Bolesti v podbřišku v 6. týdnu těhotenství

modena11
1. črc 2012

Zdravím všechny,jen se chci zeptat jsem 6tt a slabá bolest v podbřišku je v podstatě trvalá,včera sem pocítila takovej nepříjemnej tlak,kterej se dal vydržet,trval asi pár minut ale hoodně mě to vystrašilo:(Ráno sem samozřejmě měla pocit že je to jiný,no prostě už blázen že a tak se chci jen zeptat na názory nebo zkušenosti jiných,díky a pěkný den 🙂

veronika182
8. črc 2015

@andrisek123 určitě je to v pořádku 🙂 já jsem tyhle pocity měla až do konce třetího měsíce

marketis89
8. črc 2015

@andrisek123 tak snad to vse dobredopane. To me mi to nastesti do zad neslo. Ale pravy vajecnik poboliva . ale snad ten dalsi tyden na uz bude neco malo videt .

andrisek123
8. črc 2015

@veronika182 Tak snad to bude fajn 🙂

@marketis89 Tu bolest zad bych nikomu nepřála... už dlouho jsem nic horšího nezažila, ale oproti včerejšku se to dnes zmírnilo 🙂

marketis89
8. črc 2015

@andrisek123 si to dokazu predstavit. Ale tak snad bude vsechno o.k. Budu drzet pesti, at to vse dobre dopadne.

dubnacek
9. črc 2015

@marketis89 tak jestli se ti u dr.nelibi tak prejdi jinam.neni nutne a povinne zustat tam kde nejsi spokojena.Mzslim,ale ze by dutinku aspon videt mel pokud dobre vidi.Ja si myslim,ze to bude v poradku a miminko bude taky ok.Zbytecne se nestresuj,bud rada,ze cekas miminko a uzivej si toho.Pokud ti neni dobre,neboj muze byt jeste hur😉).Me je kazde odpol.zle a to jsem 14tt.😉)
@andrisek123 uvidis,ze bude vse v poradku,taky me obcas chytnou zada,ale ne tak casto.spis se snaz odpocivat.me se chce porad spat,uz to bylo jednu dobu lepsi a ted opet silena unava a to se 4 letym synem doma je opravdu vyzivny😉).

marketis89
9. črc 2015

@dubnacek nene, nastesti jsou tam jeste dve lekarky, a ty jsou moc hodne. Tak k jedne z nich chodim. Ja taky doufam, ze to bude dobre. Akorat si delam starosti, ze me celkem dost boli v podbrisku a taky jakoby pravy vajecnik. Tak jen doufam, ze to nebude nic hrozneho... Natesti nekrvacim. A to je myslim dulezite.

dubnacek
9. črc 2015

@marketis89 urcite je to dulezity ze nekrvacis,ale neni to vsechno.Hlavne se tim opravdu nestresuj.Je mozne,ze se ti roztahuje deloha a pak to tak boli,jen te nesmi opravdu bolet tak ze by se to nedalo vydrzet,obcasne pichani a pobolivani jako pri mesickach je uplne normalni a je to v poradku😉).deji si nejaky dobry caj,nevim zda se smi nebo ne,ale ja si davala jasminovy a jen lehci odvar a nebo nejaky ovocny.Uvidis ze vse bude v poradku.Ja se teda sama uklidnuji,ze taky vse bude dobry a verim v to ze bude.

marketis89
9. črc 2015

@dubnacek Tak nesnesitelne bolesti diky bohu nemam. Mam to ztm presne tak jak pises. Uklidnuju se tim, ze to bude o.k. Dekuju moc za podporu 😉

lucisek01
13. črc 2015

Už jednou jsme potratila, teď jsme v 6tt a přestalo mě bolet břicho i prsa.. stalo se to někomu a bylo vše ok? Bojím se aby to zase nebylo zamlčel těhotenství. :(

welunka
14. črc 2015

@lucisek01 Ahojky - jj me to prestalo bolet mezi 7 a 8tt pak se to ozvalo obcas - takove narazove treba vecer na chvilicku mno a po 16tt uz me to neboli vubec a zacala jsem cítit pohyby, ted jsem v 21tt a pupisek uz tam pekne cvici. Preji at je vse ok. Ps: Vestinou se zamlkly potrat neopakuje dvakrat po sobe. Hlavne bud v klidu 😉 hodbe štěstí

lucisek01
14. črc 2015

Dekuji hodne si me uklidnila 🙂

lucisek01
15. črc 2015

@welunka ahoj dnes jsem radeji byla u mudr a vse v poradku jsem 6+5 a bije nam i srdicko zatim vse v poradku 🙂 bolesti mam od toho ze prcek roste ;)

