5. týden těhotenství a krvácení jako při menstruaci

gery33
17. dub 2019

Ahoj. Chtěla bych se zeptat jestli je normálni začít krvácet jak při menstruaci v 5+6.. Břicho mě nebolí.. Děkuju za odpověď

nikca94
17. dub 2019

To asi úplně normální nebude. Máš už těhotenství potvrzené od dr? Některé ženy mohou menstruovat v době, kdy měla přijít ms. Ale asi bych se spíš vydala za dr. Takhle na začátku je to buď a nebo. Držím palce ať se malé drží a nepustí 🙂

gery33
autor
17. dub 2019

@nikca94 právě že to mám od něho potvrzené.. Počkám jestli to dneska přestane.. Mám to od včerejšího večera a pokud to dnes večer nepřestane tak jedu do nemocnice.

sudylichozrout
17. dub 2019

@gery33 muze jit o hematom, ale take o spontanni potrat. Krvacis hodne? Jakou barvu a konzistenci krev ma? Byt tebou, jela bych na gyndu.

pipi_puncocha
17. dub 2019

Asi bych jela radši teď v pracovní době než pak na pohotovost... jak píše @sudylichozrout může to být hematom (tam ti doporučí ležet a dají hořčík případně Ascorutin) a nebo i ta horší varianta... držím palce, takhle v začátcích je to vždycky buď a nebo.😶

gery33
autor
17. dub 2019

@sudylichozrout hodně ne.. Je to něco mezi špiněním a menstruaci.. Je to taková jakoby čerstvá červená

sudylichozrout
17. dub 2019

@gery33 bez sliznice? Pokud bez, tak by mohlo jít o ten hematom. Ale fakt zavolej na svou gyndu, ať tě vezmou na akutní prohlídku. Jinak jeď na pohotovost do špitálu a nech se zkontrolovat. Pokud se jedná o SP, tak s tím lékaři asi nic neudělají, ale pokud jde jen o hematom, mohou ti těhotenství zachránit, když přijdeš včas.

slunicko1551
17. dub 2019

Tyjo já bych tam už byla :o já jen slabě zašpinila a hned jsem letěla. Co na tom,že byla noc. No a nechali si mě tam týden.. Ještě, že jsem neváhala a hned jela

nikca94
17. dub 2019

Taky bych raději vyrazila. Opravdu to může být jen hematom a když se začne řešit včas, tak to může dopadnout dobře. Když ne, může to skončit potratem.
co se týče těhotenství já jsem 24tt a vždy mi dr klade na srdce, že cokoliv se bude dít jinak než jsem zvyklá tak vyrazit na pohotovost. Ať je den, noc, čas oběda, prostě kdykoliv. Raději 10x zbytečně než jednou pozdě.

zetpee
17. dub 2019

Být tebou tak jedu okamžitě. Já takhle potratila 2x!!!!

luckylee
17. dub 2019

Kdy jsi byla na prohlidce? Neni to nasledek vysetreni?
Stava se ze v obdobi kdy by byla menstruace je telo jeste zmatene a zakrvaci.Nebo proste jen praskne cevka protoze je to vse citlive a prokrvene.
Problem by byl tmava krev a kusy sliznice.
A pak uz zalezi na tvem pristupu...takhle-pokud je to tehotenstvi a miminko v poradku tak se udrzi.Pokud neni tak odejde ikdybys byla tyden ve spitale a zobala nejake placebo a visela hlavou dolu.

krista25
17. dub 2019

@gery33 já být tebou jedu k lékaři hned😜projistotu mě se toto stalo taky, měla jsem náročnou práci. A dostala jsem prasky, do dvou dnů bylo vše v pořádku. 😊 Prý se to na začátku občas stává 😊jak je překrvena sliznice.

lachtanice86
17. dub 2019

Ten začátek je stejně buď a nebo, pokud je to potrat nikdo to nezachrání

ocetnicek
17. dub 2019

Já dvakrát krev v 5+6 a pokaždé se jednalo o potrat. Bohužel.

zetpee
18. dub 2019

@gery33 jak si dopadla?

lucka99999
18. dub 2019

Já v 5 týdnu potratila, ale je fakt že já krvácela fakt hodně a hrozně mě bolelo břich.

gery33
autor
18. dub 2019

@lucka99999 našli hematom u plodu.. Takže čekáme co bude dál.. Už druhý den ležím v nemocnici, dostávam prášky, injekci a snad zítra už mě pustí domu.. Ale bavila se se tady se sestřičkou a říkala, že měla to samé a porodila zdravou holčičku jenom musela odpočívat.. Tak uvidíme co bude dál.. Ale naštěstí už nekrvacim

pipi_puncocha
18. dub 2019

@gery33 Tak ještě, že jsi jela. 😊 držím palce, ať se hematom co nejrychleji vstřebá a ať je mimčo v pořádku.

gery33
autor
22. dub 2019

@pipi_puncocha zatím se držíme oba dva zuby nehty a tedka bohužel musíme jenom čekat jestli se mimo udrží nebo ne.. :/

zelenaesmolda
22. dub 2019

@gery33 taky jsem mela hematom a mam zdrave mimco,nebyla jsem v nemocnici ale na nemocenske

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru