Bývá holky někomu v těhotenství blbě večer?

janulat18
28. zář 2013

Ahojk holky bývá někomu blbě v průběhu dne ? Mě není špatně ráno, aloe k odpoledni a hlavně večer teda. Jsem těhotná podruhé a u prvního dítěte jsem to vůbec neměla...Ted jsem 8 tt.

zuzinka2312
28. zář 2013

Ahoj, mně bylo při malé špatně ráno, večer, v noci... prostě kdykoliv ;)

tublatanka
28. zář 2013

ahoj,měla jsem to také tak, nepříjemné,ale přejde to....

olasek
28. zář 2013

Ahojda, ano, nejen ranní nevolnosti, ale odpolední, večerní....prostě průběžně šoufl a zvracení...v 8.tt se to ještě zintenzivnilo a ve 13.tt to přešlo a bylo dobře 😉

romcovaklarka
28. zář 2013

Mojí mámě prý se mnou bývalo špatně výhradně večer a v noci.

zuzi82
28. zář 2013

Mě u prvního nic, u druhého mi bývalo špatně po obědě. mám kamarádku, kterou to chytne po obědě a drží jí to až než jde spát.

milmic
28. zář 2013

Měla jsem to tak u druhého těhotenství. Krom toho, že mi bylo zle celý den, tak večery byly nejhorší. A večerníma lehkýma nevolnsotma to celé začínalo, potom se to rozjelo do obřích rozměrů až na kapačku a odeznívalo to okolo 15.týdne zase večerníma nevolnostma. 🙂

elisabeth86
28. zář 2013

Mě bývá špatně ráno,ale jen když nenaspím těch svých 10 hodin, jinak si to užívám až večer... ☹ A to jsem si už myslela, že mě to mine :-P

charaka
28. zář 2013

Mne bolo zle cely den az do 6. mesiaca a pocas dna sa to vzdy stupnovalo. A vyliezt vecer z vane bolo pre ako zdolat mount everest 🙂 A samozrejme isli dole aj kg, zacinala som so 64 a na zaciatku 4. mesiaca som mala 60 kg... neboj, vsetko bude dobre 🙂

ckei
28. zář 2013

@janulat18 mně bývalo velmi často špatně večer a pak v noci!! Skončilo to definitivně ve 34tt.

ladylass
28. zář 2013

mě bylo celej den, ráno, před jídlem po jídle před spaním a skončilo to v 17tt

kubistovailona
28. zář 2013

Bylo mi špatně jen párkrát, ale bylo to během dne a večer 🙂

werulisek
28. zář 2013

Ahoj, mě bylo zle stále, ale ani jednou ráno... Většinou pozdě odpoledne.

raaaadka
28. zář 2013

Holky prosím o názory...jsem 34 DC, moje cykly jsou dlouhé 27 dní, tudíž mám zpoždění. Ovulaci jsem dle ovulačních testů a následně zvýšené bazální teploty měla 15. Den cyklu. Nyní mám opět pozitivní ovulační testy už 3 dny a těhotenský test dnes ráno negativní. Mám pravidelné cykly, tak jsem z toho dost zmatená.

tkanicka
28. zář 2013

u prvního mi bývalo občas trošku zle ráno, u druhého mi bylo hooodně zle večer 🙂 Doktor si dělal srandu, že to mívaj ty, co mají druhé, že si mají čas vzpomenout až večer, že jsou těhotné 😝

paaajka
29. zář 2013

každý to snáší jinak, někomu je blbě hlavně ráno, někomu celý den, no a já měla nevolnosti odpolko až do večera :D ve 4.měsíci se mě ty nevolnosti rozjely na celodenní a to stálo za to, teda.... 😖

saly15
29. zář 2013

já měla nevolnosti od 6tt do 18tt jakmile ťukla 4 hod pol. tak to začal sajgon, nejhorší bylo že jsem měla nevolnosti hlavně v noci, prostě mě to probudilo v jednu ve dvě v noci, a jak jsem měla rozhozený žaludek, tak se mi nedalo usnout... od 13tt jsem na rizikovém, a to mi bylo zle 48 hodin v kuse... hnus... no ted už mám jen takové epizodky, že mi třeba něco zasmrádne, ale od toho 18tt jsem asi jen třikrát něco vyhodila..

evulinkab
29. zář 2013

Čekám sve druhé dětátko a od 7tt do 16tt mi bývalo zle a bylo jedno jestli je ráno nebo večer, práve naopak zhruba od 16h odpolední to bývalo nejhorší.Takže se mi navalovalo ze smradu(nemohla jsem cítit fakt nic, ani jar na nádobí, proste nic), navalovalo se mi z toho, že mám prázdný žaludek, apod.....A zvracela jsem taky převážne k večeru.Naštesti to kolem toho 16tt přešlo.Musíš vydržet🙂

muminek
29. zář 2013

Já u obou dětí trpěla od rána až do pozdního večera ☹ a u druhého skončila v nemocnici protože už jsem začala zvracet krev ☹

besita
29. zář 2013

Mně taky bylo špatně převážně odpoledne a hlavně večer, ale šlo to zaspat, takže jsem chodila v 7-8 (se "slepicemi") spát 🙂) jsem v 18+0tt a pomalu to začíná (snad) odeznívat.

romantika
29. zář 2013

ano taky a taky při druhem, obecne mi při druhem tehu bylo hodne hur a ještě k tomu jsem byla i hodne nervozni. Moc jsem si to druhé neuzila a odnervoznela jsem az po sestinedeli. Hodne sil

kate013
29. zář 2013

padla 5. hodina a bylo mi blbě..ani jsem nepotřebovala hodinky a věděla jsem, že je 5.hod...hned mi bylo šoufl. Zmizelo to někdy na začátku 4.měs..:-)

kuliocka17
29. zář 2013

Nejvíc večer a v noci-přes den jakž takž, nezvracela jsem, ale úderem páté migrény jak prase a zvracení až do rána...hrůůůůza 😝

marses
30. zář 2013

Mě začalo být vždycky špatně po šesté večer a zlepšovalo se to kolem půlnoci.

lucies25
30. zář 2013

Ahoj,me je hodne blbe rano,odpoledne mam klid,a okolo 18 hod to zacne na novo,kolikrat se prida i bolest hlavy...trochu mi pomaha voda s vymackanym citronem...

zuzaczech
30. zář 2013

Mně je blbě i odpo a navečer, nezvracím, ale je mi na zvracení, k tomu včera zimnice, opravdu super stav 😀

mondulka21
2. říj 2013

Ahoj, mě je blbě od rána do rána. Vůbec nevím jak to v práci přežiju, dělám 12 hodinové směny od 8 do 20 bez přestávky (max si můžu zaběhnout na záchod- což musím vždy hlásit vedoucí). jsem v 7tt a do konce trimestru to nechci nikomu říkat, ale vidím to blbě, že budu muset na neschopenku, protože dělám s penězma vůbec nejsem schopná se soustředit ☹

trckin
2. říj 2013

Mě v prvním trimestru bylo také blbě jen večer, ale bez zvracení. Většinou jsem to šla zaspat 🙂

madrilena
3. říj 2013

myslím si, že tyhle večerní nevolnosti jsou celkem časté a řekla bych, že se to zhoršuje i s mírou únavy

hasicka1
13. říj 2013

Tak, to já mám ranní nevolnost, odpolední a večerní, večerní je, ale málokdy a to jsem už v 16tt.

samik2008
13. říj 2013

mě bylo blbě furt u prvního i druhého těhu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru