Bolest v podbřišku v začatku těhotenství, poraďte

katerina2010
4. kvě 2012

Ahoj , prosím o zkušenosti ohledně bolesti v podbříšku v začátku těhotenství. Už mám jednu cácorku doma, ted měla 4 roky, ale bohužel si vůbec nepamatuji jestli jsem měla bolesti i při prvním těhotenství. 🙂 V pátek jsem si udělala těhotenský test, po vynechání menses a byl pozitivní se silnou čárkou 🙂 Jen mám strach jestli je všechno v pořádku, protože už mám za sebou dva potraty, tak mám trošku strach. K doktorovi jdu v pondělí , ale ta bolest mě trošku znepokojuje. Je to taková tupá bolest, víc na pravé straně, ale i při menses mě vždy víc bolel pravý vaječník.

Děkuji moc za odpovědi Katka

eloana
4. kvě 2012

Ahoj bolest muze byt zvetsovanim se delohy.

ange_de_la_morte
4. kvě 2012

Ahojky, citím to podobně asi poslední 2-3 dny, dneska TT pozitivní .... a co sem se bavila s holkama tak to tak měly skoro všechny

olusenka
4. kvě 2012

Eloana: Na zvětšování dělohy je ještě brzy.
Ale já to měla taky, pamatuju se. těhotenství začalo bolestí (celého) podbřišku, jako když to mám dostat a bolelo to několik týdnů. Nevíc přesně, jestli celý 1.trimestr ale dost dlouho.

pbauerova
4. kvě 2012

Ahoj, jsem na tom stejně, cca 3 dny polesti v podbřišku jako na menzes a dnes naprosto šokující //, mám teď hlavu v trapu.... V prvním těhu jsem to měla asi do 12tt.

lucifereeek
4. kvě 2012

mě taky bolelo břicho asi tak jako bych to měla dostat ale nedostala jsem to, pokud to nejsou nějaké křeče, které nemůžeš vydržet a nekrvácíš tak je to ok 🙂

kixi
4. kvě 2012

me boli bricho porad a pokazde jinak, pokud je to snesitelne a nekrvacis, nemelo by jit o nic spatneho...

mikynka85
4. kvě 2012

Ahoj,také jsem si včera dělala test a nevěřícně koukala na testík že tam jsou dvě // jelikož mě bolí v podbřišku jako každý měsíc před menses....při prvním těhotenství jsem toto neměla,ale také jsem se dočetla že to může být jeden z příznaků těhotenství - zvětšování dělohy 🙂 tak se neboj určitě je vše v pořádku pokud tedy nekrvácíš.

nerreidda
4. kvě 2012

Já to měla už asi 14 dní před tím, než jsem si udělala test, pak to trvalo i potom asi 2-3 měsíce, Dr. mi řekla, že je to tím, jak se děloha zvětšuje.

karlam
5. kvě 2012

měla jsem to uplně stejně a v 8. tt jsem byla na prvním UTZ a ptala se na to doktora a on že to je častá otázka žen, že tu bolest přirovnáváme k tomu, jako by měla přijít menstruace a je to prý normální. nyní jsem ve 27. tt a mám tu bolest jako by na MS občas pořád 😉

ladybugie
5. kvě 2012

při prvním těhu bolest jako při silné menstruaci, při druhém jsem myslela, že mě to roztrhne. Čekala jsem dvojčátka a děloha se musela víc nafouknout, tak to víc bolelo. Pokud nekrvácíš, tak je bolest v podbřišku v začátku pokládána za normální. 🙂

deniska2
5. kvě 2012

holky prosím vaz v pondelok 7.5. mam ist na hcg a na ultrazvuk myslite si že už tam neco bude videt doktor na ultrazvuku 19.4. som mala ovulku no a kedy som sa oplodnila neviem :| 30.3.bola moja poledna menštruacija :dance:

ebsian
5. kvě 2012

Bolest byla je a asi i bude, alespoň u mě. Jsem v 8. týdnu. Předtím to bylo prasklou cystou..Ale bolest cítím sem tam každý den.

medi_ivca
5. kvě 2012

Bolest v podbrisku je normalni. Pichlava, na jedne strane vic. Takova tupa jako pred ms. Neboj se nic 🙂

ckei
5. kvě 2012

Na zvětšování dělohy je ještě brzo, tím to určitě není 😉 Ale je to celkem běžné, též jsem to měla, myslím, že to k tomu patří a netřeba se znepokojovat. Hodně štěstí v pondělí přeji!

margotka666
5. kvě 2012

spocatku je to tym, ze sa to tam musi usadit, robi si to miesto.. potom sa zas zvacsuje deloha, takze cele tehotenstvo budeme mat divne pocity v podbrusku.. ja som len 10tt a mam pocit niekedy ze mi to tam vrta az po kostrc.. ale nastastie to je len chvilkove... a nie take neznesitelne...

majinka1981
6. kvě 2012

To se pouze roztahuje děloha. Mě to vzalo jednou tak, že jsem si lehla na gauč a nemohla jsem ani skrčit nataženou nohu, jaký jsem měla na jedný straně podbřišku bolesti.

miskamisamys
23. kvě 2014

Ahoj 🙂
Dnes jsem už opravdu zoufalá přečetla jsem snad všechny dostupné informace a stejně si nevím rady prosim poraďte.

V pondělní jsem zašla ke gynekologovi s bolesti na levém vejcovodu dál mi prášky na zánět a řekl mi ze když bolest neustane mám zas dorazit při prohlidce se zmínil ze moje děložní sliznice se zvýšila ale ze to není nic neobvilkeho ptala jsem se ho zdannemohu být těhotná a on mi odpověděl ze s výpočtem mé očekávané menstruace je brzo na takoví to názor a ze si stojí za zánětem a jeho indikaci
Ve středu jsem opět dorazila do ordinace poslal mé na krev ta byla negativní na zánět ve vejcovodu anaopak hladina HCG byla zvýšená řekl ze půjdu v pondeli opět na krev auvidí se dnes je pátek dělala jsem si TT a je pozitivní 2 čitelné čarky ale teď k tomu co řeším podbrisek mé neustale bolina to jen na leve straně strašně moc se bojím ze to bude mimodĕložní :( četla jsem u prispevku ze bolest při zvětšování dělohy byla jiná než citim nevím co dělat jen čekat do pondeli mĕ asi zničí jinak mĕ používají prsa občas na zvrácení trochu teplota divný pocit v ustech naladovost no fakt nevím co uzsi mám myslet .

Omlouvám se za délku příspěvku a gramaticke chyby píšu v rychlosti budu vděčná za jakýkoliv názor

zuzik106
24. kvě 2014

Já jsem v 5.týdnu.. a musím říct že to čekání na další kontrolu je fakt hrůza..byla sem ve středu na ultrazvuku..embrio tam bylo vidět ale prej mu ještě netluče srdce což by prej za týden už mělo..a navíc mám pořád bolesti..ale nekrvácím..teda je n ráno když du na záchod tak to trochu zašpiní...ale jinak nic..tak doufám že je vše ok...a to sem prej asi měla i syndrom mizejícího dovjčete...už aby byla středa

pritulka
13. zář 2017

Ahoj holky my jsme se o to pokusili 28.8. A včera jsem měla den menstruace a nedostala jsem to a mám od Včerejška bolesti v podbřišku a natekla prsa myslíte že jsem těhotná. Dík za odpověď

lucinkaab
17. lis 2017

Zdravim vsechny, snad mi poradite nevim si stim rady.mam opzdenou menstruaci o 6 dni od ty doby kdy mi mela dorazit menstruace mam tupe bolesti v podbrisku neni to takova bolest jako normalne pri menstruace...test jsem si jeste nedelala protoze pul rokem kdyz jsem byla prvne tehotna tak se mi pozitivni test ukazal az po 12dnech opozdene menstruce....ale nepamatuji si ze by me bolelo to bricho....snazime se znovu o dite prvne jsem o to prisla v 9tt...tak jen jsem chtela radu, a trochu jsem to rozepsala aby ste trochu vedeli o me 😉

moxha
17. lis 2017

@lucinkaab je to častý příznak těhotenství...zkus test

jitkabakar
17. lis 2017

Nejlepe digitalni test. Me ukazal tehotenstvi 1-2 tydny, takze hned.

alcar
17. lis 2017

@lucinkaab ja to taky tak mela. Ta bolest je proste trochu jina, nez pred ms. Zkus test, uz by ti mel neco ukazat. 😉 Drzim pesti.

lucinkaab
18. lis 2017

a neni to moc brzy?jen prece 7dni spozdeni je jeste malo ne?az si ho udelam urco vam napisu 🙂

lucinkaab
21. lis 2017

tak holky po 10dnech spzdeni jsem to zkusila....a vysledek necekany 😀

erenarde
9. pro 2017

Ahoj holky, mam dve carky, cca 6tt. Chtela jsem se zeptat, kdy zmizi ta bolest v podbrisku. Sestricka me objednala na prvni prohlidku az za tyden. Bojim se, aby se do te doby neco nepokazilo.

lucinkaab
9. pro 2017

ahoj ja jsem uz v 9tt a sem tam mam taky bolesti, a pan doktor mi rikal ze je to v poradku,pokud to neni i s krvacenim

v1e2r3c4a5
12. led 2018

Ahoj holky, nevim jestli mohu poznat z bolesti bricha (tu pa,pichlava bolest,ale nic co by se nedalo vydrzet) jestli jsem tehotna. S manzelem jsme meli sex 1/1. 3/1 byla ovuace a pak jsme meli sex jeste den po, tj.4/1. Tento tyden od pondelka do vcerejska me trochu bolelo bricho,takove bolesti jako pri menstruaci (tu mam dostat 19/1). Diky za odpoved

lucinkaab
12. led 2018

@v1e2r3c4a5 pockej do ms a kdyz nedojde tak par dni spozdeni si udelej test ;&)

v1e2r3c4a5
12. led 2018

@lucinkaab v duchu si rikam,ze by to mohlo vyjit.. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru