5. den po ET bez příznaků těhotenství, 3 dny výtok

klarka011
12. kvě 2016

Ahoj holky vím že už to tady bylo tohle téma ale chci se zeptat jsem po prvním ivf a jsem 5 den od transferu jednoho embrya po prodloužené kultivaci ....nemám vůbec žádné přiznaky těhotenství a test bílý jak sníh vím že je to brzo ale nějak si nemůžu pomoct mám strach....taky mám už asi 3 den výtok nejprve byl bílý jak sníh a teď je spíše do žluta mám strach že se to pokazilo ....jinak beru utrogestan 2x3x denně a polikám ho sestra mi řekla že je to jedno zda to budu užívat ústně nebo vaginálně ale četla jsem spoustu diskuzi že je lepší vaginálně tak mám strach abych něco nepokazila jinak beru ještě estrofem 1x 3x denně ... Máte někdo podobnou zkušenost ?

damae
12. kvě 2016

@klarka011 Ahoj, vytok nic neznamena, resp. nemusi nic znamenat. Pet dni po transferu je straslive brzy, ber to tak, ze sis aspon overila, ze uz v sobe nemas pregnyl. Ja mela slaaaaaaboulinkou carku nejdriv 7. den po ET/KET petidenniho embrya....
Ten utrogestan je skutecne lepsi zavadet, pry je to lepsi na zaludek a mozna to i lepe pusobi... Zas 3 najednou - z toho budes prasit jeste mnohem vic 😀 A ze me pravidelne ta ranni davka minimalne z poloviny vytece....

klarka011
autor
12. kvě 2016

Aha dobře no zkusím ho od zítra zavádět snad se nic nestane když to teď zněním... Tobě moc graruluju ke dvoum \\ taky bych si to hrozně přála měla jsem hiperstimulacni syndrom takže nevím ...furt to břicho hladím a povídání si s ním občas si připadám jak blázen ....

damae
12. kvě 2016

@klarka011 Slysela jsem i o pripadech, kdy to holky rano daly oralne a vecer zavadely, myslim, ze kombinace/zmena by vadit nemusela..
Bud v klidu, po iVF jsme vsechny silene 🙂 Jestli te uklidnuje hlazeni a povidani si s brichem, tak pokracuj. Jen to mozna nedelej na verejnosti 🙂

klarka011
autor
12. kvě 2016

Zkusim to teď kombinovat snad to pomůže a brzo tam najdu dvě \\

lenusaak
13. kvě 2016

@klarka011 Ahojky🙂 co se týka utrogestanu, v centru nám také říkali, že je lepší zavadet, ale to hlavne z toho duvodu, že může pusobit nevolnost a žaludeční potíže. Takže jestli polykáš nebo zavadíš je jedno, učel to splní. Co se týká výtoku - pokud se nejeví známy jako svedění pálení, je v tomto případe na miste. Výtok vzniká vlivem hormonů, takže určite nesignalizuje nic špatného.
Co se týká příznaku, jiste žadný mít ješte nebudeš. Na ty je brzo🙂 Můžeš cítit unavu, bolest prsou- to vetšina holek cítí po transferu , ale hned to nemusí být příznak těhu, je to taktéž vlivem hormonu - progesteronu co se užívá. Nemusíš se vůbec děsit, že příznaky ještě nejsou. Já měla transferovanou hatchující blastocystu a byla jsem též naprosto bez příznaku. Od páteho do osmého dne po transferu jsem lehce zašpinila, prý se jednalo o krvacení ze zahnizdění ( není to ale pravidlem!!) takže mne se touto dobou bobík teprve zavrtával, takže test ani příznaky být ani nemohly, dokud se nezavrtá a nezačne se produkovat hcg hormon. Těhotná jsem byla 🙂 a prsa ani nevolnost, proste typické příznaky těhu jsem neměla. Tak se určitě neboj , ješte máš čas. Uživej si pocitu, že je v tobě nový život a zkus se nenervovat. Lehce se to říká, težko děla já vím. Já u prvního transferu též nervila, testovala před termínem a nevyšel. Zbytečne jsem se okradla o dny klidu. Druhý transfer jsem už neřešila, netestovala jsem, počkala jsem až do dne, kdy jsem mela jít na krev a užívala si ten pocit, že jsem třeba těhulka a doopravdy jsem byla. Výsledek to nezmění, tak nač se nervovat dopředu 🙂
Moc moc držím pěsti, ať to dopadne dobře. Tfuj tfuj...

klarka011
autor
13. kvě 2016

@lenusaak ahojky tak to jsem moc ráda hrozné si mě uklidnila ....bála jsem se že dělám něco zle ....spousta žen na diskuzích psalo že měli slabou čárku už třeba 6 den po ET ale asi je to u každého jiný no ...já si to užívám furt si hladím bříško a povídání si s ním snažím se ho podpořit ...vím že to neovlivnim ale tak pro lepší pocit ....asi bych měla přestat číst různé diskuze akorad mě to pak znervózňuje že se to někomu ukázalo už tak brzo ....

kacatka
13. kvě 2016

@klarka011 držím všechno co můžu, ať to vyjde 🙂 Já teda jsem testovací maniak 😀 . Nikdy bych nevydržela netestovat déle než 8 den po ET/KET. První dítko máme z ET - pozitivní test - 8den po ET slaboulinká čárečka a pak ty čárky byly pořád slabé, hold chlapečci, ti prý bývají trošku pomalejší 😀 Druhé dítko KET holčička - pozitivní test už 4 den, ale já měla divný pocit, proto jsem si ho dělala. Vím, jak je IVF psychicky náročné - i my máme za sebou pár nevydařených pokusů, ale kdo to nevzdá, ten se vysněného miminka určitě dočká 🙂 Tak se holka drž! Hodně štěstí 🙂

klarka011
autor
13. kvě 2016

@kacatka moc děkuji doufám že i já budu mít takové štěstí měla jsem i OHSS tak nevim no ....nejraději bych taky testovala ale snažím se to vydržet ale nevím asi zítra testnu budu 7 den po ET tak snad tam už něco bude ...

kacatka
13. kvě 2016

@klarka011 já měla taky OHSS a dost šílený, odsávali mě 3x mraky tekutiny z břicha, no nechci ani na to pomyslet a v momentě pozitivního testu to bylo ještě horší! Šílený fakt. Ale je pravda, že mi ta radost z pozitivního výsledku moc pomohla tohle všechno překonat. Neboj, bude to dobrý 🙂

klarka011
autor
13. kvě 2016

@kacatka dekuju moc snad budu mít taky brzo dvě čárky já měla hrozné moc vajíček asi 40 a měla jsem šílený bolesti nemohla jsem nic ani si dojít na WC a pak jsem musela i po odběrech zůstat v nemocnici na kapackach tak nevim no ...ale moc děkuji

marfuska1987
13. kvě 2016

Ahoj, já teda měla 5.den po et slabého ducha ale taky jsem čekala dvojčátka, a jednoznačně pozitivní byl až deset dní po et takže klid, ještě máš spoustu času... A co si pamatuji tak jsem taky neměla žádné příznaky ale výtok jsem měla, to vím stoprocentně... A nepanikar pokud budeš slabě krvácet, u mě to bylo uhnizdovani miminek... Asi týden po et.. Držím palce ať to vyjde

1987katka
27. kvě 2016

Ahoj, jestli se muzu přidat. Jsem moc rada, ze nejsem jedina bez příznaků. Už mě to pomalu nervuje ☹ jsem dnes 4. den po ET 5-ti denni blastocysty a nic, jen nafoukle břicho. Hodne holek často říká, že alespoň zašpinily a ja nic.

klarka011
autor
27. kvě 2016

@1987katka já taky nespinila nic a měla sem dvě čárky už asi 8den určitě budeš mít štěstí já to štěstí nemam asi 16den po et jsem začala krvácet a ted mám silné bolesti a asi mimoděložní těhotenství nebo potrat ...( ale ty to štěstí mít budeš já taky měla nafouklé břicho jen ale pak ty dve čárky tam byli tak nezoufej určitě se v tobě krásně rochňá )

1987katka
27. kvě 2016

Ahoj délkuji a zároveň nerada slyším takové zprávy ☹ tak třeba to lékaři ještě nějak zachrání - držím moc palečky ať to dopadne lepe než píšeš...

maxi25
6. bře 2021

Ahoj Holky, mam prosbičku nebo líp potřebovala bych malinko uklidnit. 19.2. jsem byla na ivf už po druhé 😔 do 4.5. jsem čekala na krevní test a 5.3. jsem volala na výsledky abylo mi řečeno, že jsem těhotná, ale že mám nižší hladinu hcg 46 - 50 a sestřička říkala, že pokavat nemám žádné potíže tak by to mohlo být jen delší uhnizdovani vajíčka. Teď 8.3. mám jít opět na krev sice vnitřní pocit mi říká, že vše bude v pořádku, ale i tak to ve mě hloda. Máte prosím některá z Vas podivné zkušenosti, že i přes nižší hcg to i přesto vyšlo a vše bylo v pořádku. Moc děkuji za odpověď 😊