Bolest střev a křeče po vzbuzení v těhotenství

kajunka01
21. črc 2016

Ahoj prosím vás měla ste to taky některá tak že po vzbuzení vás bolelo strašně u střev v podbřišku??já teda doufám že to bylo od střev .Vím že jsem poslední dobou jedla málo vlákniny tak jsem šla hned do obchodu koupila si bile hrozno a s švestky a dala jsem si doma kaiserku cerealni se salamem a par kuliček hroznu a 3 švestky.Myslíte že je to normální??Mám o to malé velký strach včera jsem byla u doktorky a vše pořádku ale začlo to až dnes ráno o při chúzi to bolelo děkuju moc za rady

kulihrasekzeleny
21. črc 2016

Me to nekdy dela. A hlavne v noci kdyz se mi chce curat me pak boli podbrisek

mrspear
22. črc 2016

Holky, taky jsem to párkrát měla, s malou vše v pořádku, kdežto já jednou chodila skoro v předklonu, jak mě podbřišek bolel na bocích, hlavně tenkrát na levém myslím. Pomohlo mi ležet a mít břicho v teple. Jinak malá je v pořádku, každá poradna je na jedničku, ale podbřišek mě bolí denně při pohybech jako vstávání z gauče či při přetáčení se z boku na bok v noci,, když spím. Musím se otáčet hodně pomalu, aby to nebolelo. A taky záda v bederní části mě bolí.

cukricek123
22. črc 2016

@kajunka01 mám to taky tak... 🙂 nejsi sama.

ivatko0406
22. črc 2016

@kajunka01 i ja, asi je to bezne. A jeste jsem po ranu - jak to rict kulantne - plna vzduchu ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru