7. týden míň plodové vody. Máte někdo zkušenost?

petakk
7. kvě 2013

Ahoj,jsme v 7.týdnu těhotenství,vše je v pořádku,jen mi doktor řekl,že mám míň plodové vody.Mělo by se to srovnat,nemáte někdo zkušenost?Dá se to nějak ovlintit?

eva518
8. kvě 2013

@petakk ahoj, zkušenost vlastní sice nemám, ale doporučuje se hodně pít, aby bylo množství pl.vody normální. Mrkni třeba na www.tehotenstviaz.cz , kde myslím v sekci o životosprávě najdeš info o pitném režimu. Přeju pohodové těhotenství 🙂

alma13277
8. kvě 2013

Ahoj, trochu pochybuju o termínu plodová voda. Někdo v 7.tt teprve zjistí těhu nebo hledá srdeční akci a Vás už straší množstvím plodové vody? V této době plůdek žije ze žloutkového váčku, tak bych se neobávala. Co zkusit jiného lékaře? Dodržovat pitný režim je vhodné vždy 😉 Krásné těhotenství 😀

petakk
autor
8. kvě 2013

Ahoj,moc děkuju za reakce.Doktor mě nestrašil,jen konstatoval,že by tam mělo být už víc vody,ale že to ničemu nevadí a srovná se to.Spíš mě zajímalo,jestli pomůže hodně pít,na což jste mě odpověděli 😉 .Jinak srdeční akce je už krásně vidět 😉 .Díky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru