Bývá holky někomu v těhotenství blbě večer?

janulat18
28. zář 2013

Ahojk holky bývá někomu blbě v průběhu dne ? Mě není špatně ráno, aloe k odpoledni a hlavně večer teda. Jsem těhotná podruhé a u prvního dítěte jsem to vůbec neměla...Ted jsem 8 tt.

nikollita
13. říj 2013

Mě bylo blbě ze začátku jen večer, za to ale dost brutálně 🙂 a potom celý den až do konce 4. měsíce 🙂

miskadis
13. říj 2013

U obou těhotenství mi bylo blbě pořád, ale nejhorší to bylo kolem 15hodiny odpoledne-to začal fakt mazec a táhlo se to až do večera, pak to zase bylo trochu lepší...no a ráno na novo 😝

prcekverunka
13. říj 2013

Já jsem to měla ze začátku, jak padla 17. hodina, tak mi bylo špatně. Pak se to ale proměnilo v ranní a celodenní nevolnosti a přestalo to někdy ve 14tt asi tak. Teď mi je špatně občas, tak 1x za týden to stojí za to..

merssii
29. říj 2013

U prvního těhotenství mi bylo blbě do 5. měsíce. Teď čekám druhé miminko jsem v druhém měsíci a je mi hůř než u prvního. Ráno, odpoledne, večer, prostě pořád. Nejsem schopná do sebe dostat tekutiny, protože potom jde vše hned ven. No hrůza. Navíc se cítím jak přejetá tankem a pořád bych jen spala.

ratatooy
29. říj 2013

uplně stejne jak ty u prvniho nic a u druhyho večer pak už cely dny přeji at se ti to vyhne bylo to šílený a až do 6m

handav
30. říj 2013

Ahoj, já mám pocit, že mám teď nevolnosti 24 hodin denně 🙂. Zvracím teda zatím jen ráno, ale blbě mi je pořád.

kstablova
30. říj 2013

Mě bylo špatně celý den celých 6 měsíců...

emin
30. říj 2013

Dobrý den všem, omlouvám se za narušení diskuse a prosím o pomoc. Ráda bych provozovala kurzy pro těhotné a rodiče a prosím Vás o vyplnění krátkého dotazníku (ne více než 2 minuty. Dotazník naleznete zde http://kurzy-pro-nejen-nastavajici.vyplnto.cz/
Moc Vám všem děkuji. Radka Jakubová

muddledgirl
31. pro 2013

Pachy mě vadí kdykoli...Bývá mě špatně skoro pořád...a taky začínám zvracet....snad to brzy přejde.... 😉

mufiska
31. pro 2013

Ja jsem cely den v pohode, nejlip kdyz se hybam a nebo cvicim, nejhur je mi kdyz si lehnu do postele, to je mi opravdu az na zvraceni. to zatim bylo 1x. Je to nase prvni mimi a asi to bude peknej divoch 😀

leni78
31. pro 2013

V druhem a tretim tehu celodenni nesnesitelna slabost, unava a nevolnost. Jen jsem lezela. Od 9 do 17 tydne v kuse.

pavlapl
31. pro 2013

Ahoj mě je špatně celý den i v noci. Jsem v 10tt. U předchoyích dvou těhotenství jsem nic podobného neměla.

frufrunka
31. pro 2013

Pouze a jedině večer! 🙂 Ráno jak rybička, přes den dobrý a úderem sedmé večerní jsem byla chodící poblijón... 😀 U všech tří... Ale já mám celkově přehozený režim, normálně mi to nejlíp myslí večer, večer mi všechno odsejpá, klidně až do dvou do rána a ráno bych zase spala do jedenácti, tak jestli to není tím, že mám celkově přehozený režim... 🙂

andy266
31. pro 2013

Mě bylo špatně celodenně, a odpoledne a večer více než ráno ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru