Novinky

#vzpominka_z_detstvi

terka555
27. bře 2019
Na co rada vzpominam? Bylo toho spousta, ale strasne rada vzpominam na svuj detsky pokojik, pro me byl uzasny. Ikdyz jsme toho nemeli buh vi kolik, byli jsme stastni a hlavne se meli radi:slight_smile: diky bohu, ze tehdy neexistovaly socialni site, jako je tomu dnes a ja na svoje detstvi vzpominam hrozne rada:blush:
#vzpominka_z_detstvi
Zobraz celou zprávu
hance89
26. bře 2019
#vzpominka_z_detstvi

Nejraději vzpomínám jak nás naši brali na výlety po celé ČR :blush:
Zobraz celou zprávu
dvorkada
25. bře 2019
#vzpominka_z_detstvi
Nejraději vzpomínám na prázdniny u babičky a dědy. Děda se s námi jezdil koupat a houpal nás trpělivě na houpačce, učil vyřezavat píšťalku, jezdit na kole... S babičkou jsme chodili na procházky, na návštěvu do kravína kde ještě částečně pracovala. Byly tam slepice, kočky, kačenky prasata.. Prostě ráj:blush:a s mamkou a taťkou jsme jezdili na chatu - to bylo taky super :heart:️Snažím se aby kluci vzpomínali jednou na to samé
Zobraz celou zprávu
maanule AMBASADORKA
19. bře 2019 Čtené 186x

Krásný den všem!

Jelikož se blíží první jarní den a slunce už nad obzorem vydrží dýl než během zimy, je čas přemýšlet, co podnikneme s nadcházejícími dny.

Spoj příjemné s užitečným a třeba VYHRAJEŠ právě Ty

Oč jde? 

Soutěžíme o tři balíčky s překvapením od společnosti Sunar. 

PRAVIDLA:

1) Sleduj můj blog

2) Dej like tomuto článku, ať o něm ví i další maminky :slight_smile:

3) Přidej příspěvek (s fotkou!) na svou zeď na téma "Na co ráda vzpomínám z dětství" a ten označ hashtagem #vzpominka_z_detstvi 

Může to být jakákoli aktivita (hra na schovku, chození ve vodě, sbírání kaštanů...), návštěva hradů a zámků s rodiči, první dovča u moře... prostě cokoli, na co ráda vzpomínáš a co ti zpříjemnilo dětství.

Čas na přidání příspěvku máš do konce měsíce března tj. 31.3.2019 23:59

Maru

PS: Já ráda vzpomínám na doby, kdy jsem s našima chodila sbírat byliny. Dřív jsme je sbírali a vydělávali tak nějaké penízky navíc. Dnes ani nevím, jestli to ještě funguje a někde se byliny vykupují jako jablka... :slight_smile:))

#sunar 

#soutez_sunar

Čti celý článek
Strana
Předchozí Strana
Další