Chci se stát moderátorkou fóra

Zaujalo tě některé téma našeho fóra? Vidíš se v ní? Žiješ ní? Nebo bys ráda měla pod palcem lokální fórum z okolí tvého domova? Napiš nám o tom.

Jako moderátorka fóra se totiž můžeš pečlivě věnovat tématu, která aktuálně tvoří část tvého života. Máš tak možnost dát dohromady ženy, které mají k tomuto tématu co říct, smýšlejí stejně nebo mají osobní zkušenosti. V případě lokálního fóra budeš mít přehled o všem, co se v tvém okolí děje, a můžeš společně s uživatelkami z okolí tvého domova vybudovat silnou, přátelskou a skutečně nápomocnou komunitu.

Budeš mít svobodu v tom, jakou atmosféru a jaká pravidla fungování ve fóru nastavíš. Nejlépe však takové, aby se jí dařilo dlouhodobě a návštěvníci se v ní cítili dobře. K udržení dobré atmosféry ti pomůže v první řadě správná komunikace, ale k dispozici budeš mít i praktické moderátorské nástroje jako:

  • označení moderátor při tvém loginu, z čehož vyplývá autorita, kterou můžeš využít při usměrnění diskutujících uživatelek
  • možnost vidět nevhodné příspěvky nahlášené uživatelkami
  • mazání nevhodných příspěvků.

Team Modrého koníka zasáhne, jen pokud obsah nebo vzájemné chování uživatelek bude ve vážném rozporu s našimi hodnotami, jako jsou vzájemný respekt, úmysl pomoci, legálnost apod.

Nebudeš v tom sama, nablízku budeš mít "kolegyňky" moderátorky i team Modrého koníka, který ti kdykoli velmi rád pomůže a poradí.

Pokud máš otázku, napiš nám.

Všechna témata > Co kde najdu, jak co udělám? > Diskuze