Bolesti v podbřišku v 5. tt. Je to normální?

mika2
9. pro 2011

Ahoj holky, jsem dnes 18 dní po embryotransferu a tedy v 5. týdnu s hodnotami hCG cca 2300. To by bylo všechno asi v pořádku...co mě však trápí je občasné celodenní pobolívání v podbřišku, je stejné, jako bych to každou chvilku měla dostat (tedy někdy silnější, jindy mírnější), jsem z toho nervózní. Je to normální? Jinak nemám vůbec ale vůbec žádné příznaky, což mě taky dost znervózňuje Snad mně jen trošku pobolívají prsa, víc v noci, ve dne skoro vůbec

lusila001
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makyna_24
18. bře 2016

Ahoj můžu se zeptat jak se počítají týdny když jsem nebyla na KET ale na IUI??

vcerca
3. lis 2016

Ahojte dámy! Potrebuji od Vas poradit.. jsem v 5tt, k doktorovi jdu az za 3 tydny. Dnes me silne boli v podbrisku, podobne jako u menstruace, a lehce krvacim, ale pouze pokud jdu na zachod a "uvolnim se".. samovolne ne... Je to moje prvni tehotenstvi, takze vsechny tyto pocity jsou pro me nove... Mam pockat do dalsiho dne, pokud to neustoupi a jit k doktorovi? Pripadne, poradite nejakou prevenci jiz ted?? Mela nektera z Vas podobne potize?? Dekuji za Vase prispevky!

lucijejeje
3. lis 2016

@vcerca Ahoj, ja jsem taly v patym, a bolesti v podbrisku se dostavily az dneska. To si myslim, ze je normalni. Ale s tim krvacenim nevim, zasla bych k doktorovi driv.

vcerca
3. lis 2016

@lucijejeje dekuji! Nakonec jsem tam volala a jdu hnedle rano... tak dam vedet..

lucijejeje
6. lis 2016

@vcerca Ahoj tak jak si dopadla? Doufam ze vse bylo v poradku. Ja jdu az tenhle tyden ve ctvrtek, ale popravde se bojim, kazdy den si delam test a porad se presvedcuju ze bude vsechno v pořádku.

vcerca
6. lis 2016

@lucijejeje Ahojky! Tak ja bohuzel uz nic... :(( falesne pozitivni test a samovolny "potrat" v ranem zacatku.. mela jsem cca pred dvema tydny nejakou virozu a dva dny jsem lezela doma. Podle doktora jsou viry strasni previti a dokazi vsechno.. takze pro jistotu mi vzali v patek krev, zitra jdu pro jistotu zase a po menstruaci se mam jit ukazat.... takze za tyden opet zaciname s muzem nanovo. Melo to tak proste byt. Kazdopadne doktor me pochvalil, ze jsem prisla! Drzim pesti, at vsechno dobre dopadne. Ja se uz konecne dneska citim dobre. 🙂

lucijejeje
6. lis 2016

@vcerca to me moc mrzi, ale verim ze priste to dopdne, drzim pesti

mari26
11. lis 2016

Ahoj holky🙂 chci se zeptat, mate nektera zkusenost se spinenim v prvnich tydnech? Byla jsem v utery u doktora a ten jeste nic nevidel. Od posledni menstruace jsem uz 35dni, na dalsi kontrolu jdu zase v utery..ted posledni dva tydny ale spinim, nekdy skoro vubec, jindy trochu vic, obcas poboliva v podbrisku..jak dlouho muze spineni trvat? Doufam, ze v utery uz se tam ukaze🙂

s0nishka
3. led 2017

Ahoj holky chci se jen zeptat s pritelem se snazime pres pul roku o mimnko.pred 4mesici sem si delala testik byl na nem slabi dusik tak sem cekala dalsich5 dni.ze zkusim druhy ale zacala sem krvacet ,sla jsem tedy k doktorovi.kterymi rekl ze sem mela samovolne opusteni.MC mivam pravidelny 28-30dnu.ted mam 4 den zpozdeni bojim se ale delat testik abych nebyla znovu zklamana mimko si moc prejeme.priznaky nijak nepocituji akorad me 2 dny pobolivaji prsa.obcasne pobolivani v podbrisku. 14dni me strasne boli zada to sem nikdy namela.Co myslite mohlo by to byt ono nebo mam jen opozdenou m.
Dekuji za jakoukoliv odpoved

trilien
3. led 2017

@s0nishka Ahoj, správne můžu byť obe možnosti. Spravila by som si test. Chrbát může bolieť z viacerých dôvodov. Mám dve hernie disku, ale v začiatkoch tehu má chrbát absolútne nebolel, počas ms ma však bolieva-každý človek je iný. 😉

s0nishka
3. led 2017

@trilien:chtela sem prave pockat do konce tydne jestli to dostanu moc na ty testiky neverim ale na druhou stranu sem strasne zvedava.prave sem si cetla i v jinych diskuzich o bolestech zad a pisi tam holky ze to taky mely.nektere to poznaly tehotenstvi podle skytavky

helinka88
7. led 2017

@mika2 ahoj, momentálně prožívám stejné bolesti jako ty 🙁 pomohlo ti něco na to? Nechci do sebe cpát paralen, kdyz vim, že to preboli spíše jestli nějaké vitaminy nebo tak?dekuji

s0nishka
7. led 2017

@mika2 ahoj ja si prasky radeji zadne nedavala postupne mi ty bolesti ustupuji.jen sem porad v praci a kmitam tu jako fretka a dneska sem zacla krvacet.test sem si porad nedela takze jistotu toho jestli to je/bylo tehotenstvi nebo jen opozdena menstruace nemam

saruna95
27. bře 2017

Dobrý den dámy,
Chtěla jsem se zeptat, jsem cca ve 4 týdnů už bych měla jet na pátý a po sexu mě vždycky strašně bolí v podbřišku, nevíte co by to mohlo být?
Mám strach, že by to mohlo být mimoděložní těhotenství. Byla jsem před rokem na miniinterupci a to jsem byla v 7 týdnů a nic takového jsem neměla. Děkuji za odpověď.

amanda33
19. zář 2017

Ahoj všem, já jsem teprve 5+0, mám na vás otázku, před 3 dny jsem celý den ležela, protože jsem měla typický tlak a bolest v podbřišku, celý den. od té doby, už třetí den podbřišek nedělá vůbec nic. Bojím se, jestli ten plod nezanikl, když se tam nic neděje, Máte někdo podobnou zkušenost? opravdu po dlouhé době a marných pokusech jsem těhotná a proto se o to bojím. Díky moc.

vendula08
8. říj 2017

@mari26
Ahoj, ja jsem ve 4tt a před týdnem jsem také špinila. 4.10. jsem byla u doktora na potvrzení těhotenství. Ten říkal,že by to být nemělo. Že to může být stresem. Pak jsem byla 3 dny doma v klidu a vše ustalo 🙂 tak se drž 😉

martinato1989
8. říj 2017

@amanda33 myslím si, ze pokud by to znamenalo nějaký problém, špinila bys nebo krvacela

martinato1989
8. říj 2017

@s0nishka opravdu to muže byt zpoždění i těhotenství .....test by ti určitě řekl

amanda33
8. říj 2017

Díky moc.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru