Angel sounds - zkušenosti?

Dobrý den, ráda bych si přečetla zkušenosti maminek s angel sounds, přemýšlím zda jej pořidit nebo ne.
Jsem nyní ve 13tt, a do týdnu kdy bych mohla cítit pohyby mimnka ještě je daleko.
Mám za sebou 4 těhotenství, z toho 3 potraty a jedno těhotenstvi se šťastným koncem. Takže pořád přemýšlím zda je miminko v pořádku, i když v duchu si pořád že určitě je ale znáte to.Koupit nebo ne?
Proto prá
karoczde
9. lis 2018
@lachtanice86 já právě v poslední době hodně vyšiluju jestli je vše ok a do kontroly mám ještě 11 dní, tak by mě to možná uklidnilo...
prcekverunka
9. lis 2018
@bamimi Já jsem ho měla a slyšela jsem docela dlouho prd. Možná i proto, že jsem měla placku na přední stěně. Každopádně jsem pak byla ještě víc nervózní, když jsem srdíčko nemohla najít. Pak jsem ho ale využívala později, když už mimčo kopalo a někdy se na dost dlouho odmlčelo, poslechla jsem si srdíčko a byla jsem v klidu, že je v pořádku 🙂
codal
9. lis 2018
@karoczde já poprvé 12tt.
maximaty
9. lis 2018
Pořídila jsem, 9+3 jsem po pár minutách našla a na pár sekund jsme poslouchali každý den. Po potratu a nakonec úspěšném IVF mi to hodně pomohlo na psychiku. Teď jsem 32tt a jednou za pár dní když mám pocit že dlouho necítím pohyby (což je fakt výjimečně, malý je velmi akční) AS vytáhnu, opět jen pro uklidnění.
karoczde
9. lis 2018
@codal
@maximaty
Moc děkuji🙂. Já si ho teď taky objednala..budu ho tu mít asi v pondělí či úterý..to bych měla být 9+4.
Tak uvidím, jestli ho pak použiju hned nebo později😉. V návodu tam uvádí od 12tt...
lachtanice86
9. lis 2018
@karoczde spíš bych doporučila koupit ho na bazaru a slyšela jsem brzy i když mám placentu na přední straně
karoczde
9. lis 2018
@lachtanice86
No já si došla tady do Mediamarktu. Mám tam poukaz, tak mě to vyjde zadarmo:)

Začni psát odpověď...

Odešli