Bolest podřišku v 8tt přestala, máte zkušenost?

monty001
7. čer 2014

Ahojte, jsem v 7+3. V šestém týdnu doktor neviděl srdíčko tak mne objednal za dva týdny. Měla jsem bolesti podbříšku - někdy šílené, citlivá prsa asi dva týdny. Pak jako mávnutím proutku bolesti podbříšku ustaly a zůstali jen ty citlivější prsa. Všude čtu o zamlklém těhotenství, mám úplně nervy. Má někdo podobnou zkušenost? Jdu teď ve čtvrtek a šílím zda je vše ok. Nešpiním. Eva

lv
7. čer 2014

Ta bolest mohlo byt uhnizdovani vajíčka..nic to neznamená, ze ted bolesti nemáš, určité.. 😉

anetadr
7. čer 2014

V probíhajícím šestém týdnu srdíčko vidět není (jen pokud proběhla ovulace dřív, než je obvyklé). Srdíčko začíná bít 28 dní po oplodnění - tedy když je pravidelná ovulace, tak je to v 6+0 (v případě pozdější ovulace později!). Takže z toho bych určitě těžkou hlavu neměla. Jinak co se týče těch bolestí, tak je to fakt děsně nesměrodatné.... u prvního těhotenství mě bolest taky jak mávnutím proutku přešla a vše bylo naprosto v pořádku. U druhého mě podbřišek pobolívá do teď (15tt) a i teď je vše v pořádku. Každé těhotenství je jiné a nenech se rozházet tím, že ti tu někdo napíše, že když přešla bolest a ustoupily příznaky, že to znamenalo zamlklý potrat. Může. Ale s největší pravděpodobností je vše v naprostém pořádku jako u mě🙂 já na každou kontrolu ze začátku chodila se slovy, že už asi těhotná nejsem, že mi nic není - a vždy bylo vše v pořádku🙂 stres miminku škodí a stejně s ním nic nevyřešíš - snaž se myslet pozitivně🙂 (i když vím, že se to daleko snadněji píše, než provádí....) moc držím palce, aby bylo vše v pořádku!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru