1. trimestr. Bolí vás břicho?

hlavinka
9. lis 2010

Ahoj holky, sice tady tema 1. trimestr bylo, ale rada bych jej ozivila. Takze pokud jste ted cesrtve objevili //, pojdte sem:o)

a hned mam prvni otazku - boli vas bricho? Docela mne to trapi, protoze pri 1. tehu mi nebylo vubec nic (a zjistili jsme to az v 8tt) a tak ted nevim, zda muze bolet bricho (jako na MS, s tim, ze kdyz jsem vic aktivni, vic boli a kdyz odpocivam, je to lepis). Diky!

Vsem drzim palce a sejdeme se v lete 2011 v po 😉 rodnici

lucavka
10. pro 2010

@jutu07 - a oproti té předtím je ta čárka silnější?

jutu07
10. pro 2010

No právě, že není. je fakt, že jsem si ráno dělala jen jeden a ten byl na baterie a tam se objevilo jen + a tady ty otatní papírky jsem zkoušela vždy odpoledne, ale jsou tak stejně slabě vidět.

jutu07
10. pro 2010

Zkusím ještě vydržet a kdyžtak ve středu budu vědět co a jak, ale každopádně děkuji za reakci, ahojte

melivan
10. pro 2010

Ahojky@kami1984 ahojky manžel byl u všech ultrazvuků když jsme čekali dvojčátka.Ted je to těžší pan doktor to nemá rád ale určitě bych ho tam chtěla.

@lucietka77
Ahojky tak jak je?Díky za radu s pejskem ale pořád přemýšlíme tak uvidíme.

hlavinka
autor
10. pro 2010

Jutu: ja jsem mela taky slabou carku. Ale kdyz tam je, tak tam je 😉 ja treba vim, ze mam ovulaci az skoro k zacatku nasledujici MS, takze neotehotnis v pulce cyklu, ale az na konci.
Tak drzim palecky k pani doktorce 😵

lucietka77
10. pro 2010

@anysek85 I já jsem byla na NT v Prenatalu na Veveří.. .. taky 1450,- Kč. Ale super přístup a rychle výsledky..

jutu07
10. pro 2010

@hlavinka děkuji je to povzbuzení, které potřebuji. 8 měsíců se už o mimi snažíme a navíc mám hodně nepravidelnou MS, takže absolutně nedokážu vypočítat, kdy jsme mohli počít 🙂 Myslím si, že je to fakt ještě brzy a hlavně zkusím test s ranní močí.Teď už budu o něco klidnější a prostě počkám na dr., tak děkuju a pěkný večer

lucavka
10. pro 2010

@jutu07 - už jsem zpět. Přesně to jsem ti chtěla taky navrhnout - zkusit raní moč. Je brzy a pokud máš nepravidelnou MS tak to vypadá že to bude opravdu jen tím...

lucietka77
10. pro 2010

@melivan Ahoj, no však uvidíš, spíš si myslím, abyste to s pejskem stíhali. Pejsek chce taky dost času.. jinak začne dělat blbosti 🙂
@jutu07 taky si myslím, že když je tam čárka, tak je tam. Tak jak píše @hlavinka. Ale hlavně bych zašla hnedka za doktorkou, kvůli tomu špinění, ať ti opravdu potvrdí, že je vše v pořádku, těhotná jseš, to je jasné, ale pro klid je tam nutné zajít, už kvůli vyloučení mimoděložního těhotenství.. Nechci tě tím ale strašit. Určitě to bude v pořádku.. je to docela vzácné.. Nejspíš ti nasadí Utrogestan a navrhne ti neschopenku.To pomůže.. hlavně ale KLID a ŽÁDNÉ NERVY kočko 😉 .

lucavka
12. pro 2010

Tak jak se máte maminy???

lucietka77
12. pro 2010

@lucavka Jéé, já udělala na oběd špenátek a po obědě čajík s mlíčkem a kouskem vánočky po které mě opět začala pěkně pálit žáha. Takže teď cumlám Rennie. Taky peru. Zapálila jsem si vlastnoručně udělaný adventní věnec, který už ale začal opadávat takovým způsobem, že se obávám, že příští neděle ani nedožije 😀. Přítel má asi lenorku, protože se uvelebil na sedačce a usnul. Přemýšleli jsme, kam bysme zašli když mám vycházky, ale venku je tak hnusně, že nás nic nenapadlo... ☹

kami1984
12. pro 2010

Ahoj holky, ja trosku uklizela a ted sedime u krbu a cumime na bednu...

lucavka
12. pro 2010

No já půjdu taky trochu poklidit, a až přijede mažel z práce, pojedeme nakoupit, ať trochu naplníme prázdnou ledničku.

lucietka77
12. pro 2010

@lucavka To asi taky uděláme .. nákup. Zjistila jsem, že mi chybí v lednici maso..a to by byl problém 😅

vonkacka
12. pro 2010

Ahoj holčiny,tak já mám screening zadarmo hradí to pojišťovna. V pátek jsem si to ověřovala u svého doktora,který nechápe,že se vůbec někde platí. Na ten screening jdu do Prahy Podolí. Jdu tam zítra ráno v 8hod,tak nám prosím držte palečky 😀

lucietka77
12. pro 2010

@vonkacka držím palečky, určitě to bude v pořádku 😉 . Já si teď uvědomila, že už začínám pátý měsíc.. to je síla jak to letí.. 🙂

kami1984
13. pro 2010

ahoj holky, zdravim z postele..
rano jsem zase 2x blila, myslela jsem, ze to uz bude ok, no tak jsem se spletla.... mela jsem jit k zubari, zrusila jsem to, jaxi bych se mu tam asi taky poblila, jen pri pomysleni te zubarske pachute... no, snad nic nezacne bolet:(
A vsem luckam take vse nejlepsi k dnesnimu svatku🙂

vedle me v posteli misto pavla spi nela a asi ma nejake psi sny, jakoby place..bobisek muj maly, kouka ji jen ucho a cumak🙂
ve 12 nam prijdou namontovat net, snad z te strechy nesleti, vcera napadalo tak 25cisel minimalne....

daisynka
13. pro 2010

ahoj holky tak mám první kontrolu u dr. zdárně za sebou. Zaplať pánbůh vše se jeví výborně. Za 14 dnů odběry a dostanu těhotenskou knížku. Tak máme o dárek pro babky a dědky pod stromeček navíc 🙂

albina
13. pro 2010

Jééé tak to sme na tom stejně, já taky byla dneska na první prohlídce a po Vánocích mi snad dají průkazku.....

lucietka77
13. pro 2010

@daisynka ... tak paráda 🙂 Gratuluji 🙂
@albina taky moc gratuluji 🙂
@kami1984 Tak co satelit? Žádé zranění? A děkuji za přáníčko 😉

kami1984
14. pro 2010

ahoj holky.
Luci: antena namontovana, uraz zadny, a net fici🙂 dneska by to mel horsi, napadlo zase minimalne 20cisel a snezi dale...
Daisyna a Albina: moc vam holky blahopreji🙂

lucietka77
14. pro 2010

@kami1984 ty jo a u nás nic ani cenťák sněhu. Ale to možná ještě přijde...

kami1984
14. pro 2010

ja ve 12konecne vstanu🙂, pujdu si udelat obidek a pak vezmu fotak apujdu k babicce, bydli cca 300m, tak tu kupu vyfotim a pak to tu dam🙂ani na hory nemusime, kez by to do vanoc vydrzelo

lucietka77
14. pro 2010

@kami1984 taky bych si přála bílé Vánoce 🙂, ale bůhví, jestli tady vůbec napadne

kami1984
14. pro 2010

to ja taky🙂 hlavne s sebou nekde nesvihnout🙂
mamka bydli v Obore u Boskovic a taky tam maji hromady🙂

lucietka77
14. pro 2010

no to jo....no to ano.. a můj přítel je původně z Boskovic a tam je toho vždycky víc než tady..

terrorkax
14. pro 2010

ahoj holky 🙂 Tak ja dneska mela kontrolu a teda hruza, dr mi ani dite na utz neukazala, jenom koukla jestli bije srdce a dala mi obrazek hlavy 😠 Ani vysledky krve mi nerekla, byla jsem tam dneska asi na obtiz, po me uz sla jenom jedna pani a pak meli volno, tak to chteli mit asi rychle zasebou 🙂 Uz se tesim na velky utz, musim se objednat k nam do centra, tak to bude snad lepsi zazitek nez dneska 🙂

lucietka77
14. pro 2010

@terrorkax no teda..nechápu.. bůhví, co se jí stalo.. Ale hlavně, že je mimi v pořádku.. Tak příště to bude snad lepší 😉

terrorkax
14. pro 2010

@lucietka77 no a hlavne sestra plasila, ze jeste nemam razitka od obvodaka a zubare 😒 Ptala jsem se ruzne holek a vsichni chodili spis az ve druhe pulce tehu, tak jsem to chtela nechat tak na unor, ale radsi uz pujdu hned v lednu, at to do pristi kontroly mam

terrorkax
14. pro 2010

pridavam obrazek nasi hlavy 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru