Bolesti podbřišku v 5+5tt, máte to taky?

wendis
28. led 2013

Zdravím,chci se zeptat zda to některá máte,mam bolesti v podbřišku docela časté a silnější a při močení mě to taky rozbolí. Pořád mam obavy,že se něco stane,mam 1 dítě a u něj jsem neměla vubec nic, žádné přiznaky, pak jsem měla dva potraty,jeden samovolný a druhý ,to jsem si nechala vzít. Ted ale čekáme miminko a ja se pořád kontroluji jestli nekrvácím,takhle jsem minule potratila. děkuji za odpovědi

angelsb
24. bře 2013

@kamculenka jó a podle testů to poznáš?ja si dělala jen dva den před ms byl duch.a pak v den kdy jsem je měla dostat // čárky už šly vidět täk jsem šla na gyndu na ulz zatím nic neviděl že je to brzy taky že jo podle jednotek ať je utery už

kamculenka
24. bře 2013

Mno já o to doufám ani nepřijdu.. strašně se toho děsím. Ale zítra volám gyndu 🙂

kamculenka
24. bře 2013

@angelsb Tak vyšly mi 4, 3 10citlivé a jeden 25 a všechny vyšly silně, tak snad ano..

angelsb
24. bře 2013

@kamculenka také mám strach ten bude do 12tt pak už ie menší riziko hlavně ať tluče srdíčko ja jsem taká že hodně čtu a pak mám nerv 😒 nemůžu ani spat

kamculenka
25. bře 2013

@angelsb jsem naprosto stejna furt neco ctu hledám a pak jsem z toho na nervy :( je to desny :(

angelsb
25. bře 2013

@kamculenka 😀no jo my ženské a net ,pak piskni co doktor ju 😉

kamculenka
25. bře 2013

@angelsb Jojo k doktorce jdu teda zítra, prý tam bude odpoledne, tak jdu. Tak mi drž palce... jako zatím jsem celkem bez příznaků, jen včera večer mě bolely záda a podbřišek, ale nebyly to křeče, byla to prostě trvající bolest asi půl hodinky. Jinak jen trochu citlivé bradavky, když si na ně sáhnu, jinak nic. Tak uvidíme uvidíme. Ale mám zpoždění 5 dnů, a to jsem to měla skoro na hodinu přesně...

angelsb
25. bře 2013

Jj taky jdu zitra ráno jinak take bez příznaku až na ty prsa ty jsou citlivější

kamculenka
25. bře 2013

@angelsb aha tak jo jedeme v tom spolu 🙂 semtam mam to boleni v podbřišku a v krizi a trochu citlive bradavky no. Tak zotra 🙂)) odkud jsi?

angelsb
26. bře 2013

@kamculenka však jsem psala ze se těším na který byla jsem před týdnem bylo to brzy jdu.ted dnes bo na 4 týdny jsem měla málo hcg täk doufám že se zvedlo a i tam něco uvidím.jinak jsem z bruntálu chtěla jsem ti napsat do zprávy ale nejde ti to než psát po četu

kamculenka
26. bře 2013

aha? Škoda že to nejde, nevím, ale zprávy mi chodí normálně tady...

Jinak já jsem z Karviné... 🙂

kamculenka
27. bře 2013

A me krev na hcg nebrala. Asi je pro ni smerodatny uzv pak to zenske moc stresuje treba

angelsb
27. bře 2013

@kamculenka täk to buď ráda, asi ano stresuje .ženská pak má strach zda to není málo je dobré tomu dát volný průběh

kamculenka
28. bře 2013

Ano prave tak jsem rada ze do me zas nepichala 🙂 je to takhle lepší

ilcus
29. bře 2013

Ahojte 🙂
Poslední 2noci mě bolelo bříško a mám strach,ale stačí si tu přečíst že je to normální a už sem zase klidnější. Už aby bylo 8.4. 🙂

angelsb
6. dub 2013

@ilcus ahoj ano to je normální neboj😉

mamina
6. dub 2013

Ahoj,holky.
Pokud vás bolí podbřišek jako při nadýmání,jakoby vám tam někdo nafukoval balónek,je to od toho,jak se zvětšuje děloha. Pokud čekáte druhé,bývá to výraznější,protože od prvního těhotenství máte zeslabenou břišní stěnu,tak je to víc cítit,navíc víte,co "hledáte".
U každého dalšího těhotenství to bude výraznější ještě víc.
To samé platí i o zavinování dělohy po porodu.Zatímco u prvního porodu jsem ani nevěděla,že se zatahuje,tak u šestýho jsem si připadala,jako že znova rodím.. 😝 Pak nezbývá,než si lehnout na břicho,co nejvíc kojit a vydržet to,než to přejde.
Pokud vás ale bolí břicho i při čurání,řeže to a pálí,tak si radši dojděte na gyndu. Může to být zánět močového měchýře z nastydnutí,a pak to chce nezanedbat a co nejdřív to zaléčit lékama,aby se nepoškodilo mimčo.
PS:Potrat díky orgasmu za spánku je nesmysl.Prostě mimčo nebylo v pořádku,tak se stane-ty křeče nejsou od orgasmu,ale právě kvůli prodělávanému potratu.To by jinak všechny těhule nesměly mít sex,a to by byla škoda,protože právě v těhotenství kvůli lepšímu prokrvení dělohy a žádnému strachu z neplánovaného těhotenství je sex pro ženu daleko kvalitnější a líp si ho žena užije.Naprostá většina těhotných žen může mít sex kdykoliv ode dne početí až do porodu(dokonce se používá sex i k vyvolání porodu při přenášení plodu,kdy sperma zvláčňuje porodní cesty a pomáhá aktivovat děložní činnost).
Pokud máte strach z potratu,zeptejte se svého gynekologa-v několika málo případech,kdy je riziko potratu opravdu veliké,vám doporučí sexuální abstinenci.V naprosté většině případů ale sex vůbec nevadí. 😉
Přeju krásné těhulkování zakončené ještě krásnějším miminkem v náručí.
PS:Pokud by některá z vás chtěla s něčím poradit nebo pomoct,dejte mi vědět na IP,odpovím obratem. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru