• Přihlas se
 • Registrace nového člena
 • Získej PLUSPRO
 • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
 • Přihlas se
 • Registrace nového člena
 • Získej PLUSPRO

Femibion 800 a 400

Vitamínové doplňky Femibion 800 a Femibion 400 jsou určeny ženám plánujícím otěhotnění, těhotným ženám a kojícím maminkám.

Femibion 800

Je přípravek určený pro ženy, které plánují otěhotnění a pro ženy v prvním trimestru těhotenství. Složení tohoto přípravku zajišťuje nastávající mamince i nenarozenému děťátku dostatek potřebných vitamínů. Především pak kyseliny listové, která je velice důležitá pro správný vývoj mozku a míchy.

Součástí tohoto přípravku je aktivní látka Metafolin.

Co je Metafolin

Je to biologická forma kyseliny listové, přirozeně se vyskytující v těle. Proto, aby ji tělo dokázalo správně využít, je zapotřebí její správná přeměna (metabolizace) na tzv. aktivní foláty. Pro tuto přeměnu je důležitý enzym zvaný MTFHR. Ovšem díky častým poruchám tohoto enzymu v těle může docházet k nedostatku kyseliny listové, která je zvláště v období těhotenství velmi důležitá.

Užívání Metafolinu je efektivním řešením při nedostatku kyseliny listové. Je totiž ihned po podání tělu k dispozici.

Další důležité vitamíny a složky

 • vitamín B1 - zdroj energie, nezbytný pro přeměnu sacharidů;
 • vitamín B2 - je nutný pro správnou funkci metabolismu, napomáhá proti poškození kůže a zánětům;
 • vitamín B6 - podílí se na krvetvorbě, dělení buněk a přeměně bílkovin. Napomáhá nervovému a imunitnímu systému.
 • vitamín B12 - nezbytný pro tvorbu buněk a tvorbu červených krvinek;
 • vitamín C - zvyšuje obranyschopnost organismu a vstřebávání železa;
 • vitamín E - je nápomocný při tvorbě svalů, tkání a krvinek;
 • biotin - podporuje růst vlasů, nehtů a pokožky;
 • kyselina pantotenová - důležitá pro tvorbu hormonů;
 • nikotinamid - pozitivně působí na metabolismus;
 • jód - důležitý prvek pro správný růst a vývoj ještě nenarozeného miminka;

Dávkování

Užívá se jedna tableta denně spolu s jídlem či po jídle. Tableta se zapíjí nejlépe chladným nápojem.

Femibion 400


Tento vitamínový doplněk je určen těhotným ženám od ukončeného 12. týdne těhotenství a kojícím maminkám.

Femibion 400 je jedinečnou kombinací kyseliny listové, Metafolinu a nenasycených mastných kyselin DHA, které jsou nezbytné pro těhotné maminky od 13. týdne těhotenství až po dobu kojení.
Neméně důležitou součástí tohoto přípravku je i stopový prvek jód.

Proč je DHA důležitá

Jelikož dostatečné množství DHA lze získat pouze z mořských ryb, je důležité tuto esenciální látku během těhotenství a kojení doplňovat i jinými způsoby než-li stravou. K tomuto slouží právě přípravek Femibion 400, který obsahuje 200 mg DHA vysoce kvalitního, koncentrovaného rybího oleje, jenž prošel přísně kontrolovaným výrobním procesem a je zbaven rybího zápachu. Rybí olej je nezbytný pro správný rozvoj psychických vlastností, mozku i zraku nenarozeného děťátka.

Dávkování

Užívá se denně jedna tableta a jedna tobolka společně s jídlem. Užít lze buď samostatně nebo v různých časech během dne a zapíjí se dostatečným množstvím tekutin.

Související články

Více o Femibionu na modrykonik.cz

Použité zdroje

 1. http://www.femibion.cz/produkty/femibion-800
 2. http://vitaminy-pro-tehotne-a-kojici.heureka.cz/femibion-400-kyselina-listova-metafolin-plus-dha-tob-30-plus-tbl-30/specifikace/#section
 3. http://www.porodnice.cz/vyznam-kyseliny-listove-tehotenstvi

Externí linky

Příbalový leták přípravku Femibion 800 http://www.femibion.cz/img/fck/file/Femibion_800_pribalova_informace.pdf
Příbalový leták přípravku Femibion 400 http://www.femibion.cz/img/fck/file/Femibion_400_pribalova_informace.pdf

Wiki Modrý koník je Vaše encyklopedie. Je tvořena Vašimi vědomostmi a zkušenostmi s cílem pomoci jiným. Chybí Ti něco k tomuto tématu? Neváhej a napiš nám.
Změň nebo doplň článek
Uveřejněné informace nenahrazují návštěvu zkušeného odborníka (lékaře, právníka a pod.)

Má osobní zkušenost s Femibionem 800 a 400

 • Femibion

   •  lucie13417
  1.11.2016 v 18:36 To se mi líbí
  Od MuDr. jsem dostala letáček jen na kyselinu listovou. Mám kamarádku v lékárně a okamžitě sáhla po Femibionu. Nechala jsem si poradit a užívám jej od začátku. Byla jsem před tím unavená a s Femibionem vše hned zmizelo. Za mě max. spokojenost a užívám ho po celou dobu těhotenství. Jsem v 17tt. :thumbsup: Od MuDr. jsem dostala letáček jen na kyselinu listovou. Mám kamarádku v lékárně a okamžitě sáhla po Femibionu. Nechala jsem si poradit a užívám jej od začátku. Byla jsem před tím unavená a s Femibionem vše hned zmizelo. Za mě max. spokojenost a užívám ho po celou dobu těhotenství. Jsem v 17tt. :thumbsup:
 • Přešla jsem na jiný

   •  elekthra
  6.5.2016 ve 20:45 To se mi líbí
  Femibion jsem brala na začátku prvního těhotenství na doporučení obvoďačky. Pak mi gynekolog doporučil jiný preparát s tím, že je tam více prospěšných látek, takže jsem ho asi po měsíci vysadila a přešla na jiný. Tvrdil, že užívání těhotenských vitamínů na velikost dětí (porodní míry) v naší populaci (Evropa) nemá vliv. :slight_smile: Femibion jsem brala na začátku prvního těhotenství na doporučení obvoďačky. Pak mi gynekolog doporučil jiný preparát s tím, že je tam více prospěšných látek, takže jsem ho asi po měsíci vysadila a přešla na jiný. Tvrdil, že užívání těhotenských vitamínů na velikost dětí (porodní míry) v naší populaci (Evropa) nemá vliv. :slight_smile:
 • Femibion 1

   •  25jajinka
  3.5.2016 ve 20:12 To se mi líbí
  Začala jsem brát ihned, co jsem na těhotenství přišla. Kvůli hypovitaminoze mám asi dalších 5 vitamínů a k tomu Centrum. Až dozobu první, tak přejdu na další. Zeleninku a ovoce baštím, ale když v těle ty látky nejsou, musí se dodat extra... Začala jsem brát ihned, co jsem na těhotenství přišla. Kvůli hypovitaminoze mám asi dalších 5 vitamínů a k tomu Centrum. Až dozobu první, tak přejdu na další. Zeleninku a ovoce baštím, ale když v těle ty látky nejsou, musí se dodat extra...
 • Po otěhotnění

   •  miiisaaa
  8.1.2016 ve 14:47 To se mi líbí
  Femibion jsem začala brát poté, co jsem se dověděla, že jsem těhotná. Z jedničky jsem přešla ve druhém trimestru na 2 a plánuji užívat dál. Za mě zatím naprostá spokojenost. :slight_smile: Femibion jsem začala brát poté, co jsem se dověděla, že jsem těhotná. Z jedničky jsem přešla ve druhém trimestru na 2 a plánuji užívat dál. Za mě zatím naprostá spokojenost. :slight_smile:
 • Femibion 400

   •  shak29
  5.8.2015 ve 22:52 To se mi líbí
  Spokojenost, vyplatí se investovat. U posledního těhu jsem brala Chytré miminko, levnější, ale prý stejně dobré. No, ale litovala jsem trochu, že jsem nezůstala věrná Femibionu, myslím, že mi působil lépe na zuby. :grinning: Spokojenost, vyplatí se investovat. U posledního těhu jsem brala Chytré miminko, levnější, ale prý stejně dobré. No, ale litovala jsem trochu, že jsem nezůstala věrná Femibionu, myslím, že mi působil lépe na zuby. :grinning:
 • Ano, užívám

   •  kristinandbaby
  4.8.2015 v 09:20 To se mi líbí
  Femibion užívám od začátku těhotenství, a to hlavně kvůli štěpené kyselině listové, kvůli mé MTHFR mutaci. V prvním trimestru nebylo zbytí a musela jsem ho zapít těsně před spaním, protože mi způsoboval nevolnosti. Od druhého trimestru přibyla ještě další tabletka. Co si budeme povídat, dvě tabletky větší velikosti mi stále i v 16tt dávají zabrat, ale plánuji Femibion užívat i nadále, aby tělo a dítě dostalo všechny vitamíny co potřebuje a co mu u mě ve stravě může chybět. Femibion užívám od začátku těhotenství, a to hlavně kvůli štěpené kyselině listové, kvůli mé MTHFR mutaci. V prvním trimestru nebylo zbytí a musela jsem ho zapít těsně před spaním, protože mi způsoboval nevolnosti. Od druhého trimestru přibyla ještě další tabletka. Co si budeme povídat, dvě tabletky větší velikosti mi stále i v 16tt dávají zabrat, ale plánuji Femibion užívat i nadále, aby tělo a dítě dostalo všechny vitamíny co potřebuje a co mu u mě ve stravě může chybět.
 • První trimestr

   •  beruska125
  4.8.2015 v 08:27 To se mi líbí
  Femibion jsem užívala v 1. trimestru, kdy je vývoj miminka nejohroženější a nejdůležitější. Později už jsem se jen snažila dbát na skladbu stravy. :slight_smile: Femibion jsem užívala v 1. trimestru, kdy je vývoj miminka nejohroženější a nejdůležitější. Později už jsem se jen snažila dbát na skladbu stravy. :slight_smile:
 • Femibion

   •  maruska116
  1.8.2015 v 15:25 To se mi líbí
  Před těhotenstvím jsem neužívala žádné vitamíny. Po otěhotnění jsem na doporučení lékaře začala užívat Femibion. Ze začátku jsem brala pravidelně, později nepravidelně.
  Bála jsem se, aby nebyl malý příliš velký. Snažila jsem se spíše o pestrou stravu.

  Celé těhotenství bylo bezproblémové, malý je zdravý a nic mu nechybí. Myslím, že není nutné užívat striktně celé těhu. Není to nejlevnější záležitost a skutečně nejsem přesvědčená o účincích. Dle mého názoru neuškodí, ale nutnost k tomu, aby jste donosily zdravé miminko, nevidím.
  Před těhotenstvím jsem neužívala žádné vitamíny. Po otěhotnění jsem na doporučení lékaře začala užívat Femibion. Ze začátku jsem brala pravidelně, později nepravidelně.
  Bála jsem se, aby nebyl malý příliš velký. Snažila jsem se spíše o pestrou stravu.

  Celé těhotenství bylo bezproblémové, malý je zdravý a nic mu nechybí. Myslím, že není nutné užívat striktně celé těhu. Není to nejlevnější záležitost a skutečně nejsem přesvědčená o účincích. Dle mého názoru neuškodí, ale nutnost k tomu, aby jste donosily zdravé miminko, nevidím.
 • U prvního ne, teď ano

   •  lenjii
  8.7.2015 v 11:32 To se mi líbí
  U prvního těhotenství jsem nebrala. Mimi jsem neplánovala, takže jsem nebrala ani jako přípravu.

  Teď plánujeme druhé a poctivě beru každý den jednu tobolku. Kyselina listová je potřeba a věřím, že se brzy zadaří. :slight_smile: Budou používat i nadále.
  U prvního těhotenství jsem nebrala. Mimi jsem neplánovala, takže jsem nebrala ani jako přípravu.

  Teď plánujeme druhé a poctivě beru každý den jednu tobolku. Kyselina listová je potřeba a věřím, že se brzy zadaří. :slight_smile: Budou používat i nadále.
 • Femibion 2 při kojení

   •  novina
  7.7.2015 v 19:03 To se mi líbí
  Já začala užívat Femibion 2 až po porodu. Kojím a doufám, že dlouho budu, tak je potřeba doplnit vitamíny a minerály, které si ze mě miminko vezme.

  S prvorozeným dítkem jsem žádné vitamíny během kojení neužívala a nakonec jsem skončila v nemocnici na JIPu s totálním vyčerpáním organismu, to naše miminko ze mě kojením všechno vysálo. Proto jsem teď nechtěla nic nechat na náhodě a poctivě Femibion beru.
  Já začala užívat Femibion 2 až po porodu. Kojím a doufám, že dlouho budu, tak je potřeba doplnit vitamíny a minerály, které si ze mě miminko vezme.

  S prvorozeným dítkem jsem žádné vitamíny během kojení neužívala a nakonec jsem skončila v nemocnici na JIPu s totálním vyčerpáním organismu, to naše miminko ze mě kojením všechno vysálo. Proto jsem teď nechtěla nic nechat na náhodě a poctivě Femibion beru.
 • Užívám celé těhotenství

   •  doubravkaj
  6.7.2015 ve 12:41 To se mi líbí
  Byl nám doporučen i na genetice, vzhledem k rodinné zátěži, a zatím těhotenství probíhá jak má. Chci užívat i při kojení. Byl nám doporučen i na genetice, vzhledem k rodinné zátěži, a zatím těhotenství probíhá jak má. Chci užívat i při kojení.
 • Femibion v těhu i po porodu.

   •  krtekk
  5.6.2015 v 16:27 To se mi líbí
  Tak já jsem před otěhotněním brala kyselinu listovou. Jakmile mi doktor potvrdil těhotenství, doporučil mi femibion 400. Brala jsem ho celé těhotenství, obden. Malá se narodila s porodní váhou 3540 kg v březnu 2015. Teď ho užívám i při kojení, taky obden. Malá nám krásně prospívá. Tak já jsem před otěhotněním brala kyselinu listovou. Jakmile mi doktor potvrdil těhotenství, doporučil mi femibion 400. Brala jsem ho celé těhotenství, obden. Malá se narodila s porodní váhou 3540 kg v březnu 2015. Teď ho užívám i při kojení, taky obden. Malá nám krásně prospívá.
 • Femibion 1 a 2

   •  lhalova
  12.4.2015 ve 21:14 To se mi líbí
  Brala jsem při prvním těhotenství, ačkoli mě všichni odrazovali, že po něm budu mít velké dítě, a tím pádem těžký porod. Byl mi doporučen mým gynekologem, protože jsem začátek těhotenství špatně snášela - jen jsem zvracela, až jsem z toho měla špatné hodnoty, a dost jsem se bála, aby malému něco nechybělo. Ano, měla jsem velké dítě a těžký porod, ale rozhodně to nebylo kvůli těmto práškům (při druhém těhotenství jsem je nebrala a dítě jsem měla stejně velké :slight_smile: ).
  Nelituji peněz, které jsem za něj dala.
  Brala jsem při prvním těhotenství, ačkoli mě všichni odrazovali, že po něm budu mít velké dítě, a tím pádem těžký porod. Byl mi doporučen mým gynekologem, protože jsem začátek těhotenství špatně snášela - jen jsem zvracela, až jsem z toho měla špatné hodnoty, a dost jsem se bála, aby malému něco nechybělo. Ano, měla jsem velké dítě a těžký porod, ale rozhodně to nebylo kvůli těmto práškům (při druhém těhotenství jsem je nebrala a dítě jsem měla stejně velké :slight_smile: ).
  Nelituji peněz, které jsem za něj dala.
 • Brala jsem, ale ne denně

   •  lenik.n
  8.4.2015 ve 22:29 To se mi líbí
  Užívala jsem ho, když jsme začali plánovat miminko, ale brala jsem ho každý 3. den. Když jsem zjistila, že jsem těhotná, tak ob den asi do 6. měsíce. Pak jsem přešla na levnější variantu. Gynekolog mi řekl, že jsou ty produkty srovnatelné. Dcerka se narodila zdravá. Užívala jsem ho, když jsme začali plánovat miminko, ale brala jsem ho každý 3. den. Když jsem zjistila, že jsem těhotná, tak ob den asi do 6. měsíce. Pak jsem přešla na levnější variantu. Gynekolog mi řekl, že jsou ty produkty srovnatelné. Dcerka se narodila zdravá.
 • Užívání v prvním trimestru

   •  mavega
  8.4.2015 ve 12:07 To se mi líbí
  Užívala jsem ho v prvním trimestru. Nevím, jestli to k něčemu bylo, ale těhotenství i stav dítěte po porodu bylo super. Jenom jsem se trochu bála, ale dítě nebylo kvůli užívání vitamínů v těhotenství větší (jak se někde psalo) a je pravda, že screening ve 20tt ukázal, že je Ondra asi o týden větší. Pak se taky narodil s váhou 3,75 ve 40. týdnu. Tak nevím, asi to bude jen náhoda. Ale asi bych do toho investovala znova. Užívala jsem ho v prvním trimestru. Nevím, jestli to k něčemu bylo, ale těhotenství i stav dítěte po porodu bylo super. Jenom jsem se trochu bála, ale dítě nebylo kvůli užívání vitamínů v těhotenství větší (jak se někde psalo) a je pravda, že screening ve 20tt ukázal, že je Ondra asi o týden větší. Pak se taky narodil s váhou 3,75 ve 40. týdnu. Tak nevím, asi to bude jen náhoda. Ale asi bych do toho investovala znova.
 • Femibion místo kyseliny listové

   •  luckee
  31.3.2015 ve 14:29 To se mi líbí
  Beru léky, které mají vliv na vývoj plodu. Když jsem se na gynekologii zmínila, že se chceme pokoušet o miminko, dostala jsem doporučení právě na Femibion 800. Předtím jsem užívala kyselinu listovou 200% DDD, ale když už se prý opravdu chceme snažit, Femibion prý zajistí lepší vstřebávání. Sice je dražší, ale objednávám ho v akcích na internetu, a beru to jako minimum, které jsem schopná pro miminko udělat. Beru léky, které mají vliv na vývoj plodu. Když jsem se na gynekologii zmínila, že se chceme pokoušet o miminko, dostala jsem doporučení právě na Femibion 800. Předtím jsem užívala kyselinu listovou 200% DDD, ale když už se prý opravdu chceme snažit, Femibion prý zajistí lepší vstřebávání. Sice je dražší, ale objednávám ho v akcích na internetu, a beru to jako minimum, které jsem schopná pro miminko udělat.
 • Femibion bez jodu

   •  adenka84
  11.3.2015 ve 20:58 To se mi líbí
  Užívala jsem ho v obou těhotenstvích. 800 jsme dostávala od svého gynekologa, Femibion 400 jsem si pak platila už ze svého.
  Jelikož se léčím se štítnou žlázou, užívala jsem teď Femibion bez jodu, který dnešní trh už bez problémů nabízí. Dříve byl k dostání jen v Německu, dnes už to není problém.

  Též jsem Femibion 800 užívala při plánování těhotenství. Myslím, že tělu prospěl dokonale.
  Užívala jsem ho v obou těhotenstvích. 800 jsme dostávala od svého gynekologa, Femibion 400 jsem si pak platila už ze svého.
  Jelikož se léčím se štítnou žlázou, užívala jsem teď Femibion bez jodu, který dnešní trh už bez problémů nabízí. Dříve byl k dostání jen v Německu, dnes už to není problém.

  Též jsem Femibion 800 užívala při plánování těhotenství. Myslím, že tělu prospěl dokonale.
 • Femibion 1 a 2

   •  rosaleen
  11.3.2015 v 15:11 To se mi líbí
  Před prvním otěhotněním jsem brala kyselinu listovou, po potvrzení těhotenství mi gynekolog doporučil právě Femibion, který jsem brala poctivě, cena není nejnižší, ale brala jsem to tak, že to dělám pro dítě.

  Teď jsem těhotná podruhé a už to beru trochu jinak. V prvním trimestru jsem ho brala poctivě, teď už jen občas a jen proto, že je zima. Na jaře a v létě hodlám víc konzumovat ovoce a zeleninu, protože pestrou stravu podle mne žádná chemie nenahradí.
  Takže za mne ano, ale nepřehánět to.
  Před prvním otěhotněním jsem brala kyselinu listovou, po potvrzení těhotenství mi gynekolog doporučil právě Femibion, který jsem brala poctivě, cena není nejnižší, ale brala jsem to tak, že to dělám pro dítě.

  Teď jsem těhotná podruhé a už to beru trochu jinak. V prvním trimestru jsem ho brala poctivě, teď už jen občas a jen proto, že je zima. Na jaře a v létě hodlám víc konzumovat ovoce a zeleninu, protože pestrou stravu podle mne žádná chemie nenahradí.
  Takže za mne ano, ale nepřehánět to.
 • Femibion

   •  renyb
  10.3.2015 ve 14:29 To se mi líbí
  Brala jsem skoro celé těhotenství. Vitamíny nebyly zrovna nejlevnější, ale vždycky jsem od někoho dostala nějaký příspěvek :slight_smile:, takže se to dalo.

  Slyšela jsem, že po těchto vitamínech jsou děti hyperaktivnější, zatím jsem to na synovi nepozorovala, tak snad budem v pohodě. :slight_smile:
  Brala jsem skoro celé těhotenství. Vitamíny nebyly zrovna nejlevnější, ale vždycky jsem od někoho dostala nějaký příspěvek :slight_smile:, takže se to dalo.

  Slyšela jsem, že po těchto vitamínech jsou děti hyperaktivnější, zatím jsem to na synovi nepozorovala, tak snad budem v pohodě. :slight_smile:
 • Brala jsem pravidelně první trimestr

   •  missuulle
  9.3.2015 v 19:39 To se mi líbí
  Doktor mi ho na začátku těhotenství doporučil. Femibion 800 jsem brala opravdu pravidelně a pak femibion 400 cca měsíc. Pak už jsem ho brala asi 2x až 3x týdně. Malá je naprosto zdravá, a to jsem i prodělala boreliozu, kterou mě v těhotenství přeléčili. Doktor mi ho na začátku těhotenství doporučil. Femibion 800 jsem brala opravdu pravidelně a pak femibion 400 cca měsíc. Pak už jsem ho brala asi 2x až 3x týdně. Malá je naprosto zdravá, a to jsem i prodělala boreliozu, kterou mě v těhotenství přeléčili.
 • Spokojenost

   •  el1ska
  9.3.2015 v 15:53 To se mi líbí
  Od začátku těhotenství beru Femibion 1 a 2. Jedná se o produkt farmaceutické firmy a ne pouze o doplněk. I když hodnoty krve byly vždy v pořádku, před otěhotněním jsem byla vegetariánka a takto mám pocit, že mi vitamíny ohlídají vše, co by mininko mělo dostávat.

  Maso jsem po zjištění těhotenství také zařadila.

  Cena není nejnižší,ale využila jsem velké akce v lékárně a plánuji tedy užívat i ke kojení.
  Navíc mi část proplatila i pojišťovna.
  Od začátku těhotenství beru Femibion 1 a 2. Jedná se o produkt farmaceutické firmy a ne pouze o doplněk. I když hodnoty krve byly vždy v pořádku, před otěhotněním jsem byla vegetariánka a takto mám pocit, že mi vitamíny ohlídají vše, co by mininko mělo dostávat.

  Maso jsem po zjištění těhotenství také zařadila.

  Cena není nejnižší,ale využila jsem velké akce v lékárně a plánuji tedy užívat i ke kojení.
  Navíc mi část proplatila i pojišťovna.
 • Zobala jsem ;-)

   •  maminkazdenicka
  15.2.2015 ve 12:25 To se mi líbí
  Femibion mi gynekolog sice nedoporučil, ale jelikož jsem plánovala miminko, tak jsem jej brala. Myslím, že i díky tomu jsem byla klidnější, že dělám něco pro své tělo, tak zapůsobila i psychika a povedlo se. Určitě jej chci brát i před druhým plánovaným těhotenstvím. Sice zeleninu a ovoce jím, ale určitě ne v takové míře, takže za mě tyto vitamíny ano. :slight_smile: Femibion mi gynekolog sice nedoporučil, ale jelikož jsem plánovala miminko, tak jsem jej brala. Myslím, že i díky tomu jsem byla klidnější, že dělám něco pro své tělo, tak zapůsobila i psychika a povedlo se. Určitě jej chci brát i před druhým plánovaným těhotenstvím. Sice zeleninu a ovoce jím, ale určitě ne v takové míře, takže za mě tyto vitamíny ano. :slight_smile:
 • Na doporučení Dr. po zamlklém těhotenství

   •  kacik87
  11.2.2015 v 09:24 To se mi líbí
  Femibion jsem začala užívat po zamlklém těhotenství a brala jsem je do 6. měsíce. Působily na mě jako jakési placebo. Prostě jsem měla dobrý pocit, že pro své dítě dělám maximum. Navíc jsem až do 20tt měla celodenní nevolnosti, takže dodržovat zdravý jídelníček a jíst hodně vitamínů bylo mnohdy naprosto nereálné. Poslední tři měsíce jsem si koupila jiné - levnější vitamíny. Femibion jsem začala užívat po zamlklém těhotenství a brala jsem je do 6. měsíce. Působily na mě jako jakési placebo. Prostě jsem měla dobrý pocit, že pro své dítě dělám maximum. Navíc jsem až do 20tt měla celodenní nevolnosti, takže dodržovat zdravý jídelníček a jíst hodně vitamínů bylo mnohdy naprosto nereálné. Poslední tři měsíce jsem si koupila jiné - levnější vitamíny.
 • Užívala jsem v prvním trimestru

   •  opravdova_luzy
  11.2.2015 ve 02:03 To se mi líbí
  Na začátku těhotenství mi bylo doporučeno gynekoložkou, abych si zakoupila nějaké vitamíny. V lékárně mi byly doporučeny tyto, a i na internetu jsem četla samé pozitivní recenze. Navíc mě zaujalo, že tyto vitamíny jsou vhodné zejména v případech, kdy má maminka problém se vstřebáváním kyseliny listové. Což naštěstí nebyl můj případ, ale na škodu to podle mě taky nebylo :slight_smile:.

  Musím uznat, že cena je poměrně vysoká. Ale vzhledem k tomu, že mi gynekoložka doporučila brát vitamíny pro těhotné víceméně jen v prvním trimestru, tak mi ty peníze ani nevadily. :slight_smile: V případě druhého těhotenství bych si Femibion koupila zase.
  Na začátku těhotenství mi bylo doporučeno gynekoložkou, abych si zakoupila nějaké vitamíny. V lékárně mi byly doporučeny tyto, a i na internetu jsem četla samé pozitivní recenze. Navíc mě zaujalo, že tyto vitamíny jsou vhodné zejména v případech, kdy má maminka problém se vstřebáváním kyseliny listové. Což naštěstí nebyl můj případ, ale na škodu to podle mě taky nebylo :slight_smile:.

  Musím uznat, že cena je poměrně vysoká. Ale vzhledem k tomu, že mi gynekoložka doporučila brát vitamíny pro těhotné víceméně jen v prvním trimestru, tak mi ty peníze ani nevadily. :slight_smile: V případě druhého těhotenství bych si Femibion koupila zase.
 • Má zkušenost s Femibionem 800

   •  mor48tko
  9.2.2015 v 19:17 To se mi líbí
  Bylo mi mou (teď už bývalou) lékařkou doporučeno po vysazení HA brát vitamíny, jako přípravu pro případné těhotenství. Tak jsem si koupila Femibion 800. Ale vůbec mi nesedl. Nevím proč, ale byla jsem náladová, měla jsem hodně depresivní stavy, přecitlivělá, podrážděná. Nevěděla jsem, co bych se zbytkem tabletek dělala a vyhodit mi je bylo líto, takže jsem je dobrala, ale další jsem už nekoupila.. Příště zkusím jinou značku, než Femibion. Bylo mi mou (teď už bývalou) lékařkou doporučeno po vysazení HA brát vitamíny, jako přípravu pro případné těhotenství. Tak jsem si koupila Femibion 800. Ale vůbec mi nesedl. Nevím proč, ale byla jsem náladová, měla jsem hodně depresivní stavy, přecitlivělá, podrážděná. Nevěděla jsem, co bych se zbytkem tabletek dělala a vyhodit mi je bylo líto, takže jsem je dobrala, ale další jsem už nekoupila.. Příště zkusím jinou značku, než Femibion.
 • Půl na půl

   •  evaamy
  3.2.2015 v 19:21 To se mi líbí
  Femibion 1 ok, ale Femibion 2 jsem měla problém dobrat. Během těhotenství mi bylo špatně a ta rybina mi moc nepřidávala. Navíc mi vadilo, že jsem nevěděla, jestli to neobsahuje umělá sladidla, z jakých ryb je to vyrobené ( v jakých vodách žily, čím byly krmeny, jestli ten tuk není žluklý...).

  Dřív to taky nebylo a žijeme, navíc ta šílená cena!
  Femibion 1 ok, ale Femibion 2 jsem měla problém dobrat. Během těhotenství mi bylo špatně a ta rybina mi moc nepřidávala. Navíc mi vadilo, že jsem nevěděla, jestli to neobsahuje umělá sladidla, z jakých ryb je to vyrobené ( v jakých vodách žily, čím byly krmeny, jestli ten tuk není žluklý...).

  Dřív to taky nebylo a žijeme, navíc ta šílená cena!
 • Zbytečně drahý

   •  klarkakrejcova
  11.1.2015 ve 20:21 To se mi líbí
  Brala jsem ho už před otěhotněním, ale ne každý den. V prvním trimestru jsem brala poctivě, ale vzhledem k ceně jsem později začala střídat s levnějším, složením srovnatelným, výrobkem. Brala jsem ho už před otěhotněním, ale ne každý den. V prvním trimestru jsem brala poctivě, ale vzhledem k ceně jsem později začala střídat s levnějším, složením srovnatelným, výrobkem.
 • Doporučeno, ale...

   •  zebruska
  5.1.2015 v 09:33 To se mi líbí
  Hned jak jsem měla potvrzeno, že jsem těhotná, bylo mi doporučeno koupit si vitamíny, třeba tyhle. V lékárně mi je také doporučili, tak jsem je koupila. No, za tu cenu jsem se trochu zhrozila a řekla si, že tohle teda ne. Vybrala jsem jedno balení (celkem i poctivě, jen párkrát jsem zapomněla), další už si nekoupila. Nejsem zastánce umělých vitamínů, ale třeba švagrová je musí brát a jiné než tyhle nesnesla. Hned jak jsem měla potvrzeno, že jsem těhotná, bylo mi doporučeno koupit si vitamíny, třeba tyhle. V lékárně mi je také doporučili, tak jsem je koupila. No, za tu cenu jsem se trochu zhrozila a řekla si, že tohle teda ne. Vybrala jsem jedno balení (celkem i poctivě, jen párkrát jsem zapomněla), další už si nekoupila. Nejsem zastánce umělých vitamínů, ale třeba švagrová je musí brát a jiné než tyhle nesnesla.
 • Brala jsem celé těhotenství

   •  klami
  3.12.2014 v 16:48 To se mi líbí
  Femibion mi byl doporučen mou gynekoložkou. Brala jsem ho od chvíle, co jsme se rozhodli pro miminko. Třikrát jsem potratila vždy v prvním trimestru. Počtvrté jsem donosila zdravého chlapečka. Femibion není všemocný, ale určitě je to dobrá věc na doplnění všech vitamínů a minerálů, které žena v těhotenství a i miminko potřebují. Je dražší, ale za ten dobrý pocit, že pro prcka dělám vše, co je v mých silách, to stojí. Mám sestru s rozštěpem páteře. Femibion mi byl doporučen mou gynekoložkou. Brala jsem ho od chvíle, co jsme se rozhodli pro miminko. Třikrát jsem potratila vždy v prvním trimestru. Počtvrté jsem donosila zdravého chlapečka. Femibion není všemocný, ale určitě je to dobrá věc na doplnění všech vitamínů a minerálů, které žena v těhotenství a i miminko potřebují. Je dražší, ale za ten dobrý pocit, že pro prcka dělám vše, co je v mých silách, to stojí. Mám sestru s rozštěpem páteře.
 • Nám byl k ničemu

   •  lussi
  2.12.2014 ve 21:27 To se mi líbí
  Brala jsem Femibion už několik měsíců před otěhotněním, potom celé těhotenství, bohužel nepomohl. Čekali jsme jednovaječné holčičky a o jednu jsme přišlu z důvodu vývojových vad - rozštěp páteře a malformace mozku. Takže u nás byla kyselina listová k ničemu. Brala jsem Femibion už několik měsíců před otěhotněním, potom celé těhotenství, bohužel nepomohl. Čekali jsme jednovaječné holčičky a o jednu jsme přišlu z důvodu vývojových vad - rozštěp páteře a malformace mozku. Takže u nás byla kyselina listová k ničemu.
 • Femibion po celé těhotenství

   •  lucih123
  8.11.2014 v 18:23 To se mi líbí
  Užívala jsem ho celé těhotenství a neměla žádné problémy, miminko prospívalo, tak jak má, i když jsem moc nepřibírala. Brala jsem i ještě chvíli po porodu a vůbec mi třeba nepadaly vlasy a cítila jsem se dobře. Takže já mohu doporučit. Užívala jsem ho celé těhotenství a neměla žádné problémy, miminko prospívalo, tak jak má, i když jsem moc nepřibírala. Brala jsem i ještě chvíli po porodu a vůbec mi třeba nepadaly vlasy a cítila jsem se dobře. Takže já mohu doporučit.
 • Femibion a mé dvě těhotenství

   •  paja214
  7.11.2014 ve 21:06 To se mi líbí
  Femibion 800 a 400 jsem užívala u obou těhotenství. Byl mi doporučen gynekologem s tím, že je sice dražší, ale již v sobě obsahuje naštěpenou kyselinu listovou. Dle informace mého lékaře je mnoho žen, jejichž organismus není schopen dostatečně zpracovat kyselinu listovou, a proto on preventivně doporučuje tento vitamínový doplněk.

  Femibion jsem poctivě brala prvních 13 tt a od 14 tt tak 3-4x týdně. Po dobu kojení se ho snažím užívat také, ale tak 2x-3x týdně, přeci jen balení 30 tablet stojí něco přes 400,-Kč. :frowning2: Myslím si, že minimálně pro dobu prvního trimestru je vhodným vitamínovým doplňkem a mohu ho doporučit.

  P.S.: Hodně často se říká, že díky užívání těhotenských vitamínů se rodí velké děti. Osobně to potvrdit nemůžu, obě mé děti se narodily v termínu s váhou 3360 g a 3100 g. :grinning:
  Femibion 800 a 400 jsem užívala u obou těhotenství. Byl mi doporučen gynekologem s tím, že je sice dražší, ale již v sobě obsahuje naštěpenou kyselinu listovou. Dle informace mého lékaře je mnoho žen, jejichž organismus není schopen dostatečně zpracovat kyselinu listovou, a proto on preventivně doporučuje tento vitamínový doplněk.

  Femibion jsem poctivě brala prvních 13 tt a od 14 tt tak 3-4x týdně. Po dobu kojení se ho snažím užívat také, ale tak 2x-3x týdně, přeci jen balení 30 tablet stojí něco přes 400,-Kč. :frowning2: Myslím si, že minimálně pro dobu prvního trimestru je vhodným vitamínovým doplňkem a mohu ho doporučit.

  P.S.: Hodně často se říká, že díky užívání těhotenských vitamínů se rodí velké děti. Osobně to potvrdit nemůžu, obě mé děti se narodily v termínu s váhou 3360 g a 3100 g. :grinning:
 • Femibione 800

   •  anemi83
  7.11.2014 v 17:35 To se mi líbí
  Ja som ho brala polroka pred otehotnením a u mňa to malo napríklad taký vplyv, že často trpím na opary. Aj teraz zrovna ho mám a v dobe, keď som ho brala, tak sa mi neurobil ani jeden. Podľa mňa má vplyv aj na imunitu. Ak budem chcieť druhé miminko, tak si ho zase kúpim, aj keď je drahší, ale je najlepší na trhu. Ja som ho brala polroka pred otehotnením a u mňa to malo napríklad taký vplyv, že často trpím na opary. Aj teraz zrovna ho mám a v dobe, keď som ho brala, tak sa mi neurobil ani jeden. Podľa mňa má vplyv aj na imunitu. Ak budem chcieť druhé miminko, tak si ho zase kúpim, aj keď je drahší, ale je najlepší na trhu.
 • V těhotenství

   •  glock
  7.11.2014 v 11:05 To se mi líbí
  Femibion jsem začala brát jakmile mi doktor potvrdil těhotenství, brala jsem ho cca do šestého měsíce, pak jsem si vystačila s vitamíny, které jsou v letním ovoci :slight_smile: Femibion jsem začala brát jakmile mi doktor potvrdil těhotenství, brala jsem ho cca do šestého měsíce, pak jsem si vystačila s vitamíny, které jsou v letním ovoci :slight_smile:
 • Jako jediný je bez jódu

   •  zuzanka68
  5.11.2014 ve 22:00 To se mi líbí
  Celý život jím nějaké vitamíny, takže, když jsem zjistila, že jsem těhotná začala jsem se zajímat o těhotenské vitamíny.

  Ve složení Femibionu je jedna zvláštnost a sice vyrábí jej i bez jódu. To je velmi důležité pro ty z nás, které se léčí s hypofunkcí štítné žlázy. Ve všech ostatních dostupných výrobcích jód je a proto hrozí předávkování. Z tohoto důvodu jsem po tomto výrobku sáhla i z důvodu vyšší ceny.
  Celý život jím nějaké vitamíny, takže, když jsem zjistila, že jsem těhotná začala jsem se zajímat o těhotenské vitamíny.

  Ve složení Femibionu je jedna zvláštnost a sice vyrábí jej i bez jódu. To je velmi důležité pro ty z nás, které se léčí s hypofunkcí štítné žlázy. Ve všech ostatních dostupných výrobcích jód je a proto hrozí předávkování. Z tohoto důvodu jsem po tomto výrobku sáhla i z důvodu vyšší ceny.
 • Porucha vstřebávání kys. listové

   •  rory_g
  5.11.2014 v 17:16 To se mi líbí
  Nemohla jsem dlouhou dobu otěhotnět, proto nás poslali na genetiku, imunologii atd.

  Zjistili, že mám krevní mutaci, když tělo neumí zpracovávat kyselinu listovou a doporučili přípravek, který ji má v sobě již naštěpenou. Na trhu jsem našla pouze Femibion800, který jsem v prvním trimestru užívala, i přes jeho vyšší cenu a nelituju.Touto poruchou trpí velké procento populace, nicméně o tom netuší. A přitom to může být jedna z příčin, proč žena nemůže otěhotnět, nebo prodělá potrat.

  Určitě bych užívání Femibionu doporučila, hlavně kvůli té kyselině listové, která je již naštěpená.
  Nemohla jsem dlouhou dobu otěhotnět, proto nás poslali na genetiku, imunologii atd.

  Zjistili, že mám krevní mutaci, když tělo neumí zpracovávat kyselinu listovou a doporučili přípravek, který ji má v sobě již naštěpenou. Na trhu jsem našla pouze Femibion800, který jsem v prvním trimestru užívala, i přes jeho vyšší cenu a nelituju.Touto poruchou trpí velké procento populace, nicméně o tom netuší. A přitom to může být jedna z příčin, proč žena nemůže otěhotnět, nebo prodělá potrat.

  Určitě bych užívání Femibionu doporučila, hlavně kvůli té kyselině listové, která je již naštěpená.
 • Doporučuji :)

   •  xyz123xyz
  5.11.2014 v 17:05 To se mi líbí
  Brala jsem jej celé těhotenství. Byl mi doporučen i lékaři. Po porodu (při kojení) mi jej doporučila i dermatoložka jako pomoc při padání vlasů.

  Nedokážu objektivně posoudit zda pomáhá či ne, ale beru to tak, že i kdyby to bylo placebo, já mu věřím, a tak určitě pomůže :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je sice dražší, ale v této oblasti se podle mě vyplatí investovat :slight_smile:
  Brala jsem jej celé těhotenství. Byl mi doporučen i lékaři. Po porodu (při kojení) mi jej doporučila i dermatoložka jako pomoc při padání vlasů.

  Nedokážu objektivně posoudit zda pomáhá či ne, ale beru to tak, že i kdyby to bylo placebo, já mu věřím, a tak určitě pomůže :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je sice dražší, ale v této oblasti se podle mě vyplatí investovat :slight_smile:
 • Předražený

   •  terunka88
  3.11.2014 ve 21:04 To se mi líbí
  Před otěhotněním jsem brala kyselinu listovou, po otěhotnění Femibion 800. Po doužívání jsem začala nárazově brát Gravital. Femibion mi přijde dost předražený a řekla bych, že ve složení ničím extra nevyniká. To, že pokud těhotná žena jí vyváženě, tak žádné doplňky stravy nejsou třeba, je věc druhá. Před otěhotněním jsem brala kyselinu listovou, po otěhotnění Femibion 800. Po doužívání jsem začala nárazově brát Gravital. Femibion mi přijde dost předražený a řekla bych, že ve složení ničím extra nevyniká. To, že pokud těhotná žena jí vyváženě, tak žádné doplňky stravy nejsou třeba, je věc druhá.
 • Užívám celé těhotenství

   •  reenik
  3.11.2014 v 10:51 To se mi líbí
  Femibion jsem začala užívat už před plánovaným otěhotněním a v užívání pokračuji i v průběhu celého těhotenství. Myslím si, že svým složením patří k nejlepším těhotenským vitamínům na trhu, i když cena je trochu vyšší. Určitě zvažuji, že budu pokračovat v užívání i při kojení. Femibion jsem začala užívat už před plánovaným otěhotněním a v užívání pokračuji i v průběhu celého těhotenství. Myslím si, že svým složením patří k nejlepším těhotenským vitamínům na trhu, i když cena je trochu vyšší. Určitě zvažuji, že budu pokračovat v užívání i při kojení.
 • Femibion

   •  lawrencie
  16.8.2014 v 01:00 To se mi líbí
  Femibion beru po celé těhotenství a budu i nadále užívat i při kojení! :slight_smile: Jsem s ním velice spokojena, dokonce i vlasy mi začly rychlejí růst a taky zhoustly, zpevnily se mi nehty a pleť mám taky perfektní na to, že jsem nekolik let trpela na akné, tak je fuč!

  Pomáha to jak miminku, tak i mě :grinning: Vřele doporučuji!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
  Femibion beru po celé těhotenství a budu i nadále užívat i při kojení! :slight_smile: Jsem s ním velice spokojena, dokonce i vlasy mi začly rychlejí růst a taky zhoustly, zpevnily se mi nehty a pleť mám taky perfektní na to, že jsem nekolik let trpela na akné, tak je fuč!

  Pomáha to jak miminku, tak i mě :grinning: Vřele doporučuji!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
 • Femibion - spoločník aj počas kojenia

   •  alzbetak
  19.5.2014 ve 23:58 To se mi líbí
  Ako píšu aj ostatné maminky, Femibion som užívala už od doby "snaženia" a k tomu som brala ešte aj kyselinu listovú zvlášť (čo je nazvyš a telo nepotrebuje vylúči). Ja som brala Femibion aj počas celej doby, čo som kojila. A nikdy som nemala krajšie vlasy a pevnejšie nechty :slight_smile: Takže určite odporúčam. Je to investícia do zdravia ako miminka, tak Vášho. Kedže tehotenstvo a kojenie je náročné pre Vaše telo. A moja strava bola a je kvalitná a rôznorodá - nebrala som to ako náhradu, ale ako sa píše aj v návode ide o doplnok.

  P.S. Keď som prestala Femibion brať, začali mi padať po necelom mesiaci vlasy - neviem či zhoda náhod ... alebo došla zásoba vítamínov tele :slight_smile:
  Ako píšu aj ostatné maminky, Femibion som užívala už od doby "snaženia" a k tomu som brala ešte aj kyselinu listovú zvlášť (čo je nazvyš a telo nepotrebuje vylúči). Ja som brala Femibion aj počas celej doby, čo som kojila. A nikdy som nemala krajšie vlasy a pevnejšie nechty :slight_smile: Takže určite odporúčam. Je to investícia do zdravia ako miminka, tak Vášho. Kedže tehotenstvo a kojenie je náročné pre Vaše telo. A moja strava bola a je kvalitná a rôznorodá - nebrala som to ako náhradu, ale ako sa píše aj v návode ide o doplnok.

  P.S. Keď som prestala Femibion brať, začali mi padať po necelom mesiaci vlasy - neviem či zhoda náhod ... alebo došla zásoba vítamínov tele :slight_smile:
 • Moje zkušenost

   •  aideen
  15.1.2014 ve 20:31 To se mi líbí
  Femibion mi byl doporučen při potvrzení prvního těhotenství. Poctivě jsem ho užívala po celou jeho dobu. Přestala jsem, když měla dcera měsíc. Nyní má dcera (3,5) na 90% diagnostikovanou vývojovou dysfázii, nejspíše smíšenou. Neříkám, že je to tím, ale pokud se má něco stát, prostě se to stane, ať někdo vitamíny jí a nebo ne.

  Při druhém těhotenství se synem jsem nebrala vůbec nic, kromě prvních měsíců kyselinu listovou. A syn má naprosto normální vývoj.

  Teď, při třetím těhotenství, jsem brala taktéž jako u syna pouze první tři měsíce kyselinu listovou, jinak nic. Není nad čerstvé ovoce a zeleninu.
  Femibion mi byl doporučen při potvrzení prvního těhotenství. Poctivě jsem ho užívala po celou jeho dobu. Přestala jsem, když měla dcera měsíc. Nyní má dcera (3,5) na 90% diagnostikovanou vývojovou dysfázii, nejspíše smíšenou. Neříkám, že je to tím, ale pokud se má něco stát, prostě se to stane, ať někdo vitamíny jí a nebo ne.

  Při druhém těhotenství se synem jsem nebrala vůbec nic, kromě prvních měsíců kyselinu listovou. A syn má naprosto normální vývoj.

  Teď, při třetím těhotenství, jsem brala taktéž jako u syna pouze první tři měsíce kyselinu listovou, jinak nic. Není nad čerstvé ovoce a zeleninu.
 • Užívala jsem ho celé těhotenství

   •  verunka_kout
  15.1.2014 v 10:34 To se mi líbí
  Byl mi doporučen hned po vysazaní antikoncepce.
  Po necelých dvou mesících užívání jsem otěhotněla. Brala jsem ho celé těhotenství a poslední balení jsem dojídala ještě po porodu.

  I přes to, že jsem byla ve 2. trimestru na akutní operaci s okem, což pro mě byla velká psychická zátěž, narodila se nám krásná, zdravá holčička. Nevím, jestli je to tím, ale nebyla vůbec "zmuchlaná", prostě jako by nebyla 9 měsíců ve vodě :grinning:

  Jsem si jistá, že při druhém snažení nám bude znovu pomáhat Femibiion :wink: a budu do něj investovat i během druhého těhotenství, určitě se to vyplatí!!!
  Byl mi doporučen hned po vysazaní antikoncepce.
  Po necelých dvou mesících užívání jsem otěhotněla. Brala jsem ho celé těhotenství a poslední balení jsem dojídala ještě po porodu.

  I přes to, že jsem byla ve 2. trimestru na akutní operaci s okem, což pro mě byla velká psychická zátěž, narodila se nám krásná, zdravá holčička. Nevím, jestli je to tím, ale nebyla vůbec "zmuchlaná", prostě jako by nebyla 9 měsíců ve vodě :grinning:

  Jsem si jistá, že při druhém snažení nám bude znovu pomáhat Femibiion :wink: a budu do něj investovat i během druhého těhotenství, určitě se to vyplatí!!!
 • Užívala jsem celé těhotenství

   •  radushka1
  14.1.2014 ve 23:06 To se mi líbí
  Na doporučení jsem si ho koupila po prvním nezdařeném těhotenství.

  Začala jsem ho brát už před otěhotněním. Druhé těhotenství se velmi brzy dostavilo. Jelikož jsem na začátku trpěla nechutenstvím, Femibionu jako důležitému zdroji vitamínů jsem zůstala věrná vlastně až do konce těhotenství.

  Miminko se mi narodilé zdravé a krásné :slight_smile:
  Na doporučení jsem si ho koupila po prvním nezdařeném těhotenství.

  Začala jsem ho brát už před otěhotněním. Druhé těhotenství se velmi brzy dostavilo. Jelikož jsem na začátku trpěla nechutenstvím, Femibionu jako důležitému zdroji vitamínů jsem zůstala věrná vlastně až do konce těhotenství.

  Miminko se mi narodilé zdravé a krásné :slight_smile:
 • Užívala jsem

   •  petrajavor
  23.11.2013 v 09:44 To se mi líbí
  Začala jsem ho uživat pár dní po zjištění těhu a vybrala jsem celkem asi 3balení. Narodil se nám krásný zdravý chlapeček o normálních rozměrech.
  K ceně - není zrovna levný, ale to dneska nejsou žádné vitamíny a moje pojišťovna mi je proplatila.
  Začala jsem ho uživat pár dní po zjištění těhu a vybrala jsem celkem asi 3balení. Narodil se nám krásný zdravý chlapeček o normálních rozměrech.
  K ceně - není zrovna levný, ale to dneska nejsou žádné vitamíny a moje pojišťovna mi je proplatila.
 • Používám už 8 měsíců

   •  maudn
  2.11.2013 v 07:23 To se mi líbí
  Koupila jsem si ho asi dva dny před otěhotněním (aniž bych to tušila), ale když jsme se začali snažit, tak jsem chtěla pro miminko to nejlepší. Je sice drahý, ale pro mě jasná volba, pokud by aspoň z části pomohl k narození zdravého miminka. Nemocné dítě mimochodem stojí daleko víc peněz, než 500 korun měsíčně jako tyto prášky, takže investice nelitujeme. Ještě zvažuji, zda-li pak s prášky pokračovat při kojení. Koupila jsem si ho asi dva dny před otěhotněním (aniž bych to tušila), ale když jsme se začali snažit, tak jsem chtěla pro miminko to nejlepší. Je sice drahý, ale pro mě jasná volba, pokud by aspoň z části pomohl k narození zdravého miminka. Nemocné dítě mimochodem stojí daleko víc peněz, než 500 korun měsíčně jako tyto prášky, takže investice nelitujeme. Ještě zvažuji, zda-li pak s prášky pokračovat při kojení.