Bolesti břicha, výtok, svědí prsa. Zamlklé těhotenství?

zuzik106
27. kvě 2014

Jsem v 6.týdnu těhotenství a minulý týden mi doktor řekl že miminku nebije srdíčko ale že to ještě nemusí nic znamenat...jenže ted jsem četla o zamlklém těhu a mám strach že se to děje i mě...mám občas fakt velký bolesti v břichu..a výtok taky...ale špinění jen symbolicky občas...jinak mi nic není..jen v noci chodím pořád čůrat a občas mě svědí prsa.... mysíte že zbytečně plaším?? může to být i normální těhu??

pampalin
27. kvě 2014

Určitě to může být i normální těhu. 6. týden by měl být 5+...tt, to fakt ještě srdíčko na UZ vidět není. Počkej do 7.tt, já třeba byla na UZ v 5+4tt., nic vidět nebylo a v 6+1tt už bylo krásně vidět bijící srdíčko.

pampalin
27. kvě 2014

@zuzik106 Jinak pokud máš výtok a jsi těhu, tak bys asi taky měla navštívit gynekologa, ne?

vlajka1
27. kvě 2014

Ja si zamlklym tehotenstsvim prosla. Tehu se prestalo vyvijet v 6+4 jeste jsme cekali jestli nahodou se neco nezmeni a bohuzel. V 8+1 revize. Pouze me bolela prsa, jinak mi nic nebylo. Nespinila jsem, nebolelo me bricho. Drzim pesti, aby bylo vse v poradku.

zuzik106
autor
27. kvě 2014

K doktorovi jdu zítra...tak budu vědět víc..já už jednou i trochu krvácela tak jsem byla hned u doktora a vypadalo to na mizející dvojče...tak sem si říkal jestli to není třeba i tím...že to dvojče jak to všechno zaniká..že to bolí a tak..no uvídíme ale je to muka...pořád si říkám co všechno mi může říct...ale žádný těhotenský příznaky nemám,,,jen že chodím pořád čůrat...

martinakl
27. kvě 2014

Já si myslim, že zbytečně plašíš (ale chápu tě) 🙂 U syna v 6t taky nebylo srdíčko, ani plod, jen žloutkový váček. Další UZ byl v 8t, dost jsem šílela, ale vše bylo v pořádku a teď mi tu zlobí 🙂

maice
27. kvě 2014

@zuzik106 Já byla taky na prvním utz v 6tt a teprve v 7tt bylo vidět srdíčko jasně. Takže máš čas...a výtok na počátku těhotenství je uplně normální, mění se celé prostředí dělohy a toto je přirozená reakce 🙂 Na neustálé čůrání taky pamatuji, dle slov mé doktorky na počátku není způsobeno tlakem miminka a dělohy, ale hormonálními změnami 🙂 držím pěsti, at je mimi i ty v pořádku!

2hanah
27. kvě 2014

@zuzik106 Je to úplně normální těhu... kdyby bylo zamlklé, určo se nebude nic dít, natož bolet břicho, protože je překrvené a zvětšuje se děloha, neplašit 🙂

zuzik106
autor
27. kvě 2014

Děkuju moc za rady... trochu mě to uklidnilo...zítra napíšu jak jsem dopadla... já si taky myslím že je to brzo na srdíčko ale tak snad bude mimi aspon trochu větší... 🙂

diankaary
27. kvě 2014

U nás srdíčko bylo vidět 7+4 ..doktoři mne plašili zamlklým těhotenstvím. Měla jsem velké křeče v podbřišku, byla jsem dokonce hospitalizovaná v nemocnici, nakonec to mělo dobrý konec. Vůbec bych neplašila..🙂

zuzik106
autor
28. kvě 2014

Tak jsem dopadla skvěle....srdíčko bilo jako zvon...nádherně to šlo vidět...ani nevíte jak se mi ulevilo...tak sand už to bude v poho..krásně i povyrostlo a vše bylo oka... 🙂

maice
28. kvě 2014

@zuzik106 No vidíš....tak hlavně at se dari i nadále 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru