Angel sounds - zkušenosti?

bamimi
4. říj 2018

Dobrý den, ráda bych si přečetla zkušenosti maminek s angel sounds, přemýšlím zda jej pořidit nebo ne.
Jsem nyní ve 13tt, a do týdnu kdy bych mohla cítit pohyby mimnka ještě je daleko.
Mám za sebou 4 těhotenství, z toho 3 potraty a jedno těhotenstvi se šťastným koncem. Takže pořád přemýšlím zda je miminko v pořádku, i když v duchu si pořád že určitě je ale znáte to.Koupit nebo ne?
Proto prá

lachtanice86
4. říj 2018

@bamimi já si ho ted pořídila. 5 těhotenství a ani jedno dítě. Vím že by to nic nezměnilo ale pro můj klid mi to pomohlo

nikolspace
4. říj 2018

Pro mě jedna z nejlepších věci, co jsem si v těhotenství pořídila 😊

bamimi
autor
4. říj 2018

@lachtanice86
@nikolspace Děkuji, já právě si právě říkám jestli pak nebudu ještě nervoznější, když třeba srdíčko nebudu moct najít, ale na druhou stranu zase pro klid duše.Ani nevíte jak ráda bych posunula čas dopředu a byla už na konci těhotenství, protože ze zkušenosti ví že dokud miminko nedržíte v náruči tak to těhotenství "nic neznamená, když to řeknu takto blbě, o miminka jsem přišla 2x v pátém měsíci, naposledy přišli na vadu v 11tt. Přeji nám jen dobré zprávy v těhotenství a na konci jen úsměvy.
Mohla bych se Vás zeptat na značku. Děkuji

majus6
4. říj 2018

Ja ho mela, me to uklidnilo, ale kazda jsme jina, prodam ho, jestli chces jeste ho porad mam 🙂
@bamimi

jaaaninda
4. říj 2018

@bamimi je to super věc, ale je třeba myslet na to,že když nenajdeš srdíčko není třeba hned stresovat a zkusit za pár hodin znovu. To se mi stalo naštěstí jen jednou v minulém těhotenství a za pár hodin jsem ho našla hned po přiložení. Teď mám placentu vpředu a srdíčko jsem slyšela až cca v 15+1, ale už předtím jsem slyšela pohyby miminka, když jsem ho trošku pozlobila dlubancem 🙂

ruzicka06
4. říj 2018

@bamimi Já si jej pořídila a nelituji 🙂 Objednávala jsem ho docela pozdě, byla jsem už v 17tt 🙂 Poslouchám cca 2x týdně. Ze začátku mi to vždy chvíli trvalo, než jsem ozvy našla, ale teď je najdu de facto hned. Ale jak se píše už výše, aby Tě to třeba nestresovalo, když bys nemohla ozvy hned najít. Já si jej pořídila pro můj vnitřní klid - jsem po 2 samovolných potratech v 6tt. Vím, že to nemá na nic vliv jako na udržení těhu...ale jsem prostě klidnější, když srdíčko vždy slyším 🙂 Stres dělá taky hodně. Takže jestli chceš být klidnější, klidně bych si to pořídila 🙂

nikolspace
4. říj 2018

@bamimi mám Fetal doppler angel sound, ale máme ho z druhé ruky... Hele naopak, mě to vždy opravdu skvěle uklidní, srdíčko jsem našla vždy, stačí být trpělivá a neplašit. Poprvé jsem ho našla již v 9tt a teď už vím, kam sáhnout 😊 vše je a bude v pořádku, žádný strach.

bamimi
autor
4. říj 2018

@jaaaninda

@ruzicka06
@nikolspace Děkuji,už jsem rozhodlá si jej pořidit,jen se asi hloupě zeptám lze srdíčko miminka splést s mým?někde jsem slyšela že tlukot srdce u miminek je jako když jede vlak,strašně rychle.

ruzicka06
4. říj 2018

@bamimi Hloupé to není, neboj 🙂 To ale asi nehrozí, že by jsi slyšela své. Však prcka posloucháš daleko níž kolem pupíku a Tvé je nahoře 🙂 Náš mrňous je vždy slyšet kousek pod pupíkem 🙂 Jinak ano, máš pravdu. Srdíčko mimča je opravdu rychlé. Někdy se s manželem až divíme, jak to je rychlý 🙂 Ale slyšíme to dobře i přes tu rychlost.

lenka_m
4. říj 2018

Já si ho pořídila až při 3 těhotenství a nelituji. Malému jsem tím zachránila asi život. Cítila jsem slabší pohyby, tak jsem poslechla srdíčko. To bilo pomaleji, tak jsem jela ihned k doktorovi a malý se do 20 minut od příjmu narodil. Přijet o hodinu později, tak by to nedopadlo dobře.
Srdíčko si s tvým nespleteš, je to opravdu jako když jede vlak a nebo dusot kopyt.

bamimi
autor
4. říj 2018

@ruzicka06
@lenka_m děkuji všem za odpovědi,už ho jdu objednávat.

bamimi
autor
4. říj 2018

@majus6 ráda bych jej od vás koupila,mohu se ale zeptat v jakem je stavu? Diky

veraakubik
4. říj 2018

Take jsem koupila a byl to takovy balzam na dusi..Hlavne jsem se citila tak nejak klidneji,kdyz jsem srdicko slysela,nejdriv jsem si myslela,ze to je zbytecnost,ale pak jsem si to preci jen koupila a nelitovala..Ted uz to mam za par,tak mi to lezi jen v supliku,kdyby nahodou mohu nabidnout dal..

nikolspace
4. říj 2018

@bamimi ano, první den jsem si ho spletla se svým. Není pravda, že tvé srdce je vysoko a jeho nízko. Ozvěny svého srdce slyšíš na různých místech po celém těle díky tepnám. Schválně si nejdřív přilož senzor na srdce a uslyší, ten rytmus a pak už to poznáš. Srdíčko miminka je daleko rychlejší, často se přirovnává ke zvuku malé mašinky nebo klusotu koníka 😊

esleranda
4. říj 2018

také jsem váhala, a nakonec pořídila z Aliexpressu. A nelituji 🙂

frndafrrr
4. říj 2018

Taky jsem pořídila, už po 2hé, už jsem ho pár týdnů nepoužila, protože cítím pohyby, ale jsem ráda, že ho doma mám.

bamimi
autor
4. říj 2018

@veraakubik
ano pokud jej nebudete potřebovat tak bych jej vzala, klidně pište SZ

evakaspar
4. říj 2018

Ted u tretiho ditka sem si ho poridila a super, kdykoli sem si malou zkontrolovaka, kdyz sem mela pocit ze neni neco o.k treba kdyz se dlouho nehybala atd.... Za me ano.

brezen2016
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ariadna12
4. říj 2018

My meli pujceny od fitmy, co ho pronajima.

jaaaninda
4. říj 2018

@bamimi když jsem si ze začátku nebyla jistá, jestli je to můj tep nebo miminka, tak jsem si třeba přiložila prsty na krkavici a bylo jasné. Jak jednou najdeš srdíčko mimča, tak už si to jen tak nespleteš, je cca 2x rychlejší než tvoje 🙂

lachtanice86
4. říj 2018

@bamimi mám placentu vpředu a poprvé jsem srdeční akci slyšela hned jak mi přišel a to jsem byla 10+3. Nalezeno během minuty

majus6
5. říj 2018

@bamimi je jako nový, viz inzerát (zobrazuje se vam?), kupovala jsem ho az na poslední těhotenství, jestli chcete, napiste sz 😉

bamimi
autor
10. říj 2018

@nikolspace dobrý den,prosim můžete mi poradit jaký gel jste použivala?děkuji

nikolspace
10. říj 2018

@bamimi dlouho jsem přemýšlela, jestli pořídit něco extra, ale osvědčil se mi neparfemovany lubrikační gel of durexu a srdíčko jde slyšet vždy krásné, už od to 9.tt

evakaspar
10. říj 2018

@bamimi pouzivala jsem telove mleko a srdicko slo slyset krasne. De jen o to aby to kliuzalo kdyz to nema kluzsky povrch tak to škrcí a prisla by jse o usi, protoze misto vnitrku slysite trení o pokozku je to v podstate ekektrický stetoskop 😉

karoczde
9. lis 2018

Hojky.. cp tu píšete je krásné a zajímavé.. mohu se jen zeptat, kdy asi ho tak pořídit? Kdy je možné už srdíčko zaslechnout? Já jsem dnes 9+0.. Takže začínám pomalu 10tt. To je asi brzy si ho pořídit ne? Kdy jste si ho pořídily vy a kdy bylo poprvé něco slyšet? Jsou tato zařízení spolehlivá?

lachtanice86
9. lis 2018

@karoczde já ho pořídila v 10tt. Poprvé jsem zkoušela někdy 9+6 a už bylo slyšet. A nevím jak myslíš tu spolehlivost. Vždy jsem tlumit našla během chvilky

karoczde
9. lis 2018

@lachtanice86 no nevím.. že třeba nic nebylo slyšet i přes to, že bylo vše ok... Já právě přemýšlím, jestli se mám teď jít obléknout a jít si to koupit...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru