Bolest v podbřišku v začatku těhotenství, poraďte

katerina2010
4. kvě 2012

Ahoj , prosím o zkušenosti ohledně bolesti v podbříšku v začátku těhotenství. Už mám jednu cácorku doma, ted měla 4 roky, ale bohužel si vůbec nepamatuji jestli jsem měla bolesti i při prvním těhotenství. 🙂 V pátek jsem si udělala těhotenský test, po vynechání menses a byl pozitivní se silnou čárkou 🙂 Jen mám strach jestli je všechno v pořádku, protože už mám za sebou dva potraty, tak mám trošku strach. K doktorovi jdu v pondělí , ale ta bolest mě trošku znepokojuje. Je to taková tupá bolest, víc na pravé straně, ale i při menses mě vždy víc bolel pravý vaječník.

Děkuji moc za odpovědi Katka

lucinkaab
13. led 2018

uvidis ja si delala test po 10 dni spozdeni a vysel pozitivni...a tedka jsem ve 14tt...tak hodne stesti a dej vedet 😉

v1e2r3c4a5
18. led 2018

@lucinkaab zitra mam dostat menstruaci, no nevydrzela jsem to a udelala test dneska. Nejaka druha carka tam je. Sice slabsi,ale viditelna. Pristi tyden letime k mori a pokud carka uz bude jasnejsi,manzelovi to tam oznamim. On si dite uz moc preje,ale udelam mu z toho takove dobrodruzstvi z toho oznamovani

lucinkaab
18. led 2018

@v1e2r3c4a5 jee to bude mit radost 🙂 tak hlavne netahej zadny kufry ....a setri se 🙂

lucinkaab
18. led 2018

@v1e2r3c4a5 jee to bude mit radost 🙂 tak hlavne netahej zadny kufry ....a setri se 🙂

lucinkaab
18. led 2018

@v1e2r3c4a5 jee to bude mit radost 🙂 tak hlavne netahej zadny kufry ....a setri se 🙂

lucinkaab
18. led 2018

@v1e2r3c4a5 jee to bude mit radost 🙂 tak hlavne netahej zadny kufry ....a setri se 🙂

lucinkaab
18. led 2018

@v1e2r3c4a5 jee to bude mit radost 🙂 tak hlavne netahej zadny kufry ....a setri se 🙂

lucinkaab
18. led 2018

@v1e2r3c4a5 jee to bude mit radost 🙂 tak hlavne netahej zadny kufry ....a setri se 🙂

lucinkaab
18. led 2018

@v1e2r3c4a5 jee to bude mit radost 🙂 tak hlavne netahej zadny kufry ....a setri se 🙂

kachiiina
18. led 2018

@katerina2010 Ahojkyyy... Předem gratuluji 😁 Já měla též hrozný strach, břicho mě bolelo celý měsíc, jednou po vysávání to byla taková bolest, že jsem to musela rozdýchávat v leže. Byla jsem úplně v panice že to dostanu, protože to bylo ještě intenzivnější než normálně před MS. Byla jsem i jakožto správná histerka několikrát na ultrazvuku, zda je stále vše v pořádku a vždy bylo 🙂 Bolesti polevili až za ten měsíc cca... 🙂 vždy mi dr. řekl že to je úplně normální... I jsem 4 dny špinila cca v 5 týdnu což se prej taky stává :D no já byla na mrtvici :D teď jsem 15tt 😍 Tak hodně štěstí přeju ať vše klape jak má🍀

v1e2r3c4a5
21. led 2018

Tak jo ted vecer jsem si udelala test.

lucinkaab
22. led 2018

tak super gratuluji 😉

obleceniahracky
11. led 2021

@jitkabakar 1-2 tydny? Co to bylo za test?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru