V 7tt jen dutinka

moxha
24. lis 2017

Dobrý den.Prosím o Vaše zkušenosti a rady.Dnes jsem v 6+4 od poslední ms a byla jsem na UZ kde gynekolog viděl jen dutinku.Podle něho bude těhotenství menší jenže já vím,že poslední ms byla 9.10 a styk proběhl 23.10.Poslal mě na odběr hcg a to je 1431.Myslíte že mám ještě naději na prosperující těhotenství? Máte někdo zkušenosti? Děkuji

monik111
24. lis 2017

Se treba dyl uhnizdovalo....vydrz,nadeje je vzdycky. To hcg nevim....ale drzim pesti🍀

vendelinka08
24. lis 2017

Pokud styk byl 23.10. A vis ze pak uz ne a tedy ovulace take tak kolem toho data..tak je to opravdu zvlastni. Uz byto melo byt vetsi. Ale nejsem doktorka...takze spise to beru jen podle toho co pises. To uz by byl mesic od ovulace a to uz je dlouha doba. Uvidis..kdy si te pozval na kontrolu?

moxha
autor
24. lis 2017

Jdu 1.12 na další uz

raddkka
24. lis 2017

Dojdi si na další odběr krve, jestli těhotenství prosperuje zjistíš podle toho, o kolik se hladina hcg zvýší (přibližně samozřejmě, jistotu ti dá až další ultrazvuk). Ať to dobře dopadne.

vendelinka08
24. lis 2017

Zkus vydrzet. Ten tyden to das a pak se uvidi co a jak. Takto nema cenu spekulovat jestli tehu prospiva nebo ne. Take si me zval po tydnu. Hlavne zbytecne nestresuj. Nejsi to ted ty..co rozhoduje o tom jestli to bude nebo ne. Ted je to na prirode. Drzim palce at je vse v poradku.

moxha
autor
26. lis 2017

Dokončuje pro další s podobnou zkušeností...Bohužel moje těhotenství nedopadlo,hladina hcg klesá.Nyní vyčkává zda potratím sama nebo mě čeká revize...

neria55
26. lis 2017

@moxha přesně můj pripad v lednu...HCG kolo 1400, pak jsem začla špinit, další odběry už klesaly a na uzv pořád prázdná dutinka...neměla jsem na to čekat psychicky a kývla jsem hned druhý den na revizi...v únoru po 6tydnech dorazila ms a 21.cervence jsem objevila // čárky. Přeju hodně sil a ať se brzy zadaří znova 🍀🍀

moxha
autor
26. lis 2017

Neříká a za jak dlouho po výkonu jste se začali snažit? Taky doufám,že se brzy povede...

pasteta
26. lis 2017

@moxha Já jsem taky byla po revizi a snažit jsme se začali po šesti týdnech kdy přišla první MS. A hned jsem do toho vlítla.

neria55
26. lis 2017

V únoru přišla ta porevizni ms, nechala jsem ještě proběhnout jednu ms v březnu a pak už jsme na to vlitli, a v červnu byla poslední MS. Doktor mi řekl že stačí počkat jeden cyklus, jiná doktorka 3 měsíce...je to individuální kdo co řekne. Budete mít ,,pohnojeno" jak se říká, takže do 3 měsíců se zadaří znova neboj 🍀

linee
26. lis 2017

@moxha pokud mas jenom dutinku a hcg ti klesa, tak radeji s revizi jeste vyckej. Ja mela dutinku, ale hcg stoupalo, takze ja na revizi musela. Jinak se muzes zacit klidne snazit po dalsi ms. To tehu bylo hodne na zacatku. Moc ti preji, at se brzy dockas!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru