Angelsounds. Od kterého měsíce jde slyšet srdíčko?

mamaverunka
25. kvě 2022

Ahoj maminky, od kterého tt jde slyšet srdíčko miminka přes Angelsounds, jsem strašně natěšená ale zatím jsem 8+3 tt, to je ještě brzy že? Jak to šlo vám.. 💗🌺

nikkigingerbread
25. kvě 2022

Ja si AS poridila nekdy ve 14tt a bylo teda sakra tezke to srdicko ulovit (mozna i proto, ze mam placentu vepredu).. a nekdy v 18tt jsem zacala pravidelne citit pohyby a najednou jsem si na nejaky AS vubec nevzpomnela :D takze zpetne trosicku lituju vyhozenych penez, kdyz jsem to realne pouzivala mesic a jeste ne denne, protoze se to pry nema -.-

martulka88
25. kvě 2022

@mamaverunka My jsme si koupili přímo doppler - používají ho i doktoři. Koupili jsme ho na konci 1.trimestru a od 13-14tt jsme srdíčko našli úplně v pohodě a to nejsem "tyčka".

kamce
25. kvě 2022

Ja uz slysela tusim od toho 8tt 🙂 musite hledat opravdu nizko 😊

lachtanice86
25. kvě 2022

Obě děti kolem 8-9tt úplně v pohodě

xnikax1
25. kvě 2022

@mamaverunka našla jsem tak mezi 9-10 týdnem. Ale opravdu hodně moc nízko, vůbec bych ho tam nečekala 😁

mamaverunka
autor
25. kvě 2022

@kamce no teda..tak já to ještě zkusím ale myslím že jistější to bude až tak za 14 dní dle komentářů,ale děkuji 🙂🌺

nikolb99
25. kvě 2022

@mamaverunka Já jsem si ho pořídila včera a dneska jsem 8+1tt podle utz a zatím nic😞 počkám týden a zkusím znovu, snad se objeví🙈 trochu mě znepokojuje, že mě přešly všechny příznaky tak jsem ho pro jistotu koupila, ale asi bude ještě brzy na to aby bylo něco slyšet😏

mamaverunka
autor
25. kvě 2022

@nikolb99 je to brzo, já jsem 8+3 TT a taky nic neslyším a příznaky mám..tak dva týdny no .holt počkat 🙂

nikolb99
25. kvě 2022

@mamaverunka já si taky říkám no, já měla příznaky už snad od 4.tt a teď v neděli to úplně přestalo, jediné co tak mě bolí prsa občas, ale někde jsem četla že se to v 9.tt děje docela často a pak to nejhorší teprve přijde🙈
Tak uvidíme, držím nám oboum palce abychom brzy slyšeli❤️🍀

vikysek0987
25. kvě 2022

V 11 týdnu, do té doby nic....Ale od toho 11.týdne na první dobrou....

europa00
25. kvě 2022

@mamaverunka ahojky každá normální gynekolog ti to výmluví dopplery se dělají opravdu výjimečně i v ordinaci a to jsou-li opravdu nutné na průtoky krve atd … v 8 tYdnu by se neměl používat vůbec max pod dohledem doktora v nutném případě. Zahřívání tkáni dopplerem škodí a miminka ho opravu nemají rádi. Navíc než budeš schopna srdce najít u 8 týdenního embrya souše najdeš svou vlastní tepnu… stačí vystavování děti na ultrazvukocCh vyšetření u gynekologa a ještě je tomu vystavovat doma neodborne dopplerem. Opravdu tato věc by měla byt zakázána ne volně prodejná.

mamaverunka
autor
25. kvě 2022

@europa00 tak toto jsem vůbec netušila 😳😳😳 a to jsem ho teď hledala dobrých deset minut.. Ach jo.. Děkuji za informaci

mamaverunka
autor
25. kvě 2022

@nikolb99 teď mi tu paní píše že je to nezdravé a hrozí nebezpečí pro miminko, tak já už to ani raději zkoušet nebudu 😳

mnoukavka
25. kvě 2022

@mamaverunka já slyšela až tak od 18tt

europa00
25. kvě 2022

@mamaverunka Jj opravdu bych se ns to vykašlala o doktoři ho používají sporadicky jen v nutnosti. Domácí doppler nemá sice az tak silnou frekvenci za to ho ale laik používá déle tím ze to neumí najít navíc rozeznat tepnu vasi od srdce miminka ani nemusíte… dle věřím ze je to návykové a maminky pak poslouchají denně… můj syn se kryje co se dá i před normálním ultrazvukem natož doppler u doppleru dochází k zahřívání srdce a mozku dítěte proto se musí dělat odborné a jen chvilinku v rukou odborníka a už vůbec ne v nižším týdnu než 12… každé těhotenství chce čas a trpělivost budete nit ultrazvuky u vaše gynekologa Psk vás čeká 1 srreaning tak se doppler používá tqk vYdrzte a třeba kolem 18 týdne už miminko ucitite a budete klidnější

veroniqess
25. kvě 2022

Kolem 10, používala jsem v prvním těhotenství a do cítění pohybu mě to uklidňovalo, protože jsem hodně hysterčila 😊
Angelsounds není nijak nebezpečný, to ti každý normální gynekolog potvrdí 😊 Ve druhém těhotenství už si na něj ani nevzpomenu, prostě jsem od začátku věřila, že je vše v pořádku, a bylo

mamaverunka
autor
25. kvě 2022

@europa00 mám teď z toho úplně depku, že jsem hledala tak dlouho a dvakrát vlastně...snad bude v pořádku, děkuji za info, tohleto by tam mělo být napsáno!

europa00
25. kvě 2022

@mamaverunka nebojte nic se určitě nestalo za takovou chvilinku, to byste musela na nej mířit několikrát denně delší dobu… no oni tqm píšu od 12 týdne a jen sporadicky a jinak vy to neprodali… hlavně kolik vyloženě škodlivých věci pro děti se prodává úplně bez problému až je to děsivé.

europa00
25. kvě 2022

@veroniqess no každá normální gynekolog vám potvrdí ze tohle je úplný nesmysl. On sm pokud je sečtělý by doppler neužívá jen tak natož aby radil ať ho někdo neomezeně používá…

veroniqess
25. kvě 2022

@europa00 Je to rozhodně mnohem bezpečnější, než dělání ultrazvukových vyšetření na každé těhotenské prohlídce, třeba každý měsíc, což spousta žen vyžaduje, či si dokonce připlácí 😉 Takže jednou týdně na chvilku opravdu není nic ohrožujícího.

lachtanice86
25. kvě 2022

@europa00 našla jsem s přehledem během pár vteřin, řešila s několika gynekology, odborníky v car i porodniky a nikdo s tím neměl problém.

europa00
25. kvě 2022

@veroniqess doppler je na jiném principu než normální ultrazvuk, upřímně všechna ultrazvukové vyšetření se naji dělat s rozumem, to ze to některé ženy berou jsko okénko do dělohy a vyžadují si ho při každé kontrole a je jim to splněno to už je zase uvědomělosti doktora… všechny ultrazvuky se dělají v případě benefitů nad rizikem … zamoztejmr se nemusíme hroutit ze ns ne chodíme, ale trochu selského rozumu to chce taky. VStavovst dítě té zvukové frekvenci jen tsk ať se ns nej pro srandu králíků mrkneme je stupidní… stejně tqk jako doppler, který v případě ze by se něco stalo dítěti přestalo bit srdce tak dítě stejně nezachranite. Já třeba měla normálních ultrazvuku více než je normwkni kvůli rizikovemu a kvůli placenty, nadšena z toto nejsem, ale v mem případě se proste muselo řešit co a jak. Za mě doppler ne. Paní až se samozřejmě rozhodne sama jestli chce nebo nechce využívat, každá matka má svůj postoj… je dobre slyšet pro a proti a udělat si vlastní názor

kamce
26. kvě 2022

Kdyby to tak skodilo a zahrivalo miminko, tak tam nevydrzi ta klasicka baterka prece tak dlouho 😏

@europa00 rozeznat to rozhodne jde, nase srdce je o hodne pomalejsi 😊

Jinak samozrejme zastance toho vylozene nejsem, ale vzdy me to tak uklidni, ze si myslim, ze par sekund tydne 'uskodi' mene, nez stres, jestli je vse v poradku 😊

europa00
26. kvě 2022

@kamce 🙏 ono lepší si tyhle věci nastudovat, ano vaše srdce je rozhodne pomalejší ale jestli dokážete rozeznat tepnu od srdce miminka… možná je spíše cesta řešit vYklidnwmi matky než tahle ptákovina která by vám v důsledku k ničemu nebyla…. Nic byste tím nezachránila, a představte si vystihovanou matku po několika potratech jak to používá xxx denně, Neno ženu která ani netuší ze to není zrovna miminku prospěšné a bude ho dopplerem nahanet několikrát denně, za mě vy tyhle věci neměly byt volně prodejné, toť můj názor.

kamce
26. kvě 2022

@europa00 tak nastudovat, jednam dle sveho tela a pocitu 😊 Jsem po jednom potratu ve 21 tt a jsem rada, ze tuto moznost mam 🙂 Ano, ve finale tim nic nemusite zachranit, ale alespon to vyresite hned, kdyby neco. Neni nic horsiho, kdyz si myslite, ze je vse ok a pak vam reknou, ze dite je uz treba 14 dni mrtve 🙄 a opakuji, selskym rozumem pri spotrebe baterky to nemuze byt tak skodlive, jak zde prezentujete 😎 samozrejme, musi clovek vse s rozumem a ne tim jezdit cely den po brise. Ja to ted najdu uz behem par sekund a hned vypinam 🙋

milujtusek
27. kvě 2022

@mamaverunka nasla jsem tentokrat jiz v 9tt, nebyla jsem si jista, ale druhou rukou jsem si nahmatala krcni tepnu a tohle bylo o dost rychlejsi, proste takovy rychly dusot koni. Hodne dole u stydke kosti vlevo. Chce to i hodne gelu/oleje. Mela jsem AS u vsech svych deti(ted cekam 3ti) a vzdy mi to uklidnilo nervy(jsem po nekolika zamlklych potratech), ale urcite jsem v tom 1.trimestru nesilela, kdyz jsme nenasla hned. Proste jsem to zkusila treba dalsi den.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru