5+0, lehké špinění, HCG z krve pozitivní na UTZ ještě nic. Podobná zkušenost?

alexsan
2. říj 2020

Omlouvám se, jestli je tu již podobná konverzace, ale chtěla bych se zeptat, jestli máte některá podobnou zkušenost. V březnu jsem prodělala samovolný potrat v 9tt a nyní po 4 měsících se opět zadařilo. 9 dní zpoždění 3 pozitivní testy se sílící čárkou. Jen včera mě začaly bolesti v podbřišku a ráno jsem začala špinit. Byla jsem u doktorky, mám vysokou sliznici, ale zatím váček vidět nebyl. HCG mám v normě a v úterý jdu na další kontrolní HCG a UTZ. Doktorka to moc pozitivně nevidí, ale já si říkám, že naděje je asi vždy a našla jsem, že někdo špinil nebo v 5+0 na UTZ taky nic neměl a nakonec to dopadlo dobře. Moc děkuju

rebekabebe
5. říj 2020

@alexsan no dneska mi vysvětlila doktorka že jsem měla za těch 31 hodin 80%narust HCG takže doktor plašil ale samozřejmě budu vědět zítra víc další odběr mě drží nad vodou že okrem prsou mě nebolí nic jiného 🤣

alexsan
autor
5. říj 2020

@kate013 no neztrácím a pořád věřím, ale bojím se... Urco moc dekuju a dám vědět... ❤️ Třeba to fakt bude dobré....

alexsan
autor
5. říj 2020

@rebekabebe tak super, držím palce... Mě při tom prvním taky bolely, ale teď nic...zase každé tehu je jiné, no zítra se prostě uvidí...

alexsan
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kate013
5. říj 2020

@alexsan tak strach naprosto chápu a je to úplně normální, moc držím pěsti ❤️✊🙏

rebekabebe
6. říj 2020

@alexsan tak jdudomu HCG roste jak má a dutinka je v děloze

rebekabebe
6. říj 2020

@alexsan jak jsi na tom ty? 🙂

alexsan
autor
6. říj 2020

@rebekabebe ahoj, no já čekám na HCG, nález stejný, dle poslední hodnoty to vypadá na úplný začátek... Pokud HCG poroste, tak je miznost, že je mladší, pokud mi klesne, tak v ten pátek to byl minipotrat... Tak musím čekat snad dnes to budu vědět... Mimodelozni to nevypadá, celkem podrobnen mi to doktorka kontrolovala ultrazvukem i rukou a vejcovody pry vypadají normálně...

rebekabebe
6. říj 2020

@alexsan doufám že to bude dobré a jak vypadá ultrazvuk?

alexsan
autor
6. říj 2020

@rebekabebe no praveze, je to stejné jako v pátek...takze já upřímně už spíš myslím, že to byl ten mikropotrat... Ale musím počkat no... Jen např test digi mi ukázal o týden mladší a pokud by bylo, tak bych byla 4+4 a nemuselo by být ještě vidět nic... Doktorka řekla, že to prostě bude jiste až po tom HCG, do té doby nelze říct...že takhle to vypadá i jako mladší začínající těhotenství, kde je jen vysoká sliznice...

rebekabebe
6. říj 2020

@alexsan no já mám taky mladší těhotenství a kolik si měla poslední HCG? A kdy? 😊

alexsan
autor
6. říj 2020

@rebekabebe no mě brala doktorka prvni v pátek a to jsem byla 5+0 a měla jsem tuším 388, dnes na druhém odběru a to bych měla vědět zítra ráno...

rebekabebe
6. říj 2020

@alexsan tak to bude určitě v pořádku jen se ovulace spozdila vidím to tak o týden méně 😊❤️

rebekabebe
6. říj 2020

@alexsan to bys měla mít dneska něco kolem 1200 a to už na sone bude vidět já dneska měla 730 asi a viděla jsem černou bublinku a podle menstruace mám být 5+1 ale mám nepravidelný cyklus takže to spíše vidím jako 4 něco

alexsan
autor
6. říj 2020

@rebekabebe no já to úplně nevidím, ale zítra ráno budu vědět... Já bych měla být 5+4, ale určitě nejsem.... Jestli tak třeba o týden min, to HCG může být taky nižší, takže by i tak nemuselo být vidět, ale uvidíme, kdyztak si necháme pro jistotu udělat vyšetření, buď to budeme řešit a bude problém, což doufám, že ne, v rodině potraty nejsou a jsme mladý a zdravý a nebo to bude ok a prostě to jen příroda nechtěla a bylo tam neco špatně...

rebekabebe
6. říj 2020

@alexsan já myslím že to bude dobrý dej mi zítra vědět budu na tebe myslet ❤️

alexsan
autor
6. říj 2020

@rebekabebe dekuju ❤️

rebekabebe
6. říj 2020

@alexsan není vůbec za co ❤️❤️

alexsan
autor
7. říj 2020

@rebekabebe jinak to dobře nevypadá, včera jsem měla zase bolesti a HCG mám sice vyšší, ale ne dost bylo 388 a teď 551...zitra jdu zase na kontrolu, ale spíš to vypadá, že se to tělo už snaží nějak dostat pryč...proto ty bolesti, doktorka mě zase určitě prohlédne pořádně kbuli mimodeloznimu, ale to vypadalo v úterý vše v pořádku...

rebekabebe
8. říj 2020

@alexsan já ti držím palce ještě není nic ztracené budu na tebe myslet ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru