1. trimestr. Bolí vás břicho?

hlavinka
9. lis 2010

Ahoj holky, sice tady tema 1. trimestr bylo, ale rada bych jej ozivila. Takze pokud jste ted cesrtve objevili //, pojdte sem:o)

a hned mam prvni otazku - boli vas bricho? Docela mne to trapi, protoze pri 1. tehu mi nebylo vubec nic (a zjistili jsme to az v 8tt) a tak ted nevim, zda muze bolet bricho (jako na MS, s tim, ze kdyz jsem vic aktivni, vic boli a kdyz odpocivam, je to lepis). Diky!

Vsem drzim palce a sejdeme se v lete 2011 v po 😉 rodnici

k.ate
2. pro 2010

@anysek85 já to měla s kubou přesně tak, jak ty teď 😀 tak třeba to fakt kluk bude 😀 Já bych byla ráda, kdyby druhý mimčo byl taky kluk, ale nevim, no 😀 Manžel by radši holčičku 😀

hlavinka
autor
2. pro 2010

akrimala: nevim, zda presne kovovou, ale proste neustalou pachut a diky tomu mi nic nechutna jak ma 😖 pro mne, jako milovnici jidla, je to dost katastrofa 😠 😝 🙄 😀

anysek85
2. pro 2010

Kovovou pachuť jsem měla, teď už ne 🙂, akorát mi stále nechutná kafe a spala bych a spala 😝

lucinda85
2. pro 2010

ani o tom spánku neříkejte...já jsem dnes jak když mě někdo praštil...sedim v práci a vůbec nic se mi nechce a musim se přiznat, že jsem fakt dnes příjemná jak ... 🙂

ssassi
2. pro 2010

ahoj holky!
těhotenství na mě má negativní vliv, ztrácím svůj cynismus! na svém dnešním prvním těhu ultrazvuku jsem uronila slzu! je tam fazolka. mám i fotečku, i když mi přijde, že oproti monitoru na ní není nic vidět. objednali mě na krev a další utz až v lednu - a to bych měla dostat těhotenskej průkaz.
hned jsem se taky objednala na NT plus.

anysek85
2. pro 2010

Ty jo, holky, nás ale je 😅 😵 a skoro samo Brňandy přes dvacet 😉. To je fajn 😵.

@ssassi Já stará sarkastická cynička jsem brečela při reportáži, jak to Kometa natřela Pražoňům 😀, takže nejsi sama 🙂.

lucinda85
2. pro 2010

sassi a o fotečku sis říkala, nebo ti ji nabídli? Já jdu totiž zítra taky na kontrolu a předpokládám, že mě pošlou na druhý ultrazvuk a právě bych už taky chtěla obrázek, jelikož bych to už chtěla říct rodině, protože myslím, že začínají něco tušit 😅

k.ate
2. pro 2010

@lucinda85 já jsem si vždycky musela říkat... 🙂

lucavka
2. pro 2010

Tak jsem byla nakoupit a jsem mrtvá...
Já jsem taky pořád unavená a ufňukaná a protivná 🙂

lucinda85
2. pro 2010

kate:tak dík za si taky řeknu a doufám, že na mě nebudou koukat jak na zjevení, že chci tak brzo foto 😉

lucietka77
2. pro 2010

@lucinda85 určitě ne.. já jich mám 5 🙂 z každé návštěvy 😀 Musela jsem to mít doma, když jsem na fazolku koukala na monitoru.

Jojo únava.. to je něco.. a auto mám jak pojízdný mrazák... furt se zamlžuje zevnitř, ikdyž pustím větrák, tak při tom popojíždění po Brně se ani nestačí zahřát ... 😀. Zuřila jsem, když jsem jela na nákup... a domů přijela frustrovaná a naštvaná a utahaná... ještě ti lidi všude... blééé ☹

lucietka77
2. pro 2010

@ssassi Já na prvním UZ taky řvala jak malá.. dostalo mě to... mě tvrďačku 😀 Říkala jsem si, že mě to nemůže rozházet, ale emoce se draly na povrch...nešlo to jinak.... 😉

terrorkax
2. pro 2010

ahoj holky, po delsi dobe se hlasim..dneska jsme byli na Nt screeningu, mimco uz ma 7,5 cm a ma se cile k svetu..za tyden budu mit vysledky krve, snad budou v pohode jako utz 🙂

lucietka77
2. pro 2010

@terrorkax Jé Terko, tak gratuluji 🙂 Můj prcek měl minulý pátek 7,9 cm 🙂. To už jsou macíci, co?

lucietka77
2. pro 2010

@terrorkax a taky se tak mrskal? Mého nemohli ani pořádně proměřit 😀. Pořád se otáčel, jako by tam dělal přemety 🙂. A už Ti řekli, co to bude? Necháš si to říct?

terrorkax
2. pro 2010

@lucietka77 jeste nevime co to bude, prcek se tam furt tocil, ze ho neslo ani poradne vyfotit, fotky mam docela na prd ☹ Alespon se nechal zmerit 🙂 Ja sem chtela mit u porodu prekvapko, ale manza to chce vedet, tak si to taky necham rict, stejne by se prokecnul 😀 No uz jsou to poradny obrici, uz se tesim hrozne na pohyby 🙂

lucietka77
2. pro 2010

@terrorkax taky se těším, až ucítím pohyby 🙂jdu 8.12. na kontrolu, tak doufám, že paní doktorka mi řekne, co to bude... mohla by... 😉 Já to chci vědět.. nevydržela bych to, jsem strašně netrpělivá.. ve všem 😀

terrorkax
2. pro 2010

@lucietka77 ja jdu 14teho, ale spis pocitam, ze se to dozvime az po novym roce 🙂 nebo taky az po porodu 😀 Moji sestre furt tvrdili, jak je to kluk a nakonec to byla holka 😀

ssassi
2. pro 2010

@lucinda85 no, moje doktorka je jak raketomet, takže než jsem se stačila na možnost fotky zeptat, zahlásila, že jestli chci fotku, stojí půl sta. tak jsem jen řekla, že jo, že ráda.

k.ate
2. pro 2010

@lucinda85 to neni brzo, v týhle době už prcci vypadaj docela jak pidičlovíčci 😀 Takže si nemyslim, že by se na tebe koukali divně 😉

terrorkax
2. pro 2010

@lucinda85 ja dostavam fotecku pokazde .. krom prvni prohlidky v 5+2tt - to byla videt jenom bublinka, tak to mi rikala, ze mi ji jeste neda, kdyby to nevyslo..ale pak jsem ji dostala v 6+3 a pak 11+1..fotky mam vsechny v albicku 🙂

vampirice
2. pro 2010

Ahoj holky,
tak jsem po revizi dělohy ☹( . Bohužel při kontrole jsme už srdíčko nenašli - pořád jsem krvácela.
Takže Vám všem přeji krásné miminka a hlavnš co nejmíň problémů

terrorkax
2. pro 2010

@vampirice to je mi lito ... koukam, ze uz jednoho prcka mas, tak aspon se mas o koho starat a tolik na to nemyslet 🙂 priste to vyjde, neztracej nadeji 😉

lucietka77
2. pro 2010

@ssassi jo i já za ni pávám 50 Kč

lucietka77
2. pro 2010

@vampirice ach jo.. tak to je mi strašně moc líto ... ani nevím, co na to říct... 😢 Drž se...

lucietka77
2. pro 2010

No nic.. holky pádím za miláčkem do postýlky.. 😉 Dobrou noc 🙂

k.ate
2. pro 2010

Já jsem myslim taky platila 50 korun, ted jste mi připomněly, abych si s sebou ty penízky vzala, až tam půjdu 😀

hlavinka
autor
3. pro 2010

Vampirice: to je mi moc lito 😔 Hlavne aby ses dala brzy do poradku a vse prebolelo. Urcite se pristi miminko povede. Drzim palecky. 😉

lucinda85
3. pro 2010

holky tak já jsem dnes byla na odběrech a sestřička ze mě vysála asi 5 lahviček... 🙂 a už mám konečně těhotenskou průkazku... 😵 a na NT jdu 16/12 tak musím vydržet, ale už se těším až toho našeho prcka uvidím 😉

terrorkax
3. pro 2010

@lucinda85 tak to byli asi odbery na hiv a podobne co? 🙂 Me brali taky asi 4 nebo 5 zkumavek, vcera na NT jenom jednu a za par dni jdu k dr a zase dalsi krev 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru