7.tt a bolest v podbřišku po sexu. Je to normální?

salinka87
17. led 2010

Ahojky, mám takový problém .. jsem v 7.tt, v pondělí jsem byla na kontrole, vše v pořádku, i srdíčko bušilo. Včera jsme se s manžou ale milovali, moc časté to teď není, nemám chuť .. včera během milování mě vůbec nic nebolelo, nepíchalo, vše v pořádku, ale "po" mě břícho začalo bolet .. trvalo to tak 7 minut, takový ten tlak jako před MS co jsem měla i v minulých týdnech, akorát hodně silný .. pak to ustalo a už dobré. Večer mě ale začalo bolet v kříži, taky jen pár minut a nic. Noc klidná, dnešek taky, ale teď mě zase bříško začalo bolet, takový tlak a píchání.. je to silnější než jsem měla předtím a zase jen pár minut .. moc se s manžou bojíme, že jsme včera miminku ublížili .. ach jo, prostě jsme se nechali unést a jak nic nebolelo tak jsme ani nepomysleli, že by něco mělo být v nepořádku .. žádná akrobacie to nebyla, takže jsme vůbec nepomysleli, že by se něco mohlo stát .. teď máme ale děsný strach ..nekrvácím, ani nešpiním, ty bolesti byly takto nárazově, akorát silnější než předtím .. prosím poraďte, jsou takové bolesti normální nebo máme radši frčet do nemocnice? Na další kontrolu mám jít za dva týdny ..

eloana
17. led 2010

ahoj-bolesti-muzou-byt-od-rozpinajici-se-delohy---v-krizi-me-taky-bolelo-a-ted-toje-lepsi
pokud-se-bojite-radeji-pockej-se-sexem-do-toh-12tt-to-je-mimco-dobre-uhyceno-a-je-mensi-pravdepodobnost,ze-se-neco-stane

la_cheri__2
17. led 2010

Ahojky takové bolesti mám občas taky ale nejsou silné a je to od toho jak roste děloha....u nás to sexem nebude protože ho mám spíše zakázaný ...nebo nemám mát být opatrná tak radši nic není bojím se!Uvidíš to bdue vše v pořádku🙂

majkoalucka
17. led 2010

ahoj aj ja mam niekedy bolest ako keby som mala dostat menzes...ale to je normalne to ti rastie maternica....ja som to mala skoro kazdy den tie bolesti pri prvom tehu... 😀

salinka87
autor
17. led 2010

děkuju moc, snad to bude v pořádku .. se sexíkem počkáme po včerejšku určitě, minimálně do další kontroly, jsme z toho oba moc vyjukaný .. ale snad bude mal v pořádku .. teď už dobré, žádné bolesti, jen takové ty normální tlaky, tak snad už v pořádku ..

majkoalucka
17. led 2010

neboj bude to v poriadku uvidis....
🙂

cernovlaska
17. led 2010

Ahoj Salinka87 🙂

taky jsem měla tyhle bolesti,jako na MS a trpěla jsem na ně hodně dlouho,srovnalo se to až,tuším,v druhém trimestru a taky jsem byla vyjukaná a hrozně jsem se bála,že potratím nebo,že je těhu mimoděložní,ještě jsem neměla po návštěvě u dr,tak jsem tam,ubrečená volala a hned mě dr vzal na UTZ a všechno bylo v pořádku a vysvětlil mi,že je to tou zvětšující se dělohou 😉. Určitě to bude v pohodě,kdyby se něco dělo,tak by jsi asi špinila 😔. Pokud se nebudeš cítit dobře a budeš mít strach,tak si tam radši zajdi,ať se na tebe mrkne,nervózní maminka taky není pro mimi zrovna dobrá 😕.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru