Bolesti v podbřišku v 6. týdnu těhotenství

modena11
1. črc 2012

Zdravím všechny,jen se chci zeptat jsem 6tt a slabá bolest v podbřišku je v podstatě trvalá,včera sem pocítila takovej nepříjemnej tlak,kterej se dal vydržet,trval asi pár minut ale hoodně mě to vystrašilo:(Ráno sem samozřejmě měla pocit že je to jiný,no prostě už blázen že a tak se chci jen zeptat na názory nebo zkušenosti jiných,díky a pěkný den 🙂

akyt
7. led 2016

holky určitě si napíšeme jak to dopadlo :-* mě bolesti pomalu ustupují, většinou mě pobolívá bříško navečer, když jsem po celodenním dni v práci konečně doma v klidu 🙂... jo a myslíte že v tom 8tt už bude vidět a slyšet srdíčko?

rrrromca
14. led 2016

Ahoj holky, je to trochu mimo, ale mohla byste mi některá, prosím, vysvětlit zkratky jako třeba 6+1tt, jak se to počítá 🙂

majia985
19. led 2016

Tak je tam 🙂 srdeční ozvy a je to 7+6tt

majia985
19. led 2016

@rrrromca 6+1tt znamená 6 týden těhotenství a 1 den 🙂

akyt
19. led 2016

U mě taky 🙂 já jsem 9tt 🙂

klarus07
28. led 2016

ahoj holky i já tohle mívala 4-5tt teď mám menší a mám strach jsem 7 a táhni na 8 a mám slabé srdeční ozvy...je to normální ? Děkuji za odpověď

slunicko156
1. únor 2016

Ahoj holky, jsem asi 5+4 tt a po ránu mívám bolesti břicha, jako když se Vám chce na velkou, a pak i třeba jdu, je to normální?

akyt
1. únor 2016

@slunicko156 Ahoj, je to úplně normální. Mě to přešlo až teď v 11tt...

jarmilik
1. únor 2016

Ahoj holky, dle poslední menstruace jsem už v 6tt, ale dnes večer přišlo slabé světle hnědé špinění..., bolesti břicha mám pořád, jako bych to měla dostat. K dr. jdu až za týden ve středu. Doufám, že to bude dobré...

maminamagdaaa
14. zář 2016

Ahoj holky..jdu pro dotaz, asi jsem praštěná ale potřebuju vědet da je to možné... před dvěma dny jsem měla ovulaci a pohlavní styk..a od té doby mě nepřestalo bolet v podbříšku jako na menzes.. myslíte že je možné že by se tam už něco dělo? takhle brzo ?

jandule22
30. lis 2016

Zdravím všechny dneska jsem byla na gynekologii, protože jsem si dělala 3 různé teh.testy a vysli mi všechny pozitivní, tak mi udělal ultrazvuk a řekl, že vidí malé zrníčko, že by to mohlo být ono. Sestra mi vzala krev a do zítřka čekám na výsledky či jsem nebo ne jsou to neuvěřitelné nervy 😞

barbora1616
13. bře 2018

Zdarec všem těhulkám,dnes jsem se z testů krve dozvěděla že jsem 5-6tt těhotná.Bolesti v podbřísku mám taky. A jelikož jsem v řijdnu měla zanik plodu v 14 tydnu tak mám strach.Doktorka mě nechala radši doma jelikož v praci celej den stojím.Ale opravdu mám strach abych to donosila a bylo vše ok.Je mi 37let a nevim jestli bych to skusila znova.

grabolina
24. kvě 2018

Ahoj holky. Normálně se žádných diskuzí ani veřejných fór nezúčastňuji, ale když jsem v poslední době využila jejich pomoc a cítila se lépe, tak jsem si řekla, že se zaregistruji a také něco přidám. Třeba to podpoří řetězec pomoci sdílenou zkušeností.
Jsem asi v 6tt. Že jsem těhotná mi potvrdil test sotva před týdnem. V době, když jsem to měla dostat, tak jsem měla docela silné menstruační bolesti, takže jsem chodila neustále na záchod, kontrolovat krvácení. Tyto bolesti značně ustoupily, ale poměrně mírné bolení v podbříšku mám stále. Občas tupé a občas spíš pichlavé. Strany se střídají. Ze zdejších diskuzí vidím, že je to zřejmě velmi časté a pravděpodobně normální. Já u doktora ještě nebyla. Ale taky mám obavy, které mě přivedly až sem😉 Tak hodně štěstí všem.🍀

snezenka123
24. kvě 2018

@grabolina uklidním tě, je to naprosto normální🙂
Chápu tvoje obavy, mě bolelo bříško u prvního těhu taky, a vlastně se všema dětma, i teď v posledním těhu, to je snad nejintenzivnější..čekám 4.miminko:heart:
Děloha roste, napíná se, tím jsem se vždycky uklidňovala.
břicho mě bolí tak nějak pořád a to jsem už skoro 16tt🙂 bolesti jsou různé, tahavá, dloubavá, pichlavá, tupá, prostě snad pokaždé jiná. napravo, nalevo, uprostřed😉
někdy to trvalo chvilku , jindy déle.
všechno bude v pořádku🍀

grabolina
25. kvě 2018

@snezenka123 Děkuji moc.💟

snezenka123
25. kvě 2018

@grabolina není zač, opravdu to nic 😉není

mirlunka
19. bře 2021

Ahoj jsem v 6tt a už týden co jsem zjistila že jsem těhotná, tak mě strašně bolí žaludek a v podbřišku... zkouším jíst pravidelně ale je to stejná bolest i když se nenajim zkoušela jsem i studenou coca colu a také nic prosím co vám pomohlo hlavně rychle jinak se z té bolesti už zblázním

kevi1
19. bře 2021

@mirlunka prve su tehotenske nevolnosti a druhe bude roztahovanie maternice. Ani na jedno nie je "hlavne rychle riesenia", takto vyzera u mnohych zien tehotenstvo 🙂 budes to musia zvladnut

ema90
19. bře 2021

@mirlunka Jste tehotna, tak si zvyknete 🙂
A nebo se zeptejte lekare, az pujdete do poradny, ale ten vam nerekne nic lepsiho.
Proste se vse vevnitr meni, roste. A bezbolestny to holt neni.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru