Výsledky vyhledávání pro slovo #fitshaker

  Zruš hledání
  klarasza
  Zpráva byla změněna    26. čer 2022    

  Kdo taky netrpělivě vyhlíží otevření koupaliště? 😁 U nás otevírá až ve čtvrtek, tak už se těšíme, že se půjdeme ochladit do pořádně ledové vody 😝. Antibiotika jsme úspěšně dobrali, tak vzhůru do letních radovánek!

  Co vy a plavání? Jste příznivci stylu "paní starostová" s hlavou nad vodou, nebo se nebojíte se ponořit? 😁 Při kondičním plavání můžete spálit za hodinu cca 680 kcal při stylu prsa. Ale u vody už to s malými dětmi není tak jednoduché jako doma v obýváku u cvičení, kde se jim nemůže nic stát. Takže drahé polovičky s sebou a vzhůru do bazénu 😁.

  #fitshaker

  Tuky, sacharidy, bílkoviny... Vychytat ten správný denní příjem není nic jednoduchého, ale jak do toho člověk najede, už to šlape.

  Ale co taková vláknina? Víte, kolik bychom jí denně měli přijmout a proč? To číslo je docela vysoké, 30 g vlákniny denně 🙃. Pro představu je to třeba mrkev, paprika, jablko a rajče, k tomu 3 ks knackebrotu, vločky, celozrnné těstoviny nebo nějaké luštěniny. Dáváte to? Já někdy ne, protože třeba luštěniny nejím každý den a celozrnným těstovinám jsem na chuť nepřišla 😁. A na zelenině ani ovoci to každý den nenahoním, to jsem si jistá. A přitom dostatek vlákniny je ve zdravém jídelníčku tak důležitý, kromě zdravějšího trávení přináší i pocit sytosti.

  Já jsem se naučila dát si denně psyllium. Skvělá věc, i když mi trvalo, než jsem ho vzala na milost. Rozmíchám ve vodě, rychle vypiju 😁, zapiju další spoustou vody a je to.

  Znáte, používáte? Nebo vlákninu v jídelníčku vůbec neřešíte? ☺️

  #fitshaker

  klarasza
  Zpráva byla změněna    20. čer 2022    

  Lítost, trochu vzteku a zoufalý úsměv na tváři 🤨🙃. Přesně s touhle trojkombinací vstupuji do posledních dnů #vyzvadoplavek . Ještě, že se videa dají odcvičit i zpětně, tak až bude zase síla, vrhnu se do toho po hlavě. Důležité je udržet si pozitivní přístup 😁.

  Posledních šest měsíců je na různé nachlazení a nemoci u nás doma opravdu výživný 😔. Takže hurá do léčení a ke sportu se vrátit až za cca 14 dnů. Rekonvalescenci se snažím nepodcenit, už se mi párkrát stalo, že jsem návrat ke sportu uspěchala a pak se mi to vymstilo 🙈.

  Já vždy myslela, že v létě se nemarodí 😁, tohle jsou velký vidle hozený do mých představ o létě bez nemocí. Uaa.

  #fitshaker

  Olalá, už i u nás vypuklo jahodové šílenství 😆. Jahody miluju, ale čištění mě nebaví. Obzvlášť v takovém množství 🤭. Ale domácí marmeláda, nanuky, koláč a tvarohové knedlíky, ty za to rozhodně stojí, mňam! Marmeládu chci zmáknout dnes, knedlíky budou v sobotu k obědu a nanuky uděláme společně s holkama během zítřka. A počítám, že do konce víkendu je po nich, ha ha.

  Děláme si klasickou dřeň, sladím jen trochu čekankovým sirupem a je to mňam! Chci vyzkoušet i tenhle recept se smetanou z #fitshaker blogu, ať zkusíme zase něco nového 😋 https://fitshaker.cz/hrisne-dobre-jahodove-nanu...

  Jaké jahodové dobroty máte rádi doma vy? 🤩

  Bojím se, že dnes padne větší část téhle dobroty za vlast 😋. Musím se odpoledne učit, práce volá a moje líné já pláče. Uaaaaa. Jak mně se nechce. Ale musím! Takže kafe a Fitnutka v pohotovosti a jdeme na to 😁.

  Teď jsem někde četla, že NIC TĚ NEVYČERPÁ VÍC, NEŽ ZMĚNA, KTEROU POŘÁD ODKLADÁŠ. A to je prostě velká pravda. Pořád myslet na to, co bych měla/chtěla a nic pro to nedělat. Prokrastinace mě bohužel provází již dlouhý čas a bojovat s ní moc neumím 🙈. Jak jste na tom vy?

  #fitshaker #fitnutka

  Ahoj holky, dnes mám pro vás tip na článek z blogu #fitshaker, kde se můžete podívat na cviky s vlastní vahou.

  Mně osobně cvičení s vlastní vahou vyhovuje. Mám pár svých oblíbených cviků na záda, břicho i zadek a dnes jsem si k nim přidala i cviky z téhle sestavy 🤸‍♀️. Myslím, že je fajn mít v hlavě pár cviků, které si člověk může zacvičit kdekoliv 😁. Ne vždy je funkční připojení k internetu, abych si zacvičila podle videa a činky ani expandéry s sebou člověk taky netahá všude.

  Odkaz na článek je tady https://fitshaker.cz/cviky-s-vlastni-vahou-posi...

  Každý cvik je popsaný i vyfocený, tak pojďte do toho 🤸‍♀️☺️! Zabere to jen chvilku a lepší pocit ze sebe sama se dostaví cobydup.

  Dejte vědět, jak se vám cvičilo ❤️.

  Klára

  Hola hola, Zlín už volá! Za pár dnů už si budeme užívat festivalovou atmosféru v mém milovaném Zlíně ❤️. Věřím, že dětičky se pomamí a budou mít tyhle akce stejně v oblibě jako já ☺️.

  A protože ubytování máme v penzionu bez jídla, tak už přemýšlím, že s sebou na snídaně napeču něco dobrého. Je mi jasné, že jídlo bude to poslední, s čím se mi bude chtít ztrácet čas 😁. Dneska jsem projela #fitshaker kuchařky Z fitka do kuchyně a mám zatím tyhle tři favority, mňam mňam.

  Co byste si z toho daly vy? 😋 Já se nedokážu rozhodnout, ale vidím to nejspíš na bábovku a ty mrkváče, protože jestli něco fakt můžu, tak to jsou povidla 🙈.

  Můj malý kousek zeleně za panelákem 🌷. Jasně, že při cvičení se kalorie spalují asi nejrychleji, ale taková práce na zahrádce mi přináší i duševní pohodu a některé práce i ty spálené kalorie, a to se počítá 😁.

  Víte o tom, jak a kdy spalujete kalorie? A že je to nejen při sportu? Více o spalování kalorií se můžete dočíst v tomhle článku na blogu #fitshaker https://fitshaker.cz/1-hodina-cviceni-300-kcal-...

  A jak je to s tou mojí zahrádkou? 😁 Loni jsem se už nemohla koukat na neutěšený pozemek za naším domem. Bahno, nevyužitý prostor, bující plevel. Prvotní myšlenka byla, že malou část využiju k vysazení bylinek, protože na balkon mi celý den pere sluníčko. A z téhle malé myšlenky se nakonec zrodila smlouva s městem o bezplatném nájmu pozemku, žádost o grant na vybudování malé komunitní zahrádky pro naše dva vchody u Nadace Via a výsledek už začíná nějak vypadat 🤩.

  Trochu jsem se rozjela a buduju dál, miluju hrabat se v hlíně a pak sledovat, jak to všechno roste, zelení se a dělá radost mně i okolí ❤️.

  📣📣📣 Tramtadadaaaa, je tu vyhlášení soutěže o knihu Zdravá s bříškem od #fitshaker 📣📣📣

  Vítězkou se stává @okinkaa ! Gratuluji!

  Děkuji všem za odpovědi, baví mě ta různorodost těhotenských chutí 😁. Já v prvním těhotenství jedla na kila broskve, vychlazené z lednice. A chleba se sýrem ☺️. Vyvážené to asi moc nebylo, ale nic jiného můj žaludek nechtěl 😆.

  Krásný den všem 🌷.

  klarasza
  Zpráva byla změněna    14. kvě 2022    

  Tak jsem se dnes ponořila trochu do vzpomínek na svá dvě těhotenství 😁. Fotek moc nemám. Když jsem čekala Leonku, přibrala jsem 18 kg a fotit jsem se nechtěla 🙈. Pak mi to bylo zpětně líto a u Sáry jsem se fotila alespoň u zrcadla, abych mohla porovnávat, jak rychle mi roste pupík ☺️.

  U prvního těhotenství jsem byla ze všeho vyjevená a tenkrát jsem se i přihlásila na koníka, který se stal mou studnicí moudrosti 😁. Kromě něj jsem ještě využila knihu O matce a dítěti (alespoň myslím, že se tak jmenovala), kde byly základní informace o těhotenství a o také o kojení a péči o novorozence. Já ani nevěděla, jak se takové dítě drží, takže jsem v ní v panice listovala hodně často 😆.

  Škoda, že už tenkrát jsem neměla knihu ZDRAVÁ S bříškem od #fitshaker, o kterou si u mě můžete do soboty zasoutěžit tady https://www.modrykonik.cz/blog/klarasza/message..., protože ta je informacemi natřískaná. A možná bych si ušetřila i pár bezesných nocí (protože diskuze a názory v nich někdy dokážou budoucí maminku spíše vyděsit, souhlasíte? 😁).

  Kde jste čerpaly/čerpáte informace v těhotenství vy? Spoléháte na mateřský instinkt, internet nebo knihy? ☺️

  klarasza
  Zpráva byla změněna    10. kvě 2022    

  ☀️SOUTĚŽ O knihu ZDRAVÁ S BŘÍŠKEM☀️

  Krásný večer, dnes přicházím opět s krásnou soutěží, tentokrát o knížku od #fitshaker určenou pro nastávající maminky ❤️.

  Knížka se jmenuje Zdravá s bříškem a dozvíte se v ní spoustu zajímavých informací. Co konkrétně od ní čekat?

  ❤️ stravování v těhotenství
  ❤️ cvičení v těhotenství
  ❤️ zdraví v těhotenství
  ❤️ je rozdělena podle trimestru, obsahuje i tipy na stravu po porodu a v době kojení
  ❤️ 60 konkrétních receptů

  Více informací ke knížce, včetně ukázky několika stránek, najdete tady https://fitshaker.cz/eshop/zdrava-s-bruskom-zap...

  Jak se do soutěže zapojit?
  ❤️ Dejte lajk této zprávě.
  ❤️ Sledujte můj profil, ať vám neuteče vyhlášení výsledků 😊.
  ❤️ Do komentáře pod tuto zprávu mi napište, jaké bylo vaše oblíbené jídlo v těhotenství?

  Soutěž potrvá do soboty, v neděli zveřejním vítězku u sebe na zdi ☺️.

  Hodně štěstí všem a těším se na vaše příspěvky!

  Klára a #fitshaker

  Krásné nedělní ráno všem ❤️. Přicházím s vyhlášením soutěže o #fitshaker voňavý peeling.

  Na relax s tímhle super produktem se může těšit @evabry 🛁🛁🛁.

  Moc gratuluji a věřím, že budeš spokojená!

  Ostatním děkuji za účast a brzy se těšte na další soutěž 🌞!

  Tenhle týden cvičení doma trochu flákám, ale to pěkné počasí venku se snažím užít si na maximum ❤️.

  Co ale stíhám, tak to jsou krátká videa, příprava na #vyzvadoplavek, která jsou teď k dispozici zdarma na youtube 😊.

  Jestli je chcete vyzkoušet, mrkněte do skupinky Cvičíme s Fitshaker.cz https://www.modrykonik.cz/group/8942/, najdete tam odkazy 🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️.

  Dejte mi vědět, jak se vám cvičilo 🤩. Plavková sezóna už je za rohem ☀️☀️☀️.

  #fitshaker

  klarasza
  Zpráva byla změněna    25. dub 2022    

  ☀️SOUTĚŽ O TĚLOVÝ PEELING FITSHAKER ☀️

  Hezký večer holky, přicházím s další #fitshaker soutěží ☺️!

  Dnes je cena z trochu jiného soudku a určitě udělá radost všem ženám, které o sebe rády pečují ❤️. Zasoutěžíme si o úplnou novinku, a tou je kávový peeling "SUMMER VIBES" ☀️.

  Co od něj čekat?
  ☀️ Rozvoní ti koupelnu po žlutém melounu.
  ☀️ Jde o produkt NETESTOVANÝ na zvířatech.
  ☀️ Pomůže ti se suchou kůži, celulitidou i striemi.
  ☀️ Zabojuješ s ním i proti akné a černým tečkám.
  ☀️ Kokosový a mandlový olej tvou pleť nádherně hydratuje, jemnost a hladkost pleti zaručena!

  Více informací tady https://fitshaker.cz/eshop/telovy-scrub-summer-...

  Jak se do soutěže zapojit?
  ☀️ Dejte lajk této zprávě.
  ☀️ Sledujte můj profil, ať vám neuteče vyhlášení výsledků 😊.
  ☀️ Do komentáře pod tuto zprávu mi napište, jaké téma stravovacícho videa v rámci #vyzvadoplavek vás nejvíce zaujalo? 👀

  Témat je celkem 9 a přečíst si o nich můžete v odkazu přímo zde https://fitshaker.cz/vyzva?utm_source=modry-kon...

  Soutěž potrvá do pátku, v sobotu zveřejním vítězku u sebe na zdi 🌷.

  Hodně štěstí všem a těším se na vaše příspěvky!

  Klára a #fitshaker

  klarasza
  Zpráva byla změněna    17. dub 2022    

  Krásný večer, milé dámy 🌷! A je to tu, přišel čas na vyhlášení #fitshaker soutěže #velikonoce_s_ambasadorkami 🐣🐣🐣

  Přicházím udělat radost @beth92, která se stala vítězkou tří báječných expandérů! Moc gratuluji! 🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️. Vám ostatním děkuji za účast a odpovědi ❤️.

  A už teď vám můžu prozradit, že se brzy dočkáte další soutěže, takže sledujte bedlivě můj profil ☺️.

  Užívejte Velikonoce! 🐣

  klarasza
  16. dub 2022    Čtené 775x

  Soutěž ukončená - Velikonoce s ambasadorkami - soutěž s FITSHAKER

  Komu já vajíčko daruju, toho já upřímně miluju. Komu já vajíčko dám, toho já ráda mám.

  Krásný den, milé dámy koníkovky! Já dnes nebudu rozdávat vajíčka, nebojte se. Je mi jasné, že těch teď máme všichni doma habaděj 😁. Ode mě dostanete něco mnohem lepšího! Jedna z vás má právě teď šanci vyhrát #fitshaker expandéry, se kterými si po velikonočních svátcích báječně protáhne tělo. A že to po všech těch mazancích, beráncích a dalších dobrůtkách bude potřeba, co říkáte? 

  A co že je to vlastně ten expandér? Je to perfektní pomůcka k procvičení a posílení celého těla, která nezabere téměř žádné místo. Expandéry, o které soutěžíme, jsou v balíčku hned tři, pro různě zdatné sportovkyně. Začněte růžovým s nejmenším odporem a časem se určitě propracujete i k tyrkysovému a oranžovému, který vám dá nejvíce zabrat. 

  Jak se do soutěže zapojit? 

      -------   Jaké velikonoční zvyky a tradice dodržujete? -------

  Soutěž poběží až do nedělního rána (17.4. 2022) do 8:00, já pak pomocí generátoru náhodných čísel vylosuji jednu z vás! A ta se může těšit, že si dá brzy pořádně do těla 😊! 

  Krásné a pohodové Velikonoce! 

  Klára a #fitshaker 

  📣📣📣 Hola hola, soutěž volá 📣📣📣

  Zapojte se a třeba se na vás usměje štěstí 🌞! Odkaz na soutěž přímo zde https://www.modrykonik.cz/blog/klarasza/article.... Zapojit se můžete až do zítřejšího rána 😊.

  #fitshaker #velikonoce_s_ambadadorkami

  modrykonik
  14. dub 2022    Čtené 233x

  Velikonoce s Ambasadorkami

  Hody hody doprovody,
  Dejte vejce malovaný,
  Nedáte-li malovaný,
  Dejte aspoň bílý...

  ...vždyť to všichni známe. Svátky jara jsou tady!!!

  Čas setkání s blízkými (a že letos si to nejspíš všichni užijeme trojnásobně i za ty karanténní předchozí dva roky), pomlázek a hojnosti. A co by to bylo za Velikonoce bez pořádné výslužky?

  Tu sice dostávají standardně pouze koledníci, ale naše Ambasadorky @ivakalinova, @klarasza, @apacheee a @petuliiik01 se letos rozhodly obdarovávat o Velikonocích všechny bez rozdílu. Připravily si proto pro vás 4 dny nabité soutěžemi s velikonoční tematikou.

  Velikonoce s Ambasadorkami budou letos trvat od čtvrtku 14.4. do neděle 17.4., kdy budete moci každý den vyhrát dárky od #vileda, #fisherprice, #fitshaker a #dm.

  A abyste nezmeškali soutěž svojí oblíbené ambasadorky, harmonogram zde:

  14.4. čtvrtekivakalinova
  15.4. pátekapacheee
  16.4. sobotaklarasza
  17.4. nedělepetuliiik01

  Hodně štěstí a krásné Velikonoce vám přeje Modrý koník!

  klarasza
  Zpráva byla změněna    10. dub 2022    

  Krásné ráno, dámy 🌷!

  Pojďte se zapojit do mojí malé nedělní #fitshaker ankety.

  Zajímalo by mě, bez jaké věci se u svého sportu neobejdete? Já třeba nemůžu existovat bez sportovní podprsenky 🤭, jak jí nemám, tak nejde o sport, ale o boj o přežití.

  Za každou odpověď pošlu srdíčko ❤️ a večer vylosuji jednu z vás a té pošlu 12.4. Velikonoční e-book se zdravými recepty 😋🍽️.

  Těším se na vaše odpovědi!

  Věděli jste, že je dnes Světový den zdraví? Já se přiznám, že bez svého #fitshaker diáře bych o tom neměla ani tucha 😊.

  Letošní slogan je Naše planeta - naše zdraví 🌍. Pokud si k tématu chcete přečíst více, stručný souhrn je například zde https://www.hygpraha.cz/nase-planeta-nase-zdrav....

  Jak se staráte o SVOJE zdraví? Já se snažím zdravě jíst, sportovat a nešidit preventivní prohlídky u lékařů ☺️.

  - Zdraví není vším, ale bez zdraví je všechno ničím. - Arthur Schopenhauer

  Malá inspirace na rychlý a zdravý oběd 🍽️, kuřecí kuličky se sýrem podle #fitshaker kuchařky Z fitka do kuchyně Speciál III. My si je dali na oběd včera a bylo to mňam!

  Mám ráda recepty, co mě neuvážou na celé dopoledne do kuchyně ✌️😁.

  Co dnes vaříte vy? 👀

  🌞RECEPT V KOMENTÁŘI🌞

  klarasza
  Zpráva byla změněna    2. dub 2022    

  Hezký večer všem 🌷. Nedávno jsem tu psala o tom, co udělá držení těla a rovná záda s postavou a olalááá, na #fitshaker blogu vyšel prima článek, kde se můžete podívat i na šest účinných cviků na zdravá záda!

  Pokud nevíte, co cvičit, ale záda vás trápí, tak mrkněte na článek https://fitshaker.cz/ucinne-cviceni-na-zada-6-c....

  Cviky jsou tam popsané a ke každému je i krátké video.

  Tak zítra ráno vztyk z gauče a hurá do toho 😁✌️! Mějte fajn sobotní večer ❤️.

  Tak tohle jsem teď já, ploužící se napodobenina Kláry 🙈😝.

  Minulé pondělí mě odpoledne z ničeho nic složila horečka, přidal se kašel a rýma. Sotva jsem se z toho vyhrabala o víkendu, je to tu zase, úplně stejný scénář přesně po týdnu 😐. Zimnice, horečka, únava a kašel. Nechápu 😪. Takže to pro mě znamená minimálně další týden bez sportu, uaaa. Nemám sílu na nic a zároveň mě to hrozně štve, protože fyzička jde rychle do háje a čím déle necvičím, tím hůř se mi do toho zase zpět naskakuje 🤨🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️.

  Jak to máte po nemoci vy, jak rychle jste schopné se vrátit do zajetých kolejí? Taky pak máte pocit jako byste jely zase od začátku? 🙂

  #fitshaker

  klarasza
  Zpráva byla změněna    27. bře 2022    

  Tenhle týden je v živých přenosech na #fitshaker nadupaný super lektorkama! Jóga s Nikol, Sexy body s Dianou nebo HIIT s Olgou (tam varuji, že po deseti minutách ždímete tričko 😆🤸‍♀️).

  Kdo by si chtěl zkusit zacvičit zdarma, stačí kliknout na odkaz https://fitshaker.cz/živé-přenosy a podívat se, kdy se odvysílá nejbližší živý přenos a s kým 😊.

  Přenosy bývají v různých časech ráno i večer. Pokud se do toho vrhnete, dejte mi vědět, jak se vám cvičení líbilo ❤️☺️.

  A kdy raději cvičíte vy, máte víc energie ráno nebo večer? 🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️