welunka
15. črc 2015

jj však jo - to je normální, může to přestat a nemusí, hlavně se nenervuj 😉

nada003
12. zář 2015

Ahoj baby mozem sa pridať som v 6tt a 5 dňi aja mam bolesti bod brušku nekedi aš krče a vpiatok som mola na sono abola tam len taka malilinka botka tak sa bojim ze potraťim každi den zomňa ide hnedasti spineni alebo ružovi a teras som bola na wc jak som sa utrela na papier mala som tam take hnede ale nebola tam krv lebo krv je silna cervena farba be? A dr. Povedal že plod biuš mal viďieť ale videl tam len botku som zufala ☹ ☹ uš 4 krat som potratila

andrisek123
12. zář 2015

@nada003 Já to špinění měla taky a byla jsem s tím v nemocnici. Napsali mi utrogestan a používala jsem utrogestan a špinění pak přestalo. Jela jsem s tím večer na pohotovost a bylo prý dobře, že jsem to nepodcenila. Tak bys možná taky někam měla zajet :/
Jo a mimi bývá někdy vidět až v 8tt, tak neboj 🙂 vše bude ok 🙂

nada003
12. zář 2015

@andrisek123 dik za rdu aspon troska sima uspokojila' ze babo je nekedi vidieaš v 8tt a tie spinenia pridu a prestanu a beriem duphaston 2x1 🙂

nada003
12. zář 2015

@andrisek123 a nekedi jak piju ten duphaston tak potom mavan hnedaste spinemia'prečo može to úškodiť babo pijem 2x1 denňe ☹

andrisek123
12. zář 2015

@nada003 tes tím ti neporadím :( duphaston jsem neužívala.. jen ten utrogestan 2x2 tobulky denně a ty mi pomohly.

nada003
13. zář 2015

@andrisek123 no taj som si robila resr pre istotu a tuje dnes som si robila

sodovka2010
13. zář 2015

to já jsem byla v sobotu na pohotovosti protože jsem začala trochu krvácet ale nebyla to uplne krev ale jako by zředěná krev spíš voda obarvená no ale abych se dostala k jádru věci dostala jsem léky na zklidněni dělohy měla jsem ji podrážděnou a jsem v 6 tt a 3 dny a naše fazolka měří 5,8 mm takže celkem veliká fazolka moje

nada003
13. zář 2015

@sodovka2010 co'prosim ?

sodovka2010
14. zář 2015

no ano .... :D naše fazolka je relativně velká no ... a dneska jdu k ženskému na uplně první vyšetření tak uvidíme jestli mi dovolí v mé práci pracovat uvidíme

nada003
14. zář 2015

No aja dnes idem ku'dr. Uvidim co mompovie cije canca dajaka ci ne

nada003
14. zář 2015

Dnesni test bala som sa ci som nepotratila

akyt
24. pro 2015

Ahoj, já jsem na tom úplně stejně. Měla bych být 4-5 tt. Doktorce jsem volala hned druhý den (17.12.) a ta mě objednala až na 12.1.2016 s tím aby prý něco viděla. Nezdá se vám to moc dlouho na první kontrolu? Jinak mám také bolesti v podbrisku jako bych to měla každou chvíli dostat... Někdy to bolí víc, někdy méně.. Co si myslíte o té kontrole až v lednu?

majia985
3. led 2016

Ahoj ja šla mezi svátky na gyndu a doktor řekl že tam je zrnko ze to vypadá na 4tt, ale že bych to mohla klidně odmenstruovat. Pichani a tupa bolest v podbřišku mne pořád trápí. Tak doufám že to bude tou prokrvenou dělohu a ničím jiným. Přeci jen je to poprvé a fakt jsem vyjukaná z každého prdu. Na kontrolu jdu 19.1. 2016 tak snad už tam bude vidět vic

marketis89
4. led 2016

@majia985 Já měla to samé. Doktorka mi řekla, že ten plod se zahnízduje a že bolesti jsou normální. Je to pocit, jako kdyby si měla dostat menses. Já jsem taky plašila a byla vyjukaná. Ale naštěstí to bylo vše ok. Tak snad ti to všechno dobře dopadne. Budu držet pěsti...

sares89
6. led 2016

@akyt ja mam termin prvni prohlidky stejne jako ty..myslim si, ze neni kam spechat.

majia985
7. led 2016

@sares89 včera už mi bylo líp ted už je to i snesitelný a relativně v pohodě trochu mne uklidnilo ze nejsem jediná. Tak to si pak napíšeme jak to dopadlo toho 19.1.
Tak držím nám palce ať je všechno v pohodičce 🙂

majia985
7. led 2016

@sares89 promiň nevšimla jsem si ze tp není pro mne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru