Bolí mě v 9. tt podbřišek proto, že bych jinak měla MS?

alulu
11. kvě 2012

Jsem v 9 tt za 3 dny mám dostat podle výpočtů menstruaci pobolívá mě podbřišek a mám bolest spodku muže to mít souvislost s menstruací která má jako přijít.JInak jsem celý měsíc bolesti neměla. Čekám první mimi a bojím se už jsem 2 krát potratila.zatím jsem nejvíš kdy jsem kdy byla.

slundo
11. kvě 2012

Někde jsem slyšela, že i špinění v době očekávané menstruace je normální. Ale za telefon doktorce nic nedáš, ona posoudí, jestli je lepší tě prohlídnout a nebo je to běžný. 🙂

besita
23. lis 2012

Ahoj, taky nad tím ted přemýšlím, jsem 7+5 tt a od včerejška mám bolesti v pobřišku, normálně bych měla dostat menstruaci tento víkend, tak jestli to nemůže být tím. Mám trochu výčitky, včera jsem prováděla "generální" uklid v domácnosti a možná jsem to přehnala .. ale třeba to je fakt od té MS?

sendoska
23. lis 2012

Besito, já jsem měla taky takové bolesti hlavně na začátku těhu, ale prý to může být jen roztahování dělohy ... 😉 ted jsem ve 14t a občas mě v podbříšku píchá ale vše je v pořádku.....

besita
23. lis 2012

@sendoska Taky jsem to měla na začátku těhu, cca 5-6 týden pořád, tak snad je vše v pořádku i ted! Na kontrolu jdu až 5.12. 🙂 tak ať to dobře těhu dobře prožíváš!

sendoska
23. lis 2012

Já jdu na kontrolu 6.12 🙂 budu v 16.t tak uvažuju zda už by mi gynekolog mohl říct pohlavi mimča 🙂 chtěla bych to říc přiteli i rodině na Štědrý den 😉

sendoska
23. lis 2012

Jinak kámoška řikala, že jak byla těhotná tak ji někdy v prvním trimestru tak bolelo břicho, že měla až křeče a musela si lehnou... takže neboj

besita
24. lis 2012

@slundo - dneska jsem začala špinit holky, normálně je to "čas menstruace", myslíte, že je to v pořádku, nebo bych s tím měla v pondělí někam zajít?? díky moc za radu!

zuuuzaaa
24. lis 2012

@besita raději si zajdi, budeš o dost klidnější

alyssa.anna
24. lis 2012

@besita Já dneska akorát byla na pohotovosti s drobným špiněním v noci a dopoledne už po něm nebyly ani stopy a mimi bylo v pořádku, ale doporučuju někam zajít už kvůli tomu klidu a čistému svědomí, že jsi nic nezanedbala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru