20 DPO na UTZ nic, hCG 204. Mimoděložní těhotenství?

gina8413
26. bře 2013

Ahoj, právě jsem se zaregistrovala a jsem tak v rozpacích, že nemohu najít diskuzi, ve které by se to již probíralo. Mohla byste mi některá poradit, zda-li jste neměla podobný průběh těhotenství? Jsem 20 PO (34DC) dnes jsem byla u lékaře, na UTZ nic nenašel, po odběru krve hodnota HCG 204. Mám strašně špatný pocit a velký strach, že není něco v pořádku ?? hrozně bychom si přáli miminko a bojíme se, že to nedopadne .....

fykyska
26. bře 2013

AHOJ ! Forum tady určitě je - https://www.modrykonik.cz/diskuse/zdravotni-pro... 😉
Podle toho co píšeš 34 DC by se jednalo - se jedná - o velice časnou graviditu a to v děloze nemusí být zdaleka nic pouze zvýšená sliznice 😉 Sama jsem po GEU a na fóru ti holky určitě poradí...Neházej flintu do žita další kontrola u lékaře určitě ukáže víc...

zamilovanadonej
27. bře 2013

Já při prvním těhu byla už v pátém týdnu, a dr nemohl skoro nic najít ani při vnitřním ultrazvuku. Zatím bych si z toho nedělala hlavu. 😉

mamina
27. bře 2013

Ještě je brzo... HCG 204 znamená,že jsi těhotná teprve necelý týden. Zatím máš v bříšku jen pár buněk,který prostě zatím ještě není vidět. Počkej,za měsíc už tam uvidíš malinkatou ledvinku-plodovej váček-a z toho bude časem to nejkrásnější miminko na světě!.. 😀

stazina
27. bře 2013

Ahoj, určitě nestresuj!! Já byla u dr. 5+1, tzn.35 DPO a v děloze nebylo nic vidět, jen vyšší sliznice a Hcg jsem měla 224..takže bud v klidu, bude vše v pořádku držím palce

janicka85
27. bře 2013

opravdu se nestresuj, souhlasím naprosto s holkama, jdi k lékaři až za 3 týdny a všechno bude ok 🙂

romantika
27. bře 2013

ja mela az 6+neco gestacni vacek takze klid, do 9tt neni mimodelozni ohrozujici, praska priblizne v 9tt. takze zatim cekat a cekat a co si tam prdola vyvede uz je na nem. neboj casu dost a hlavne netlacit na pilu

angelsb
27. bře 2013

Ji přdávám se ja jsem měla 235hcg na ulz take nic nešlo vidět ,ale o týden později už ano už tam byl gestacni váček a nemusíš čekat ani měsíc hcg se zvyšuje každý den za týden už se vsadím že něco vidět bude 😉

ratatooy
21. dub 2013

no ono totiž nic ani an utz videt nemuže,,videt je až od 1000UI hcg,a 34den je brzo tak za 4 dny po odberu co bylo tech 204 už by mohlo jit videt

dindonka
7. bře 2015

Neboj, ja mela 31DC hcg jen 35. To ty mas uplne super. Nech si nabrat dalsi krev tak za 2-4 dny a uvidis ze bude uz pres 1000. Na utz nic nevideli. Az 39DC jsem v deloze mela malou bublinu a hcg bylo pres 2000. Vydr, nervy jsku to strasny. Ja to znam. Ja lezela i s podezrenim na mimodelozni. Ted zase ceka. Na embryo a to byl mela byt dnes uz 6+3.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru