit?

O fialový hadřík Actifibre a Inox houbičku (2 ks v balení). Vítězek bude tentokrát 5!

Pro účast je potřeba splnit dvě podmínky:

 • Dát lajk tomuto článku
 • Odpovědět na soutěžní otázku pod tento článek

Zapojit se můžete od dnešního dne do soboty 29.9.2018 (do půlnoci). 5 výherců vybere můj manžel :slight_smile:

Všichni obdrží 5 srdíček jako poděkování za účast v soutěži. 

Budu se těšit na příspěvky, mějte krásný den,

Iva s Viledou

#vileda

Čti celý článek
ivakalinova AMBASADORKA
1. zář 2018 Čtené 425x

Víte, že úklid má svá pravidla a někdy se dopouštíme chyb? I když se nám zdá, že o této rutinní a neoblíbené činnosti víme vše. Zaběhnutá praxe, kterou kopírujeme od maminky, ale nemusí být efektivní.

V českých domácnostech je zažitá představa: čím větší množství čisticích přípravků, tím lépe. To je omyl! Příliš chemikálií nám škodí, navíc se může poškodit povrch materiálů.

Velkým nešvarem je použití známého přípravku Jar na vytírání podlahovin, stírání nábytku. Ten je určen pouze na mytí nádobí, dřevěné povrchy totiž odmastí, poškodí a konkrétně podlaha se nám pod nohama lepí a postupně ničí její povrch.

Špatně zacházíme i s leštěnkami: chybně je stříkáme několikrát za sebou rovnou na povrch, čímž se tvoří další a další vrstvy. Stačí jemně nanést na hadřík a pečlivě materiál ošetřit.

Pravidla správného úklidu:

 • při úklidu postupujeme systematicky. V rodinném domě je to směrem odshora dolů. V jednotlivých místnostech po směru hodinových ručiček. Začínáme vždy koupelnou a toaletou
 • máme-li v ruce během úklidu jeden hadřík, může se případná bakterie přenést po celé domácnosti. Odborníci doporučují zakoupit mikrovláknové utěrky, minimálně ve čtyřech barvách, a používat je na zvolený prostor v domácnosti (rozlišujeme čtyři barevné zóny - červená, zelená, žlutá a modrá)
 • podlahové plochy vždy čistíme naposledy a před závěrečným vytíráním je pečlivě vysajeme. Na stírání podlahovin používáme mopy s teleskopickou tyčí s návlekem z mikrovlákna. Vytíráme vhodným přípravkem rozpuštěným ve vlažné vodě

Odstraňování skvrn - tipy:

 • Vosk ze svíček: Opakovaně žehlit přes savý papír, nakonec potřít žlučovým mýdlem a na závěr vyprat.
 • Rez: Doporučuje se pokapat horkou citronovou šťávou.
 • Razítková barva: Pokapat citronovou šťávou.
 • Žvýkačka: Dejte do mrazničky nebo na ni položte kousky ledu. Když ztvrdne, tak ji opatrně odstraňte nožem.
 • Skvrny od vody na dřevěném nábytku: Jednou z účinných metod je dát několik kapek olivového oleje a trochu soli na měkkou tkaninu a skvrny od vody tím ošetřit.
 • Čáry a kresby na podlaze a zdi: Vygumovat bezbarvou nebo bílou gumou. 

Úklízečky mohou používat specializované vybavení:

 • koště
 • lopatku a smetáček
 • čisticí prostředky
 • pojízdné vozíky s košem na odpad a držáky pro umývání podlah (pro použití ve větších prostorách)
 • prachovku
 • utěrku z mikrovláken
 • mop
 • vysavač

Úklid od profíků:

Specializované úklidové firmy pravidelně školí profesionální hospodyně a mají je prověřené. Firmy jsou pojištěny proti případným škodám na majetku tzv. pojistkou odpovědnosti, nabízejí i profesionální úklidové přípravky.

Cena za běžný úklid se pohybuje od 150 Kč/hod.

Většina z nás se na úklid příliš netěší, ale pokud sáhnete po těch správných pomocnících, může být snadný a rychlý.

A nezapomeňe, že už zítra spustí jedna z ambasadorek další soutěž. Nápovědu k její otázce najdete právě tady, v tomto článku. 

#vileda

#dny_s_ambasadorkami

#zpatky_do_skoly

Čti celý článek
ivakalinova AMBASADORKA
30. srp 2018 Čtené 497x

Celý týden se nese v duchu soutěží s Ambasadorkami. I dnes je pro Vás připravena další soutěž a bude to soutěž se mnou a s firmou Vileda. Trhneme rekord a budeme mít nejvíc soutěžících? Pojďme se o to alespoň pokusit :slight_smile:

Dávali jste včera pozor a četli článek od úžasné Irči @vanea

Pokud ne, tak si ho určitě přečtěte, protože se v něm ukrývá odpověď na dnešní soutěžní otázku (https://www.modrykonik.cz/blog/vanea/article/hola-hola-skola-vola-cas-na-odpocine-0m29wb/)

A jaká je dnešní soutěžní otázka?

Co není cílem života?

O co budeme dnes soutěžit?

O skvělý a úžasný mop EWC Turbo od Viledy.  

Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

- dát like soutěžnímu článku (tedy tomuto článku se soutěžní otázkou)

- odpovědět zde v komentáři na soutěžní otázku

- dát like článku z přechozího dne, tedy tomu, na který soutěž odkazuje, a kde najdete nápovědu

Zapojit se můžete jen dnes do 22:00 hod. Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel. A vyhlášen bude ještě dnes. Každý navíc obdrží 10 srdíček jako poděkování. 

Vím, že spousta z Vás mop má (nebo jiný). Výhrou můžete potěšit někoho z rodiny, kamarádku nebo i někoho přímo tady z koníka. Co Vy na to? 

Těším se na soutěžní příspěvky a přeji krásný čtvrteční den!

Iva s Viledou

#vileda #soutez #dny_s_ambasadorkami #zpatky_do_skoly

Čti celý článek
ivakalinova AMBASADORKA
25. srp 2018 Čtené 200x

Léto je pryč, škola za dveřmi. Pojďme si ty přípravy trochu zpříjemnit. Jsou tu další DNY S AMBASADORKAMI! :slight_smile:

Protože minule to byl úspěch. Protože se to líbilo nám, ale hlavně vám. Protože soutěží není nikdy dost. A protože léto bylo sice fajn, ale taky dost náročné. Děti doma, dny dlouhé, noci krátké, vedro, vedro, vedro. A tak jsme se zase spojily a vymyslely pro vás společné překvapení. Každá jsme poprosila „svou“ firmu o menší či větší dáreček, a o ně si teď zahrajeme.

Od neděle vždy jedna z nás, ambasadorek, vydá jeden článek. Proč? Abyste se taky něco dozvěděli. Čekají vás tipy na uklízení, svačinky, pro boj s rýmičkou i cestování. A na každý tenhle článek naváže soutěž. Na vás tak v podstatě jen je sledovat pečlivě naše blogy, lajkovat a komentovat.

Podrobná pravidla jsou níž v článku a budou vždycky i u každé soutěže. Možná si je pamatujete už z Velikonoc. Tehdy se osvědčily, a tak jsme po nich sáhly i nyní. A popravdě taky proto, že se nám nechtělo vymýšlet nic nového. :slight_smile:

Kromě dárečků se můžete těšit i na srdíčka, protože i ty budeme rozdávat ve velkém!

Pravidla Dnů s ambasadorkami:

Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

- dát like soutěžnímu článku

- odpovědět v komentáři na soutěžní otázku

- dát like článku z přechozího dne, tedy tomu, na který soutěž odkazuje, a kde najdete nápovědu

Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si vždy určí daná ambasadorka a uvede ho u soutěžní otázky. Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní ambasadorce. Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže 10 srdíček jako poděkování za účast.

Doufám, že se vám budou Dny s ambasadorkami i tentokrát líbit. Můžu vás ubezpečit, že my se těšíme moc! První článek vyhlížejte v neděli a první soutěž v pondělí!

S láskou,

Ivuška a #vileda

#zpatky_do_skoly

#dny_s_ambasadorkami

Čti celý článek
janinasvecova
15. srp 2018
#leto_s_viledou
U nás je léto stále bez výletu a pouze plne úklidu. Stehujeme se, takže vileda je našim velkým pomocníkem, respektive fialový hadrik! :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
janagajda
12. srp 2018
#leto_s_viledou
Naše letošní prázdniny byly zatím, tak nějak v poklidu. Nejdříve jsem byla jen s manželem ve Vysokých Tatrách a děti zůstali s bapčou (jak jí říká dcera) :grin: Pak musel manžel zase makat a já tu domácnost trochu "pofackovala"
A přišla na řadu dovolená hezky celá rodina jsme jeli do Jižních Čech i s bapčou, za hlídání jsme jí vzali s sebou. A mohla hlídat zase :blush:
Hned pak jsme oslavili jejích krásných 60“ no je to naše "mladá bapča" A dostala krásný dárek, wellness se svými dcerami. No už se těším až si zase odpočinu :wink:A taťkovi teda nezbyde než hlídat dětičky.
Jinak srpen je už takový nudnější pro dceru a tak se rozhodla, že by chtěla ještě na tábor. Ještě, že je ten rychlý internet. Včera řekla, a dnes je zaplaceno a ve čtvrtek odjíždí směr Nová Paka. Takový Last minute :joy: Takže musím balit a tak, takže úklid se opět odkládá.
Zobraz celou zprávu
hochmic
Zpráva byla změněna 8. srp 2018
#leto_s_viledou
My jsme letos trávili dovolenou na Dolní Moravě. Navštívili jsme Stezku v oblacích. 55 metrů vysoká stavba v nadmořské výšce 1116 metrů. Na vrchol Stezky v oblacích se dostanete po dřevěných cestách, které se různě proplétají a míjejí, pohodlně je vyjedete i s kočáry. Kdo má rád zábavu a dobrodružství, ten si užije odpočinkovou síť, průlez síťovým rukávem z jednoho patra lávky do druhého nebo pobyt v hnízdě. Z vrcholku stezky se otevře výhled na Králický Sněžník s údolím řeky Moravy, v dálce zahlédnete i hlavní hřeben Jeseníků nebo Krkonoš. Ti odvážnější mohou k cestě dolů využít 101 metrů dlouhý částečně průhledný tobogán.
Zobraz celou zprávu
pavcatko
8. srp 2018
#leto_s_viledou
Letošní dovolená byla úžasná :slight_smile: Byli jsme pod stanem v Náchodě a v Deštném, ve Slatinanech,Litomyšli,v Luhačovicích...Anežku naprosto pohltilo stanování,takže nejspíš ještě vyrazíme pod stan někdy o víkendu ....ale úplně nej to bylo na chatě u České Třebové, kterou má moje babička s dědou a je tam jako v pohádce!
PS: V těhle vedrech uklízím jen " provozně",čekám až se ochladí :D
Zobraz celou zprávu
destinee
6. srp 2018
#leto_s_viledou

Letošní léto je u nás ve znamení, písek, kamení, beton, hlína, hromada hlíny a dlažba, a všude stavební nepořádek.....děláme terasu, plot a doufám, že se nám podaří letos i zasadit trávník. A když je volno, tak jsem u rodičů v bazénu a grilujeme.
Amy - bišon, raději nechávám domu, už ji ty vedra nedělají dobře, přeci jen je to babička.
Do toho jsme se nechala ukecat a peču na pár svateb a narozenin a to je v tom horku peklo...
Zobraz celou zprávu
(3 fotky)
sarkabraz
Zpráva byla změněna 6. srp 2018
#leto_s_viledou
Tak v tomto počasí jsme pořád v bazénu :sunglasses: jinak to nejde.
Ale peřiny schnou raz dva :wink:
Zobraz celou zprávu
plksv
6. srp 2018
#leto_s_viledou
Naše největší letní akce je nová střecha. Kdybychom za ty peníze jeli na dovolenou - hm, to by byly fotky!
A co se týká úklidu - v létě mám víc času, takže i víc uklízím. Takové to třídění věcí ve skříních, důkladný úklid sklepa, garáže a kolem domu...
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další