Bolesti zad - v kříži - v prvním trimestru

mysule1
24. únor 2013

Zdravím, jsem na konci 8 tt. a několik posledních dní mě dost bolí v kříži...Snažím se dost odpočívat, ale musím taky fungovat, nemůžu pořád ležet. Setkala jste se s tím některá? Je to normální, takhle v prvním trimestru?

pulsatilka
24. únor 2013

@mysule1 ja som mala v prvom trimestri velke bolesti v krizoch...skoncilo to neschopenkou do konca tehotenstva ☹ (mala som aj ine problemy). V druhom trimestri bolesti ustupili... 😀. Porod som odplakala pre bolest...len v krizoch... ☹

mijave
25. únor 2013

Mysule1 - to se měla taky a upravilo se to. Chce to vážně hodně odpočívat - teda u mě to naštěstí fungovalo. Každopádně to raději řekni doktorovi.

mysule1
autor
25. únor 2013

Ve středu jdu na utz, tak se chystám to s dr. probrat...Snad se to časem upraví, po ránu dobrý, ale teď večer záda necítím 😖

carpatia
3. dub 2013

Ja mam normalne skriple neco na leve pulce zadku uz skoro dva tydby,nemuzu se vubec vzprimit z predklonu a ted me navic zacla ta leva strana zad bolet skoro cela..mazu voltarenem,ale nic nepomaha..mely jste neco podobneho?

zuzamik
22. kvě 2013

@carpatia Ahoj, já to mívám, když trochu prochladnu... Ale včera mě to chytlo, aniž bych si byla vědoma příčiny... 😢

zrowfinka
4. črc 2013

ahoj holky, já jsem v 9 tt a trápí mě to samé, bolest v kříži, je jedno jestli stojím, ležim, jak na boku tak na brise. jestli todle bude do konce těhotenství, tak se asi zblázdním 😖 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru