Ako začína tehotenstvo?

martinka8361077791
13. dub 2012

ja bych se vas chcela zeptat ako zacina těhotenstvi strasne semi toci hlava zacala sem vela jist a malo pit.muze to bejt timtehotenstvim?a nekdy mam bolesti v podbřisku,pichani a strasni křece ze se nemohu nekdy ani hnout odepiste mi ci ma nekdo neaki stimto skousenosti.ahojte

martinka8361077791
autor
13. dub 2012

mela sem poměr smanzelem po skonceni minulej menstruace kolem 25ho a od vtedy mi zle nebyvalo jenomtet to zacalo vcera ze se mi toci hlava a boliva me v podbřisku.

coufii
13. dub 2012

Ahoj. Ja som ani nemala zmenenou huť k jedlu ale taky ma chytali kŕče do podbruška. Myslí som že už to dostanem a stále nič. Tak som si urobila tehotenský test a vyšiel silne pozitívne. Potom ešte jeden a ten tiež. Hneď som išla k doktorovi a ten mi tehotenstvo potvrdil. Skús si taky urobiť test a uvidíš sama 🙂

kixi
13. dub 2012

@martinka8361077791 delala sis test? vice jak 2 tydny po predpokladanem otehotneni by uz ukazal vysledek. Priznaky, ktere popisujes mohou a take nemusi znamenat tehotenstvi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru