Angelsounds - nemůžu najít miminko

mistroo
19. říj 2018

Od včera hledám srdeční tep miminka a nedaří se mi to. Po celým břiše slyším jenom svůj tep, nebo mě napadlo to, že by případně miminko mělo slabé srdíčko. Jsem nervózní, na kontrolu jdu až 27.11., ale naštěstí 8.11. Mám screening, ale přeci jenom to je ještě 3 týdny. Nyní jsem 11tt a holky co jsou u nás ve skupině poslouchají třeba už od 9tt.

cinam
19. říj 2018

@mistroo poprvé jsem našla po hodně dlouhém hledání v 11+2, pak jsem zkoušela 12+0 a nenašla jsem vůbec, v pohodě jsem našla až od 13+0. 9tt se mi vážně moc nezdá, to spíš slyší sebe.

jaaaninda
19. říj 2018

@mistroo ve druhém těhotenství jsem srdíčko našla až v 15tt, tak klid 😉 to už jsem dřív jak srdíčko slyšela jak se tam prcek vrtí 🙂

mistroo
autor
19. říj 2018

@jaaaninda moje to je také druhé, něco tam slyším, ale říkám si, že to jsou střeva. Snad je vše ok.

mistroo
autor
19. říj 2018

@cinam děkuji, snad brzo najdu.

maximaty
19. říj 2018

Já slyšela poprvé 9+tt... a trvalo to vždy než jsem pak našla... byly dny kdy jsem ani nenašla, když byl maličký schovaný hluboko za stydkou kostí například... (a to nemám na břichu gram tuku co by byl v cestě). Pokus se nestresovat, miminko je ještě maličké a má spoustu místa se někde schovat.

monikaa91
19. říj 2018

Já jsem začala poslouchat od 12tt a to jsem musela pořádně hledat a vždycky jsem ho pak našla úplně dole u stydké kosti, jednou nalevo, podruhé napravo.

mistroo
autor
19. říj 2018

@maximaty
@monikaa91 já právě hledám dole☹️a nic. Tak uvidíme.

ariadna12
19. říj 2018

Zkusilas trochu pritlacit? Mne to bez pritlaceni nebylo vubec slyset.

mistroo
autor
19. říj 2018

@ariadna12 zkusila ☹️

ariadna12
19. říj 2018

@mistroo mne se nekdy prcek hybnul dost dovnitr, mela jsem placentu na predni stene, takze prcek byl uvnitr v brise. Bud zkus jine uhly nebo zajdi poradit se s lekarem.

priefi
19. říj 2018

@mistroo a dala jsi dostatecne mnozstvi vhodneho lubr.gelu? Nekdy je problem prave v tom 😉

mistroo
autor
19. říj 2018

@priefi možná, zatím mám olejíček, ale holkám to šlo i s ním a kdyby to nešlo, tak neslyším ani sebe ne? Ale v pondělí koupím v lékárně.

mummy88
19. říj 2018

Našla jsem taky až ve 12tt. Zkus úplně dolů ještě kde bývají kalhotky a zatlačit, nebo do třísla. A otáčet různými směry. Je tam, neboj. 😉❤️

lachtanice86
19. říj 2018

Našla jsem v 10tt během půl minutky. Hledala jsem až dole jak začíná ochlupení. A vždy jen s gelem. Olejicek mi nepomohl. Můj sem slysela vždy, protože je silný a taky to chce přitlačit

mariepas
Autor odpověď smazal
Zobraz
priefi
20. říj 2018

@mistroo rekla bych, ze sebe bys slysela i bez olejicku 😉 Tvoje srdicko je mnohem, ale mnohem hlasitejsi. Myslim, ze se nemas ceho bat 😊 jakmile koupis lubr.gel, ktery je k tomu vhodny a das tam dostatecne mnozstvi, srdicko miminka uslysis 😊

lmartinkova85
21. říj 2018

Já zkoušela kolem 12tt a nenašla jsem..po par pokusem jsem to vzdala. Nyní jsem 33tt 🙂😘

mistroo
autor
21. říj 2018

@lmartinkova85 a slyšela jsi aspoň sebe?

lmartinkova85
21. říj 2018

@mistroo
Ano slabé jsem sebe slyšela 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru