11. týden těhotenství a bolest jako při menstruaci

andinaa
6. bře 2009

Ahoj holky,mám dělohu dle mudr.zakloněnou dozadu a ta říkala jak se bude vyrovnávat v těhu,můžu mít bolesti.Jenže nevím jaké,v noci a ted měbolí břicho jako bych měla dostat menzes.Neměli jste takový problém?, děkuji

editah222
6. bře 2009

Ahoj, já mám stejný problém. Podle mého doktora jsou tyto bolesti v pořádku v termínu menstruace (jako by měla být) a pokud se nejedná o křeče. Říkal, že kdykoliv budu mít divný pocit tak se mám stavit.

broucek26
6. bře 2009

andinko taky mě teď pobolívá podbřišek, ale ono jak to tam všechn roste, tak to asi tak má být 🙂

mili84
6. bře 2009

Ahoj holky, také jsem ty bolesti měla a dr. mi poradil pít hodně Magnesii - flašku denně. A pomáhá to. Piju jí dodnes 😉 Pomohlo i jinejm holkám, když jsem jim to poradila. Je tam totiž hořčík a ten je přímo proti křečím, třeba i dělohy, což tyhle boletsi jsou. Takže si kupte Magnesku a máte pokoj 😎 papa

andinaa
autor
6. bře 2009

Tak holky mooc děkuji,a jdu si koupit magnesku..
A jinak jsem už stihla zajít na gyndu,jsem zdrav.sestra tak to mám ve špitále a udělali mi ultrazvuk a mimísek je v pořádku. Dostala jsem i obrázek,je to krásný pocit.Hezký den

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru