4tt a jsem jako balon, je to normální?

havit
30. srp 2013

ahojte. Jsem asi ve 4tt a mam pocit ze jsem asi v 5mesici. Jsem uz podruhe tehotna, ale poprve jsem nemela do 5mesice brisko a ted?jsem nafouknuta a citim se uplne blbe.je to normalni?uz ani kalhoty nezapnu ☹ jeste mi shazi 8mesicu ☹

selverin
30. srp 2013

já měla bříško vždycky jako lavor a než jsem zjistila, že jsem těhotná (to bylo v 7.tt) tak jsem si myslela, že mi tam snad roste nádor...už v tom 7.tt mi lidi říkali - ty nejsi ty těhotná náhodou? od 12.tt sem musela jít do těhotenských kalhot a v 7. měsící vypadám jako den před porodem 😀

milada2
30. srp 2013

Jak uz ve 4tt muzes vedet, ze jsi tehotna?

ivuska027
30. srp 2013

no ja som vytiahla pri druhom uz v 6tt tehu gate, lebo v normalych som uz byt nemohla 😅

uztotakbude
30. srp 2013

Že by třeba těhotenský text, milado????

cabalkova
30. srp 2013

Jsem ted 5tt a taky mi bricho vyskočilo, a to jsem ho uz před tehu mela paradni... takze to podle me je normalni, zvlast když cekame druhé kousky... ono je to spis tim, ze telo zadrzuje vodu, nez ze by to uz dělala děloha, ale kazdopadne to ted napodruhé bude asi dost fofr. 🙂 Pojd k nam do kvetnovek. 🙂

siebs
30. srp 2013

@milada2 Já to také věděla takhle brzo, dokonce i těhotenský test mi vyšel ještě před vynecháním menstruace

datela
31. srp 2013

Urcite to je normalni.Tez jsem byla nafoukla. @milada2 Me test ukázal tehu 5 dni pred ms,takze nic neni 😀 nemožné

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru