6. tt špinění....uložení mimča. Uhnízdilo se někomu po CS mimčo blíže k jizvě?

leeeeeena
4. led 2022

Hezký den holky,
Spíše jde o zvědavost. Dnes jsem byla v nemocnici se spinenim. Na UZ vše v pořádku...miminko taky....srdíčko bije....ale.....je tu někdo po císaři ,komu se stalo,že se mimi uhnizdilo blíže k jizve?? Podle dr je to právě příčina špinění a jak deloha poroste,mimi se posune. Beru utrogestan s ascorutinem a mám nemocenskou,abych mohla ležet a ležet a ležet. Za vaše reakce ,zkušenosti předem děkuji.

anes24
4. led 2022

Já jsem 7+1 a spinim skoro od začátku..první těhotenství. Beru jen Detralex a čekám na další kontroly🙈 přeju hodně štěstí.

leeeeeena
autor
4. led 2022

@anes24 to čekání je asi na tom to nejhorší :/ říkali Ti příčinu proč to tak máš? Mě osobně tedy děsí to,že mě čekají opravdu časté kontroly zda se prcek šoupe. A také přeji moc moc štěstí ať jste oba/obě v pořádku

anes24
4. led 2022

@leeeeeena no to je..taky už mám nemocenskou, takže ješte delší 🙈 já už byla 3x. Teď chodím co 2 týdny, ani nevím jak se chodí normálně. a příčinu..doktorka řekla jen,že to může být zvětšování dělohy,ale že to prostě neovlivnime a necháme na přírodě.. A děkuju moc, taky přeju hodně štěstí ať máš vše v pořádku a ať ten čas uběhne 🍀

hupice
5. led 2022

@leeeeeena ahojky, mám také první těhotenství a v sedmém týdnu jsem vyloženě začala krvácet jasnou krvi, pak to přešlo do tmavého spineni a trvá to už týden. Mám jen ascorutin, prvně prý odkrvacel hematom a teď buď dospinuje ten a nebo je to z prekrveni... Pomalu se bojím jít na wc, co tam vzdycky najdu 🙄ale od krvácení jsem byla na ko 2x a srdíčko vždy bylo a z 3,6mm jsme vyrostli za 3 dny na 6mm (těžko říct, jak jsou ta měření přesná)... Příští čtvrtek jdu zas na uzv a snad tam srdíčko zase bude 🙏🙏🙏držím všem palce holky!!!!

leeeeeena
autor
5. led 2022

@hupice je to naprosto šílené....já to mám stejně s tím WC.....stále se bojím.. mám jen světle hnědý výtok, jednou na papíře je ... jednou není. Takze doufám,že ascorutin s utrogestanem zaberou. Já jdu na kontrolu až za 3 týdny, na to, že mi dr řekl,že by mě má lékařka měla sledovat kvůli uložení mimca :/ teď budu akorát nervózní, zda se drobek vyvíjí jak má:/ .... každopádně držím noc moc palce 🙂

saraca
7. led 2022

@leeeeeena ahoj, já jsem v 6+6, srdíčko máme a špiním trošičku od začátku, chvíli to ustálo a po UZ zase špiním. Taky utrogestan a ascorutin. Taky to mám nechat buď anebo. Držím palečky ať nám to všem výjde.

hupice
8. led 2022

Mně dr utrogestan nenapsal... Jen ascorutin. A trochu spinim pořád... Ani ne na intimku, jen prostě na papíře no... 🍀Tak si držme palce. Krvacet jsem znovu nezačala

leeeeeena
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
leeeeeena
autor
8. led 2022

@hupice děkuji.. čekáme 3 mimco,je mi 35let a už je to holt menší tlak na psychiku🙂 každý malý problém je pro mě katastrofa:D

hupice
8. led 2022

@leeeeeena tak já dnes zas zakrvacela... Kusy starý hnědý krve... Poprvé mi klesla teplota pod 37 (měřila jsem teda nárazově třeba jednou týdně)... Tak jsem asi taky zvědavá 🙈

leeeeeena
autor
8. led 2022

@hupice a nebyla jsi u Dr????

hupice
Autor odpověď smazal
Zobraz
hupice
10. led 2022

@hupice nebyla... Co by se s tím nadělalo. Pokud nezačnu kravect víc, nemá to smysl. Zas to přestalo postupně... Ke svému dr jdu ve čtvrtek a do nemocnice se mi s tímhle už nechtělo. Stejně by mi maximálně řekli srdíčko je/není. A starou krev neberou jako krvácení ale jako hnědý výtok takže by na mě koukali zřejmě jak na blázna 🙂

saraca
10. led 2022

@hupice ja jsem po ivf a do 12 tydne ho davaji pro udrzeni tehotenstvi. Jinak ja na papire mela trosicku i cervenou nebo spus ruzovou v dobe jakoby ms, to je ted. Pak to zas preslo uplne. No jako uz si s tim nelamu hlavu nebo bych se zblaznila. Pockam do dalsiho UZ aby zbytecne do me nevrtali a nespinila bych znovu vice. Pry to nevyjde 20% zen v prvnim trimestru. Tak stale cekam co bude. Ale verim, ze my vsechny budem v poradku, musime tomu malemu a svemu telu verit. Stejne nam nic jineho nezbyva. Tak pryc s negativnima myslenkama.

saraca
10. led 2022

@hupice ja bych se doktora zeptala na ten utogestan. Ten ti neuskodi, zavolej mu at ti poslou recept. Nebo tam bez at ti ho napisou. Ten fakt pomaha

saraca
10. led 2022

@hupice pozadej si hned o ten utrogestan. To je dobra volba.

hupice
11. led 2022

@saraca byla jsem 2x v nemocnici a 2x u svého doktora... Nikdo o utrogestanu neřekl ani slovo a to ani primář 🤷🏼‍♀️někdo ho považuje v tehle případech za totální placebo... Beru to tak, že ten první trimestr je fakt na přírodě. Moc neumím lékaři diktovat léčbu. Jdu ve čtvrtek, možná se zeptám. .. Ale spíš mi fakt přijde lepší v tehle fázi do toho nezasahovat abych uměle neprodluzovala něco, co je třeba špatně založené... Uvidíme, co bude ve čtvrtek na uzv

anes24
11. led 2022

@hupice Přesně, příroda ví, co dělá..

saraca
11. led 2022

@hupice No, někomu to zachránilo těhotenství a nebylo to o tom, že je to nějaký placebo ale o tom, že občas chybí hormon progesteron nebo ho zatím není dostatek než to převezme placenta ve 12 tt.

saraca
11. led 2022

@hupice kdyby to byl zbytečný lék, my z ivf bychom nikdy neotěhotněly a ženy co jim chybí tento hormon potrácely a nemusí to být zrovna nějakou vadou. I zde v konverzacích je, že když žena hodně nebo má červený výtok a třeba se zhoršuje, dávají ascorutin a utrogestan. Kdyby to embryo mělo vadu tak stejne odejde i přes tyto podpurné věci.

saraca
11. led 2022

@hupice já kdybych si informace neověřovala a nehledala, nečetla asi bych teď ani sem neměla co psát. Důvěřuj ale prověřuj.

hupice
11. led 2022

@saraca psala jsem v mem případě placebo... Ne po ivf nebo při chybách v cyklu nebo v opodstatněne indikaci... Určitě své opodstatnění má, ale zrovna u mě to nikdo z ošetřujících lékařů tak neviděl 🤷🏼‍♀️vůbec ten lék nijak jinak nehodnotím.

saraca
11. led 2022

@hupice na koníku v příspěvcích jsem četla pár příspěvků, že utrogestan jim předepsali a nebyly po ivf. Zda se mi že měly podobný problém.
Já bych se na to doktora aspoň zeptala.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru