Bolest v podbřišku na začátku těh. Máte zkušenost?

finlay
5. pro 2011

Ahoj holky, máte někdo zkušenost s bolestmi v podbřišku na začátku těhu? Mám trochu tlak v břiše a píchá mě na jedné stranně podbřišku. Co to může být?
A je možné si vzít v těhotenství nějaké léky, samozřejmě v malé míře? Trpím dost na migrénu, takže vůbec nevím, jak to budu řešit ☹

salomee
5. pro 2011

Ahoj, obě témata se tady už řešila, bolesti jsou normální, ovšem kdybyses svíjela v křeči, nebo to prostě bylo moc silné, tak to už by moc v pohodě nebylo. Takové ty různé těhotenské bolístky a píchání, to má asi hodně žen, jen když to není moc silné, nebo jiným způsobem...jak to napsat...zvláštní.
Léky se prý brát můžou, ale jen málokteré..zkus tady ve fóru pohledat, dala bych odkaz, ale jsem líná hledat.
Já mám tedy bolesti hlavy asi už dva tři týdny celkem každej den, ale snesitelné, a zdá se mi, že je to nízkým tlakem (může být?!..co já vím), protože mi na to zabere nějaká "tlakzvedající činnost" (nebudu jmenovat🙂 ) a nebo třeba trochu kofoly či slabé kafe...u dr. mám vždycky kolem 120/70-já, která obvykle mívala o dost víc a bylo to normální... na migrénu mi vždycky pomohl akorát spánek, jinak nic.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru