5tt a bolesti břicha jako při menstruaci, máte to taky?

rilwen
22. dub 2013

Ahoj, minulý týden jsem objevila //. Ani jsem se tím nepočítala, protože jsem měla už několik dní před menstruací klasické menstruační bolesti. Jen nekončily ostrou bolestí, jako je to při MS. Mám je doteď a nezdá se, že by povolily. Je to celkem silné, stále cítím v břiše tlak a občas už nevím, jak si u počítače sednout. I mírný průjem, jako u MS, mám. Doktor mne objednal až na 8tt. Máte to taky tak? Je to OK? Nemůže to přeci jen být zpožděná MS?
Díky, Rilwen.

carolineg1
6. čer 2013

@rilwen mám to uplně tosamé, šilene křeče a bolesti...

lennittka
9. čer 2013

Také jsem měla úplně to samé a měla strach, že se jedná třeba o mimoděložní těhotenství, ale vše je OK 😉

klami
23. čer 2013

Ahojte. Taky jsem měla od začátku takové bolení (dnes 7 + 2 podle MS) a od včerejška je to skoro pryč. Až mám pocit, jestli neni něco špatně :-/

luckaba
30. čer 2013

@kaverin já si zjišťovala u dvou lékařů nezávisle na sobě, po jaké době po císaři můžeme plánovat druhé mimi, oba mi potvrdili, že rok od porodu můžeme 🙂

iviisek
5. črc 2013

Ahoj holky, mám to úplně stejně 😀 bolesti jako před menstruací tak mám pořád strach. Hlavně v práci když tahám těžký věci, ale zatím je všechno ok a podle MS bych měla být 8tt. Jiná věc co mě ale trápí je strašně ale MOC nafouknuté břicho, sem jak velryba. 😖

baruska86
17. srp 2013

jj. potvrzuji. podle ms bych termín měla mít 23.4.2013 a taky bolesti břicha , prsou stejně jak před ms, taky jsem věčně na záchodě a kontroluji, k doktorce jdu až 28.8. tak snad bude vše ok.

kacenka_p
18. srp 2013

@iviisek Taky jsem hrozně nafouklá... Jen nevím jestli to není vsugerovaný, jakože jsem asi těhotná, tak tolik nezatahuju břicho....

monouch
20. srp 2013

@kacenka_p a iviisek - taky mám velký břicho, ale já mám pocit, že sem prostě přibrala - furt jím! furt mám hlad a žízeň a furt chodím čůrat. A když náhodou zapomenu, že se mám najíst, tak je mi na zvracení. Takže v práci v lednici termixy, v kabelce piškoty a vodu, jo a u postele rohlík. I v noci mě budí hlad. V práci mi hlava padá na klávesnici jak jsem unavená. Nevím co bych dělala, kdybych musela nosit krabice. Ještě že mám sedavou práci. Ale prej je to všechno normální.
Dnes jsem byla na kontrole, jsem v 7tt a fazolka měří 10,6mm.

kacenka_p
20. srp 2013

@monouch Tak to je krásná fazolka 🙂 A kdy ti vyšel první pozitivní test? Já jdu v pondělí na UTZ, včerejší odběr krve hcg 60000...

sonik05
20. srp 2013

Taky jsem měla v té době bolesti. Doktor říkal, že je to normální. Pak to přestalo, tak jsem se skoro začala bát, jestli zase není něco špatně, když už mě břicho nebolí 🙂 U prvního těhu jsem to neměla

monouch
20. srp 2013

@kacenka_p - normílně mám cyklus tak 25 - 30. Poslední ms byla 1.7. a 27.7. byl test negativní. Pak jsem si udělala test až 4.8. a to byly jasné dva pruhy, nevěřila sem tomu a udělala si ještě další dva testy. První utz byl 8.8. a byla tam fakt fazole 5mm 🙂

casucci
13. zář 2013

Zdravím holky, chtěla jsem se zeptat, zda doktor pozná na ultrazvuku, že jsem prodělala samovolný potrat?

Děkuji a přeji všem //

pincik
1. říj 2013

Jak jsem si to tu tak pročítala, tak jste mě všechny tak hezky uklidnily 😀 Mám taky stálou bolest jako u MS, 14 dní v kuse a ne a ne přestat. Vážně mě to uklidnilo 🙂

pegynka
1. říj 2013

Kdyz jsem byla ja tehotna,tak jsem mela taky ten pocit ...I kdyz jsem na testu objevila //,cekala jsem,kdy prijde MS a porad jsem litala na zachod,ze uz urcite prisla a nakonec z toho mam 10mesicniho prcka 🙂 Takze klid,je to normalni,to je tim,jak funguji hormony,tim jak se vajicko zavrtava do sliznice a taky jak se pomalinku zvetsuje deloha....Ja jsem tohle mela cca do 4.mesice tehotenstvi......

vla77
19. črc 2014

ahoj, já mám od včera večera takový divný pocit...jako tlak dělohy...blížím se k 5.tt a úplně se klepu...beru duphaston 2x denně...kromě dalších léků...

terulef
19. črc 2014

ahoj já od 5-8tt trpěla hroznýma křečema a byla jsem stále vystrašná.Ted jsem 9tt a je vse ok 🙂 myslim ze budes taky v porádku 🙂 jen tve telo reaguje na neco noveho v tele.Musi telo na plod nejak pripravit a to nekdy boli.Ja to mela taky tou bolesti mi jen telo davalo najevo ze se semnou neco deje 🙂 ale myslim ze kdyby jsi zacala nejak krvacet nebo hlenit hodne hustě zašla by jsem k doktorovy.Hlavně se nenechej rozhodit to na miminko spatne pusobí 🙂 drzím palečky

janculka20
3. říj 2014

Ahoj Holky, no já jsem v 6tt a taky mám ty bolesti docela se toho bojím na kontrolu jdu v 8tt, ale nevím jestli to vydržím do té doby..

barulik
6. zář 2015

Ahojky holky chci se zeptat moc bych si přála miminko mam bolesti včera větší dnes menší jako před menstruaci ale moje menstruace ma byt az okolo 20 az za 14 dní a také mam ucpaný nos a občas me poboliva v krizi chci se zeptat jestli je možnost byt těhotna . Diky

bibinka2208
27. pro 2015

Holky prosim o radu. Jsem v 7tt a boli me bricho ( ne podbrisek) jako namozene. Jako ldybych byla po posilovani. Nemate s tim nektere zkusenost? Dekuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru