5. týden těhotenství a nic nejde vidět, máte zkušenost?

pajab
15. dub 2013

Ahojky - máte některá zkušenost že jdśte byla na potvrzení těhoenství a miminko nešlo stále vidět ☹ podle doktora jsem v 5 týdnu a je tam jen miniaturní tečka ale neví jistě zda to je opravdu ono ... mám přijd na 4 dny. Tak nevím ☹ Prosím napište svoje zkušenosti , děkuju ...

lucyvivien
15. dub 2013

uplne normálne,ale mal by byt vidiet aspon gestačný váčok, taktiež možeš byt kratšie tehotná ako 5 týždnov 🙂 Neboj, určite tam už bude niečo za par dni vidiet a ak si mala opaovane TT pozitívny ,tak sa zbytočne neboj . Ja som musela ist 2 krat po par dnoch na odber krvi na HCG ,lebo stale nebolo nič vidiet,
až koncom 5 týž. sa objavil gestačný vačok a až v 6 týždni bol vidiet zárodok, do tej doby som mala stále nervy :D Držím palce ! 🙂))

blahova_andrea
15. dub 2013

podle mě taky normální. tou dobou mi tam dr. taky viděl jen takovou bublinku - gestační váček a objednal mě myslím až dokonce za dva týdny, to už tam byl červíček a tlouklo mu srdíčko. jen dej těm buňkám čas 😉

salomee
15. dub 2013

Já v pátém týdnu neměla ani to, jen vyšší sliznici...ovulace byla trochu později.

angelsb
15. dub 2013

Já tam taky měla gestacni váček 😉

pegynka
15. dub 2013

Ahojky,ja jsem taky na 5.tt byla na UZ a doktor mi rekl,ze neco tam je,ale nedokaze rict,jestli je to urco tehu, pak me objednal asi za 14dni a to uz bylo videt i srdiiicko....Takze hlavne klid,stres prckovi nepomuze 🙂

pajab
autor
15. dub 2013

Děkuju MOC - hned je mi líp blahova_andrea - ten konec věty krásně napsaný 🙂 pegynka - to se řekne klid 🙂 mě by jen stačilo ano je to tam a okamžitě bych se uklidnila, pán doktor mě stašíil mimoděložním těhotenstvím. Tím že těhu test vyšel a mimi nikde. Jsem nervozní jak sánky v létě - příjdou mi ty dny do pátku jako měsíc.

asineda
16. dub 2013

@pajab mrkni do mého alba..to byl až druhý ultrazvuk někdy na konci 6tt..jestli jsi v 5tt ( což nemusí být přesné) tak tam fakt bude zatím jen tečka🙂

hajglish
16. dub 2013

já též v 5 týdnu měla jen malou téčku a na další uz jsem měla jít za 2 týdny a když jsem tam přišla tak mi řekl,že mimčo je moc malý na ty týdny a že to j nejspíš zamlklé těhu.. takže mě pěkně pan doktor postrašil a vidíš teď jsem už v 6 měsíci a rostem jak z vody.. 😉 taakže to chce klídek.. 🙂

pajab
autor
16. dub 2013

Asi máte pravdu - doktor říkal že tam je nějaká tečka (já neviděla teda ni 🙂 )ale ruku do ohně zato nedá, tak snad ta tečka poroste a bude jasno ... děkuju za odpovědi.

pajab
autor
19. dub 2013

Maminky dnes jsem v 6 týdnu a miminko nikde ☹ Dnes jsem byla u doktora a nikde nic. Těhotenské testy mi vycházejí nádherně, příznaky mám taky ... bojím se mimiděložního. Vzal mi krve a ještě dnes odpoledne mi zavolá. Jestli to dopadne španě hned jedu do špitálu. Víte ale co nejstrašnější že já nic necitím. Žádnou lítost nebo stres. Beru to tak jak to má být ... citím se provinile že nejsem dobrá máma ...

zuzamik
22. kvě 2013

@pajab Ahoj, můžu se zeptat, jak jsi dopadla? Doufám, že jsi ok...

pajab
autor
22. kvě 2013

Ahoj. Dopadlo to dobře. Otěhotněla jsem po ovulaci o týden později. Prcek se ukázal 4 dny nato co jsem tady naposledy psala. Všechno je v pořádku.

di_
22. kvě 2013

Do 8. týdne dle MS není kam spěchat. Pokud se prcek neobjeví potom, teprve pak jsou při pozitivních TT na místě obavy.
Těhotenství totiž může být běžně i o dva týdny mladší.

kettm
22. kvě 2013

Ahoj tak já musím přidat negativní zkušenost, byla jsem v 5 tt u lékaře, nález 5 mm (těhu, odebrána krev na hcg) bohužel výsledek hodně nízký a pár dní na to jsem začala krvácet, snažíme se rok, pořád doufám, že se brzo dočkáme 😉

kleolinka
12. čer 2013

Ahoj tak já jsem své těhotenství zjistila úplnou náhodou, lékař mi udělal ultrazvuk a viděl tam jen gestační váček a cystu, dal mi léky na udržování. A za 14 dní mám jít na kontrolu, tak snad už tam bude fazolka vidět.

ebsian
12. čer 2013

V 5tt jen tečka v děloze 🙂 Moje těhu bylo právě tak o 12 dní mladší..Taky jsme stresovala a zbytečně v 6+0t už pěkná dutinka a v 8tt srdíčko krásně a mimčo 1cm..

anickajirka
23. čer 2013

mám ten samí problém, podle menstruace jsem byla 5+0tt když jsem byla na ultrazvuku a nebyl tam ani váček, vůbec nic, tak si mě pozvl až za dva týdny, to čekání

luccy.luccy
24. čer 2013

já to mám úplně stejně, v pátek jsem byla na ultrazvuku, podle MS 5+1 tt, těhotenský test 3x pozitivní, z krve taky, ale na ultrazvuku nic vidět nebylo. Doktorka se o mimoděložním zmínila, že se to může stát, ale taky nemusí... celý víkend jsem byla na sesypání, ve středu jdu znovu na ultrazvuk. 😒 tak snad bude všechno v pořádku. ale to čekání.... z nervů je mi až špatně ☹

zuzikajdicek
24. čer 2013

@pajab Já jsem měla jen zvýšenou sliznici mimi nešlo vůbec vidět pak jsem šla v 8 týdnu a šlo vidět 🙂

ratatooy
24. čer 2013

když neni hcg nad 1000 videt na utz nic nejde takže ještě vydrž,ale zas na druhou starnu by mel dr řešit HCG z krve aspon 2x 3dny po sobe jestly roste optimálně a je k tomu adekvátní obraz z utz,i me dr ted takto hlídal když nic 5tt nevidel,tak sem šla o 3dny znovu na krev a utz kdyby se hcg hodne zvyšilo a utz vypadal furt stejne mohlo by jít o mimodel,tehu,což už jsem jednou mela a přišla sem d nemodnice skoro s křížkem po funuse a to jsem byla 6+4

rozzaarka
15. črc 2013

@luccy.luccy jak jsi nakonec dopadla? Vsechno dobry?

luccy.luccy
20. črc 2013

@rozzaarka děkuji za optání. Dopadla jsem špatně..nebo vlastně dobře, jak se to vezme. nastal samovolný potrat, od začátku bylo něco špatně a vyšlo by to najevo dřív nebo později. Teď, na samém začátku jsem se z toho dostávala asi 2 týdny, kdyby se to stalo později, bylo by to mnohem horší.... nicméně, je to zkušenost, kterou bych nikdy poznat nemusela. ☹ psychicky to bolelo až moc... Genetická vada neslučitelná s prosperujícím těhotenstvím.... ☹

rozzaarka
20. črc 2013

@luccy.luccy to me moc mrzi☹ taky bych z toho byla spatna... na druhou stranu je to jak rikas, radsi ted, nez pozdeji... priste to urcite dopadne dobre hlavu vzhuru😉 drzim palecky🙂

luccy.luccy
23. říj 2013

@rozzaarka ahoj, tak jsem sice trošku pozadu, ale už jsem zase tady. 🙂 tentokrát to vypadá dobře, tak snad dojdeme k cíli. 😵 Dívala jsem se, že už máš pěkný bříško. A všechno v pořádku?

erialc007
23. říj 2013

Ahoj holky, chci vás uklidnit, já jsem byla v 7tt na ultrazvuku, moc jsem se na drobečka těšila a on nikde... Byl vidět jenom gestační váček. Doktor mě uklidnil, že to nic neznamená, že mám delší cykly a že i ovulka mohla být později. Za 14 dní mám přijít a mrkneme, jak jsme na tom 🙂.

rozzaarka
23. říj 2013

@luccy.luccy Ahoj, tak to jsem moc rada🙂 nas prcek je ok, jen ze me vysal vsechno zelezo a par dalsich zivin, tak uz jsem doma a doplnuju vitaminy a prekonavam unavu🙂 momentalne chystam k veceri karbanatky z cervene repy 🙂 brisko uz mam pekny, uz si dost casto pripadam pekne nemotorna🙂 minuly vikend prcek zacal kopat, tak si to strasne uzivam 🙂 drzim palecky, urcite to bude vsechno v poradku🙂

rerycha
26. lis 2013

Ahoj,jsem tu nová,jsem asi 5 nebo 6 tt.máte zkušenosti,že jste od začátku úplně nafouklé břicho?je mi těžko a vypadám jak ve 4 měsíci:D minulý pondělí jsem byla poprvé na vyšetření a byl tam trochu vidět váček,takže mám přijít 5.12. na kontrolu,že pokud to bude v pořádku,tak mi už těhu potvrdí 🙂

1velrybka
26. lis 2013

@rerycha Ahoj, jo, já mám taky měla od začátku nafouklé břicho jak balon... Někdy víc, někdy míň.

christinaff
12. pro 2013

pajab dneska jsem byla jiz podruhe na gynde test sem mela pred tydnem pozitivni a rekla mi ze vidi jen vacek0,5mm a ze to jeste neni jiste pry s eobcas stava ze test ukaze a pak je to treba jen porucha dnes jsem byla na druhe kontrole vacek je vetsi o 3mm a plod stale nikde pry to muze byt i hodne malinke tak me poslala na ultrazvuk do nemocnice pristi tyden uz jsem take napjata podle ni bych mela bejt v 5tt+4 drzim palecky jiste se tamneco brzo objevi

antena86
1. čer 2014

Dobrý den, prosím Vás máte některá z Vás zkušenosti s krvácením v těhotenství? Já jsem cca v 5. týdnu, doktor to zatím nedokázal upřesnit a na ultrazvuku jde zatím vidět jen malý váček 3,6 mm. Včera jsem začala krvácet a mít křeče, jako při menstruaci a doktor v nemocnici mi řekl, že musím zatím čekat. Jenže nějak nedokážu myslet na nic jiného, než na to, co bude.... můžete prosím napsat své zkušenosti? Díky předem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru