Bolest žaludku nebo bránice v 1. trimestru, měly jste?

romantika
1. pro 2012

Maminky nemela jste nektera? Kazdy vecer trpim na bolesti bricha, je mi nevolno ale nezvracim, spis tlaky v brise a mirne krece. Dneska rano jsem se vzbudila a picha mne v okoli zaludku a jako by kolem zeberniho oblouku. Ikdyz si zatlacim presne doprostred pod hrudnik. V leze celkem dobry ale jak se postavim mam pocit jako by mne neco trhalo zaludek od hrudniku, nebo jeslti to nemuze treba byt nejak branice? Nesetkala jste se s tim nektera a co pomohlo? DEkuji

slavicky
1. pro 2012

@romantika já to měla taky tak, na úplném začátku těhotenství... ale to jsem ještě nevěděla, že jsem těhu, takže jsem si brala Rennie a to zabralo... toto bolení mě přešlo až začlo blicí období 😀

romantika
autor
1. pro 2012

@slavicky dekuji, asi zkusim nejake to Rennie ci podobne na traveni, teda nedeste mne, ja od zacatku sotva lezu ale blici zatim neni jen mne to natahuje, ted by to silene obdobi melo konecne odeznivat dle netu ale ja mam pocit ze je to porad horsi jsem 11tt. A mela jste take to pichani nebo jen ty tlaky? Ty slabe krece mne celkem neberou ale to pichani mne boli a nemuzu moc stat, jako by se mi trhalo bricho od zeber, tak si prave trochu myslim, jestli to neni neco s branici, po prvnim porodu jsem mela dost otocena zebra. Diky moc za rady

slavicky
1. pro 2012

@romantika mě právě taky píchalo, ale měla jsem to opravdu tak do toho 8. týdne pak už ne 😕 radši bych se pak zeptala dr.... 🙂

romantika
autor
1. pro 2012

@slavicky ok dekuji, mne vzdycky neco zacne bolet o vikendu a na pohotovost se mi nechce, s malou v zadech uz je to horsi, zkusim si udelat sodu bikarbonu a uvidim, v ut. jdu na kontrolu tak to proberu

slavicky
1. pro 2012

@romantika není zač :o) tak ať to brzo přejde a hezký těhulkování 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru