Bolesti kostrče (ocásku) v 8+2 tt. Stalo se vám to?

trinity1973
27. led 2012

Holky,chtěla bych se zeptat,jestli některou z vás bolel hned v začátku těhu ocásek.? Jsem 8+2 tt a mám bolesti od úplného začátku,že nemůžu skoro ani sedět,včera jsem to řekla doktorce a ona,že je to mooc brzy ještě..Nevím,co si o tom mám myslet. Porádíte? Děkuji za každý názor a informaci

jabluncanka
27. led 2012

Je to hormonálního původu,mám to taky,měla jsem i mezi těhotenstvím...docela mi pomohly cviky na posílení pánevního dna.

pajav
28. led 2012

Tak mě bolí už od druhého měsíce, za týden začnu pátý a každý den mě to trápí, když dlouho sedím,tak je to ještě horší (mám sedavou práci) takže večer se už ani nehnu a v posteli se ani neotočím ze zad na bok,protože je to šílená bolest. Ráno to bývá lepší ale pajdám. Myslím,že mě to bude držet až do konce..☹

maudn
28. led 2012

Mě kostrč bolí asi měsíc, někdy je to šílené a nemohu se ani otočit.... doufám, že to nebude na pořád..

katerinanov
28. led 2012

Holky mě taky bolívala že jsem se taky večer nemohla pohnout a byla jsem u obvodní doktorky, ta mě poslala k rehabilitační a ta k fyzioterapeutce, ke které teď 2x měsíčně chodím a někdy mi uvolňuje pánevní dno a fakt to pomáhá. Navíc říká, že kdybych měla stažené svaly pánevního dna tak by se mi špatně rodilo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru