Bolesti podbřišku v 5+5tt, máte to taky?

wendis
28. led 2013

Zdravím,chci se zeptat zda to některá máte,mam bolesti v podbřišku docela časté a silnější a při močení mě to taky rozbolí. Pořád mam obavy,že se něco stane,mam 1 dítě a u něj jsem neměla vubec nic, žádné přiznaky, pak jsem měla dva potraty,jeden samovolný a druhý ,to jsem si nechala vzít. Ted ale čekáme miminko a ja se pořád kontroluji jestli nekrvácím,takhle jsem minule potratila. děkuji za odpovědi

janulal
28. led 2013

Ahoj, koukám, že jsme stejně těhotné, taky mám zatím termín porodu 26.9. 🙂
Jinak mám taky jedno dítě a jeden potrat za sebou, tak mám strach o mimi. Taky mě často píchá a pobolívá v podbřišku a mám strach, abych o to mimi zase nepřišla. Ale to pobolívání je normální, zvětšuje se děloha, tak se zbytečně nenervuj, ikdyž vím, že ten strach teď bude pořád.

wendis
autor
28. led 2013

děkuji,snažím se na to nemyslet ale při každém větším bolení mam automaticky strach. Termín ještě nemam upřesněný,ale to se dozvím později 🙂 je to termín spočítaný od posledni ms 🙂

loafeer
28. led 2013

bolest v podbřišku souvisí se zvětšováním dělohy v důsledku růstu plodu:o). pokud je to jen takové pobolívání...pokud by se jednalo o výraznou bolest, doprovázenou krvácením jasné krve, tak je problém....vím jak ti je, já měla hrůzu z koaždé návštěvy wc, děsila jsem se, co uvidím na toaletaku

wendis
autor
28. led 2013

jj přesně tak

janulal
28. led 2013

@wendis taky jsem si to zatím spočítala od poslední ms a vychází to na toho 26.9., to máme pěknou shodu. 😉 No musíme doufat, že už to teď snad dobře dopadne a dočkáme se toho druhého miminka.

loafeer
28. led 2013

jj, ten začátek je pitom kvůli té nejistotě...

wendis
autor
28. led 2013

tak to je super 🙂 a odkud jste? Koukám že máte o dva měsíce mladší dcerku 🙂

wendis
autor
28. led 2013

@loafeer to je fakt a ten stres tomu moc nepřidává, 15.2 mam kontrolu tak doufám že bude mimi v pořádku a uvidím i tlouct srdíčko 🙂 už se nemužu dočkat,ale je to ještě dlouhá doba, to čekání je hrozné :D

speedygon
29. led 2013

Mně v podbřišku silně zabolí, třeba když se převracím v posteli....při poslední kontrole(pouze prohmátnutím) bylo vše ok, další poradna je 13.2., tak doufám, že je vše ok....předevčírem jsem malinko špinila, tak jsem z hrůzou čekala, jestli to ustane, zesílí nebo co bude...ale už je to ok ....

loafeer
29. led 2013

jj, to špinění je taky ok....já jsem od fochu, ale co myslíte...když jsem zašpinila, okamžitě jsem letěla na kontrolu....prostě my se o ty naše dětičky bojíme už od pozitivního testu a asi pak až do konce života:o)

wendis
autor
29. led 2013

jj to je fakt bojíme se pořád 🙂 Ja naštěstí ještě nešpinila a snad ani nebudu. Při druhém otěhotnění jsem taky začala špinit,ale zhoršovalo se to,krvácela jsem pak celou noc a ráno před kontrolou jsem na wc uslyšela žblunknutí, Nedalo mi to a rukavici jsem to vytahla a viděla ten zárodek s vyvíjející se placetou,bylo mi v tu chvili na omdlení,hned jsem letěla k doktorovi a ten mi potvrdil samovolný potrat,tak jsem musela letět do nemocnice na vyčištění :(( proto mam ted hrozný strach :( držte palce at je vše v pořádku,taky Vám držím palce at jste v pořádku a dopadne vše tak jak ma 🙂 U mě byl taky problem,že jsem pracovala za barem když jsem nevěděla že jsem v tom a když mi doktor řekl že jsem těhotná a musím hned přestat pracovat protože je nějaký problem,dala jsem vypověd. HCG začalo klesat, plod nešel vidět a nakonec za pár dní umřelo. :( Ted se snažím co nejdéle odpočívat aby se to už neopakovalo 🙂

loafeer
29. led 2013

jj, nejspíš to tak mělo být, ale nikde není psané, že se to bude opakovat...Mně šlo HCG nahoru strašně pomalu a do toho mi klesaly další hormony, takže mi v práci dr. řekl, že se nejspíš bude jednat o mimoděložní, ale že musíme počkat, ještě nic nebylo vidět....pak už teda v děloze byl váček, ale hormony furt nic moc...takže mě připravovali na to, že je to neperspektivní těhu a ať počítám s tím, že to odkrvácí....no...teď mi tu to moje neperspektivní těhotenství lítá a huláká : kaky kaky ( nevím, co to znamená :o)..tak držím pěsti

janulal
29. led 2013

@wendis já jsem z Blanska, to je 25 km od Brna. 😉

wendis
autor
29. led 2013

@janulal to je hodně daleko 🙂

jajino
9. bře 2013

@loafeer to já mívám taky pokaždý když jdu na wc..asi už jsem paranoidní... 🙂

jituska23
11. bře 2013

Holky, jak moc vam prohmatava mudr bricho na zacatku tehu? kamoska byla na kontrole a stezovala si, ze ji doktor docela silne promackaval bricho...nemelo by to byt jemnejsi´?

zuza01
11. bře 2013

@jituska23 Oni si s tím dr. nedělají hlavu, já jsem třeba na UTZ uplně zadržovala slzy, protože dr. nemohl najít mimi, tak mi zatlačil tu snímací část utz pomalu na páteř... Nepříjemný, ale nic se nestalo, tak snad ví, co dělají.

jituska23
11. bře 2013

@zuza01 to je des......clovek se boji aby do 13. tydne vydrzel a oni takto.....bala se aby tim prohmatem neposkodil embrio, ale snad vedi co delaji

tendrezka
21. bře 2013

Ahojky devcatka🙂ty bolesti me doprovazeji momentalne taky,pry se roztahuje deloha a je to normalni,me spis trapi zvetsujici se prsa,bojim se,ze budu mit tak 7cky:D

ivigirl
21. bře 2013

ahoj ženy, jsem v nějakém 5tt, píchá mě taky v podbřišku, první tes jsem si dělala v úterý v 21 hod. byl dušík, dnes ráno jsem testla znovu a duch stejný, tak snad to bude ok

2hanah
21. bře 2013

@ivigirl Mělo by to být v pořádku, v těhotenství je děloha hodně silně prokrvená, tak je víc citlivá, navíc, jak psaly holky, zvětšuje se. Ve druhém těhu to může být ještě intenzivnější, protože děloha už po prvním těhu není tolik elastická, tak to může bolet trochu víc, hlavně při zavinování dělohy zpět na původní velikost po tom druhém porodu.

ivigirl
22. bře 2013

@2hanah děkuji, já jsem počtvrté 😉

ivigirl
22. bře 2013

@2hanah jen mě ta síla poz. TT trošku polekala, že za den a kousek byl výsedek stejný, snad zítra bude už dálnice

verula111
23. bře 2013

Ahojky holky, v tuto chvíli bych měla být v 7tt(první miminko) a od rána mám jako by menstruční bolesti v oblasti břicha a kříže. k doktorovi mám jít až v úterý a samozřejmně plaším,že je něco špatně. Nekrvácím a ani mi není špatně od žaludku, tak nevím co s tím. nechci nic zanedbat,ale taky nechci zbytečně plašit.... díky
v.

kamculenka
23. bře 2013

Ahoj holky. Já jsem teda teoreticky 4+3tt, dva 10UI testy pozitivní ve čtvrtek 4tt a dnes jsem si dělala test 25UI a taky hned vykoukla čárka. Snad je vše OK. Mám semtam bolení v kříži, ale i v podbříšku, asi se to vše natahuje a prokrvuje noo 🙂 já cítím i ovulaci a všechno... nevolnosti mám taky, otázka, jestli to, že se mi jakoby houpe žaludek, takový jakože na vodě, i po jídle, je těhotenská nevolnost.. ale tu mám asi už 14 dní plus minus. Někdy hned poránu, dnes chvíli po obědě, tak 5 min a utlo to.

Taky se vždy bojím, co najdu na papíře po WC, hrozně se bojím. Ale na záchodě jsem skoro co půl hodiny, jsem jak průtok. ohřívač. Co budu dělat až budu třeba v 9. měs. mi není jasné teda :D asi budu mít plíny na sobě.
Jo a taky je mi pořád zima!!

angelsb
24. bře 2013

@kamculenka Ahoj já jsem taky 4+5tt já jsem furt zas nafouklá někdy mám břicho jak balon a bolí mě i 😒 A také se furt třepu zimou doma se topí a já mám zimnici a čůrat také chodím 🙂 😉 furt ,jinak nepociťuji žádné jiné ani mdlo ani mi není na zvracení ,ale každá to má jinak tak že to jsou těhu příznaky .A kamculi každá se bojí i já. Měla jsem přesně ve 4tt hCG 435 a myslím že je to málo také mám strach už aby bylo úterý a já věděla že vše je oka a hladina hCG vyrostla .

ratatooy
24. bře 2013

tak aj sem zrovna v tmto období mivala strašny noční křeče nebo nad ranem vyrovnalo se to skoro kontrakcím u porodu,pak sem nekde narazila na diskuzi že normalne žensky mivaji že ve snu prožijí orgasmus a tíms e vzbudí se strašnou křečí v břiše a plno jich kvuli tomu potratilo tak sem rada že to nebyl i muj připad a ustaly jsme to ale to neni tvuj připad normalni je bolest kvuli roztahovani delohy ale ted už si 15tt tak to určo už je pryč

verula111
24. bře 2013

Ahojky, tak to nakonec dopadlo tak, že jsem včera začala krvácet a jela do nemocnice, kde mi řekli, že jsem mímo potratila. Dneska mě pustili a ani mi nedělali revizi dělohy, protože to nějak šlo samo. Tak mám takové smíšené pocity,ale nechci brečet(to už jsem zvládla včera) a doufám, že se nám to příště podaří. Prý za tři měsíce nejdříve, ale poradím se se svým gynekologem jak dál:D

kamculenka
24. bře 2013

@angelsb ty uz jsi byla i na krvi na gynde? Jsi rychlik teda. Ja zatim jen doma delam testy a klepu se abych nepotratila hrozne se toho bojim. Dnes prave moc necuram. Ani žaludek moc neboli zada a podbrisek jen trochu. Tak silim kazdy den at neco prijde a ukaze ze se neco deje...

angelsb
24. bře 2013

@kamculenka ano šla jsem hned 🙂 ted zas půjdu v úterý a doufám že už něco půjde vidět taky se modlím ať je vše oka jednou jsem o to přišla a už to nechci zažít

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru