Kočárek Nuna Pepp 2013 - máte zkušenosti?

jarcatko
29. srp 2013

Ahoj holky, uvažuju o kočárku Nuna Pepp 2013 - jako golfky. Moc se mi líbí design (že právě nevypadá jako golfky) a skladnost, ALE: uváděná hmotnost se pohybuje mezi 7,3 až 8,6 kg, což mi přijde docela dost velký rozdíl. A pokud to je fakt těch 8,6 kg, tak si moc nepomůžu (druhé patro bez výtahu, sporťák nosím se synem (11 měsíců) uvnitř, takže se docela pronesu). A tak se chci zeptat, zda s ním máte některá zkušenosti, zda byste ho doporučily jako golfky - na cestování, do města, jak se s ním nastupuje do MHD, jaká je ovladatelnost... Prostě jak vám vyhovuje? A můžete ho zkusit převážit a napsat mi, kolik váží s prázdným košíkem? Pořád se nemůžu rozhodnout a když si ho pojedu vyzkoušet do obchodu, tak mi budou "mazat med kolem pusy" a skutečnou hmotnost se asi nedozvím... Předem moc děkuju všem za reakce! 🙂

jarcatko
autor
29. srp 2013

případně i Nuna Pepp 2012, pokud máte loňskou verzi, myslím, že zásadně se to lišit nebude, diky 😉

jarcatko
autor
2. zář 2013

Kdybyste sem někdo zavítal - Nunu jsem dneska viděla naživo v obchodě a fakt teda mě neoslovila... je to malý a vratký, v poloze vleže (syn byl v kočárku) to skoro hned samo padá na zem, takže za mě teda určitě nebrat...

hojda
2. zář 2013

Nunu hodně maminek chválí, jedinou stížnost a dost často jsem slyšela, že není pro dlouhé děti, že se do něj nevejdou.

jennyska
27. zář 2013

Ahoj Mamnky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Nuna Pepp a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi?

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/nuna-pepp/ , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča