Bolestivá prsa v těhotenství, jak si trošku ulevit?

cica2
9. zář 2013

Holky,prosim pomoc,me tak strasne boli prsa,bolely i v prvnim tehu,ale tohle je teda brutus,uz jen pri oblikani podprdy mi tecou slzy......tepla sprch ani obklady nepomahaji,poradce,jak si trosku ulevit 😒

lv
10. zář 2013

nijak, já myslela do 4měsíce, že zešílím...starší dcera se chtěla mazlit a jak se mě dotkla, bolest hrozná..snad ti někdo nějakou radu dá, já bohužel ani to povzbuzení.

cica2
autor
15. zář 2013

@lv taky se chce prdola mazlit a nijak to nevysvetlim,ze to proste boli.....snazi se ,ale stejne me vzdycky ducne 🙂 a tata je to samy 😀 uz je to trosku lepsi,snad to brzy prejde......

27verca
30. zář 2013

AHOJKY. MĚLA JSEM TAKY TAKOVÝ PROBLÉM,ALE JAKMILE SE MI PŘEHOUPL 18. TÝDEN TĚHOTENSTVÍ,JAKO BY MĚ PRSA NIKDY NEBOLELA 🙂 ,UVIDÍŠ,TŘEBA TO CHCE JENOM ČAS. DRŽÍM PALCE 🙂 .

slavicky
30. zář 2013

mě taky děsně děsně bolela prsa, špatně se mi spalo, přesně jak píšeš i oblíkání nebo svlíkání podprsenky byl boj. Ale ve čtvrtém měsíci mě to přešlo... takže vydržet 🙂 držím palce...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru