Výsledky vyhledávání pro slovo #recenze.

  Zruš hledání
  purelove
  22. zář 2019    Čtené 57x

  Testujeme s chutí! : ))

  I my se přidáváme s Tobiášem, a jdeme se podělit o zkušenosti s kapsičkami od Sunárku - Cool ovoce.

  Co Vám budu povídat, kapsičky u nás jedou ve velkém. Během dne jí Tobiáš většinou čerstvé ovoce, žádný druh mu nedělá problém, což je super. Ale na cesty, nebo výlety beru většinou kapsičky, protože je to samozřejmě praktičtější, než sbírat po zemi, kočárku a sama sobě kousky jablka, nebo banánu 😀 Vždy vybírám kapsičky, které obsahují 100% ovoce, a jsem ráda, že Sunárek tomu nemá jinak.

  K testování jsme dostali 5 druhů kapsiček, každá má po 120 g.

  - pomeranč, banán, hruška se sušenkou

  - jahoda, banán, jablko

  - broskev, banán, jablko

  - hruška, mango, banán 

  - malina, banán, jablko

  I já jsem samozřejmě od Tobiáše ochutnala, a musím říct, že za mě byla TOP příchuť hruška, mango a banán. Super! Tobiáš neměl problém s žádným druhem, všechny vymlaskl jako nic 😀 

  Musím říct, že u těhle kapsiček se Tobíáš naučil sám je zpět zašroubovat. Ne, že by to někdy bylo potřeba, a Tobiáše je snad někdy nedojedl, ale když už měl kapsičku prázdnou, vzal si uzávěr, a tak dlouho ho zkoušel nasazovat, až se mu to povedlo, takže se tím docela i zabavil  a trénoval jemnou motoriku 😀 Balení 120 g je za mě dostačující. Dávala jsem mu občas i menší gramáž, od jiného výrobce, a po snězení mi vždycky ukazoval, že chce ještě. 

  Jediné, co mi u kapsiček vadí, ale za což samozřejmě nemůže výrobce, je to, že pokud je Tobiáš nedočkavý, a zmáčkne to dříve, než ji dá do pusy, tak je přesnídávka všude. Několikrát jsem tak  převlékala tričko, ale už jsem ponaučená, že pokud jedeme někam, kde potřebuju, aby alespoň chvíli vydržel čistý 😀 Nedávám ze začátku kapsičky.

  Celkově bych zhodnotila tyto kapsičky jako super, osvěžující a hodnotnou svačinku, mnohdy i pro dospělé :- ))) DĚKUJEME Koníkovi za možnost testování, a budeme se těšit, třeba někdy příště! 🙂

  misules4
  Zpráva byla změněna    2. dub 2019    

  Tak nám dneska konečně taky dorazily produkty od Nivea baby. Na vyzkoušení jsme dostaly ochranný krém proti chladu a větru, micerální šampon a micerální gel, pečující olej a krém na tvář, tělo a zadeček. Takže ode dneška testujeme a těšte se na pořádné #recenze.

  A my děkujeme za možnost se zapojit! #test_nivea

  leilunka
  1. čer 2018    Čtené 55x

  Testování a naše zkušenost se Stérimar

  Testujeme Stérimar

  Když jsem se dozvěděla o testování mořské vody Sterimar, hned jsem se hlásila.

  To bylo testování přesně pro mého syna! Zajásala jsem když testování vyšlo i na nás!

  Syn (6 let) netrpí nejspíš žádnými většími alergiemi, ale už delší dobu ho obtěžovalo takový potahování, odkašlávání a celkově takový "neklid" na sliznici. Radila jsem se s jeho obvodní lékařkou, ta to však neviděla jako nějaký problém. Dočetla jsme se že by to mohl být projev alergie na prach, plíseň nebo pyly. To je potahování mě rozčilovalo i hodně psychicky, dokázal to udělat 10 x za minutu, někdy třeba 5x za sebou v 10 ti sekundách, vytáčelo mě to až do běla. 

  Když přišel Stérimar, nečekala jsem doví jaký zázrak, ale opak byl pravdou! Hned jak jsme přišli ze školky, jsem mu Stérimar představila. Poprvé jsem mu ho aplikovala sama. Po chvilce zápasení s vrškem se nám to povedlo. Trocha vody z nosu odtekla, což jsem nečekala, tak pro příště už jsme se vybavili utěrkou nebo kapesníkem hned pod nos.

  Druhý a následující dny už aplikaci zvládal poměrně sám, zmáčknutí bylo trochu těžší, ale přišel na to poměrně brzo. Tak si každé ráno před odchodem do školky udělal rituál... Ze začátku jsme stříkali do nosánku 2 x denně a ani jsem nedutala, když po třech dnech to potahování a odkašlávání téměř ustalo! Teď stříkáme jen 1 x ráno spíš tak nějak na udržovací fázi.  

  Sprej jsem vyzkoušela i já osobně, i když na alergie netrpím, spíš ze zvědavosti, musím říct že však i já jsme cítila takové uvolněné a svěží nadechnutí nosem. Určitě se hodí i na běžnou hygienu nosu.

  V neposlední řadě jsem nadšená z doby použitelnosti, běžné kapky musí člověk po nějakých 3 měsících vyhodit.

  Děkuji za sebe i za syna za toto příjemné testování.Skvělá zkušenost se Stérimar.

  leilunka
  18. kvě 2018    Čtené 54x

  Testujeme Huggies Little Swimmers

  Měla jsem tu možnost testovat s dcerkou plenky a plavky v jednom Huggies Little Swimmers do 15 ti kilo. Jelikož na plavání chodíme pravidelně již téměř dva roky tak jsem testování uvítala! Dcerka plavání miluje a opravdu musím napsat, že v této plence byla jako v bavlnce.


  Plínka se hned nenacucla jako jiné druhy a dcerka mohla poskakovat a blbnout ve vodě bez omezení. U jiných druhů za mnou neustále chodí a popotahuje si právě tu vrstvu mezi nožičkami jelikož ji asi "dře" o stehýnka a špatně se jí chodí. U Huggies Little Swimmers toto nebylo!

  Velkým překvapením pro mě bylo, že plenka se nemusí náročně stahovat přes mokrá stehna, to byl po pravdě vždy boj. Zvláště u období "sama sama". Huggies Little Swimmers mají po bocích rozepínání na takové suché zipy což je perfektní! To oceníte, i když už děti hlásí, že chtějí vykonat potřebu, je to rychlé a výborné řešení!

  V neposlední řadě musím vyzdvihnout veselé barevné motivy, dcerka nechce už nic jiného, než plavečky s Rybou a hlavně u toho i dětičky pěkně vypadají. Za sebe i za dcerku musím opravdu říct, že tyto plenky jsou zatím TOP mezi jinými druhy! A to jsme jich měli opravdu na vyzkoušení už dost.

  Díky za takovouhle možnost testování! Ráda budu tyto plenky mezi maminkami vyzdvihovat.

  Huggies Little Swimmers jsou jedničky! 

  Taky máte pocit, že si váš prcek najde doma ideální místo, kde se vám schová a vysloveně si užívá, že ho nemůžete najít? 😉