13. tt velikost miminka. Není 10 cm moc?

annoonniimm
28. bře 2022

Ahoj, jsem 13tt a velikost miminka je 10cm není to moc? Ostatní maminky měli na genetice 7-8cm já se úplně zapomněla zeptat doktorky jak jsem byla nadšená z vyšetření 😅. Díky moc

l01991
28. bře 2022

Maš asi větši mimčo ale věřim že je v pořádku 💗 by ti dr určitě řekla kdyby se ji něco nezdalo.Ja mam zase drobka,min tyden 14tt (13+4) a 7,5cm,chvalila ho tak co...💗

annoonniimm
autor
28. bře 2022

@l01991 tak asi je to v pořádku 🤗 děkuji

l01991
28. bře 2022

@annoonniimm jako,Dr nejsem ale určitě by ti řekla kdyby něco...

elesse
28. bře 2022

Je vetsi a v tomhle tydnu by ti doktorka pravdepodobne podle velikosti upravila termin porodu tak o 14 dni, ze bys mela podle ms a podle screeningu

anickaaa28
28. bře 2022

10 cm by odpovídalo 15 tydnu takze je to blbost a bude to teda jiny udaj,ses měla zeptat dr a nebo se podivej do papíru co tam mas napsaného. Ale kdyby si mela byt ten 13 tt tak by melo teda min.....Ja ted cekam treti a na prvnim screeningu mi vyšlo ze je o tyden starší a ze budu rodit o tyden driv.Ale velikostně miminko melo 6,6cm.Miminko se měří na zacatku od hlavicky po zadeček, později se měří od hlavicky až po paty.Ja minuly týden v úterý 18+3tt a miminko měřilo 14 cm a vazilo 225g.Zkus se podívat a nebo se zeptej dr.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru