6+0tt v děloze prázdná dutinka. Může to být mimoděložní?

1306
13. srp 2019

Jelikož i dost špiním tak už jsem smířená s tím, že to nevyšlo, navíc mi v pondělí dr řekl, že jelikož je dutinka prázdná, tak to nevypadá nadějně, ale ja se ptám, může to být mimoděložní? Dr mi vzal krev jen na začátku, cca pred 16 dny Hcg 1604 a od té doby, mi krev nevzal... Mám celkem strach. Mimoděložní jsem už prodělala.

lenulka89
16. srp 2019

@petula.bir tak mohla jsi mít ovulaci i později já ji měla asi dva dny před MS. Nevěřila jsem tomu že můžu takhle otěhotnět hladina hcg stoupala velmi pomalu doktorka mi řekla že je šance 1:deseti milionů že to vyjde no a ono to vyšlo... Jinak tohle jsem měla taky ale zázrakem se to pak u nového gynekologa vyplnilo... Nevim nejsem doktor ale u mě hcg hormon stoupal sice velmi pomaličku ale stoupal..

1306
autor
16. srp 2019

@petula.bir Tak to me mrzi, precti si vys, co vse mam za sebou ja, takze jsem na tom mnohem hur. Me jen vadi, ze jsem ted byla 2 mesice doma, jsem ucitelka, za tyden mam nastoupit do prace a zase budu muset jeden den min.chybet? To me nebavi, zase vse v praci vysvetlovat atd..Je teda pravda, ze takhle velkou dutinku opravdu nemam. A navic uz 3 rokem jsem otehotnela vždy jen v lete, pokazdy skoro ve stejný mesic...

1306
autor
16. srp 2019

Asi místo ve čtvrtek pujdu na kontrolu uz v utery, abych ve stredu sla na vycisteni, abych to mela za sebou.

1306
autor
16. srp 2019

@lenulka89 Jakoze se každé 2-3 dny nezdvojnasoboval?

lenulka89
16. srp 2019

@1306 mě to taky nesedělo prázdná dutina s tím že hodnoty jsou mizivé.... Dávala mi šanci 1:deseti milionů... A ono to pak přece jen vyšlo... Dělala jsem si těhu testy a ty čárky silily a silily tím jsem si řekla že je to divné a změnila gyndu protože tamta mě tlačila na vyčištění a mě furt něco říkalo ať počkám

lenulka89
16. srp 2019

@1306 jojo neznasoboval. Řekla mi že to je falešné těhotenství že prý se moc snažím o mimčo což pravda nebyla! A nebo že to je krevní sráženina od cysty co jsem měla na vaječníku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru