5mm plod, srdíčko prý tluče, ale slabě. Máte zkušenost?

paja89
18. čer 2014

ahoj holky, chtěla bych se zeptat dr.mi oznámil, že se mám smířit s nejhorším, že jsem podle něj 7+1,ale něco ve mě mi říká, že je miminko mladší...
nevím,jak to počítal,ale ms jsem měla hodně nepravidelnou co 35-40 dní (ms byla14.4.) a ovulku jsem měla až 7.5.
dr mi řekl, že je mimi malinké a srdíčko na jeho staří slabé, že se mám smířit s nejhorším...za týden na kontrole se uvidí.
co myslíte holky? máte zkušenosti?

ifet
18. čer 2014

Ahoj, ja to mela na zacatku taky tak...posledni MS 20.1....a otehotnela jsem az nekdy 25 DC a kdyz jsem byla na prvni kontrole, rekl mi doktor, ze se jedna o mladsi graviditu a objednal me az za 4 tydny ☹ to bylo ale cekani, tak jsem nevydrzela a naklusala jsem tam za dva tydny a uz bylo slyset srdicko a prcek rostl tak jak mel...neboj, treba si otehotnela taky pozdejc... 🙂

beatax
18. čer 2014

@paja89 vydrz !! urcite to bude dobre, na soudy je jeste brzy .. drzim palecky!

paja89
autor
18. čer 2014

@ifet
@beatax děkuji za povzbuzení, strach je veliký holky

myskaa23
19. čer 2014

ulku jsem mela taky ke konci cyklu( a ms sem meka mit 1%.5 a uz neprisla...boze ja bych si tak prala at jn vse v poradku

kass86
19. čer 2014

@paja89 Vím, že je to těžké, ale zkus počkat a uvidíš. Mně doktor u prvního ultrazvuku řekl, že se mu nezdá, že bych byla těhotenská, že děložní sliznice je příliš nízká. A dnes mám 99 dní do termínu porodu 🙂. Držím palce.

pampalin
19. čer 2014

@myskaa23 Držím pěsti!

paja89
autor
20. čer 2014

@kass86 kéž bys měla pravdu ..děkuji za povzbuzení

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru