Čerstvě těhotná a dítě očkované Priorixem Tetra

kaaca11
19. led 2013

Právě jsem našla na těhotenském testu II, těhotná jsem asi 3 týdny. Minulý týden jsem dceru nechala očkovat Priorixem Tetra. Teď má pár možná reakci - asi 3 malé červené puntíky na obličeji. Neštovice jsem v dětství prodělala. Mám se strachovat o miminko???

ffiinnkkaa
19. led 2013

Myslím, si že to bude v pořádku..jednak je to jen reakce na očkování a pokud jsi neštovice navíc prodělala mělo by to být ok 😉

milada2
19. led 2013

Tohle by mě popravdě vůbec nenapadlo... netuším, ale myslím si, že ne. Zrovna taky máme reakci na tohle očkování.

aneta0707
19. led 2013

jestli je to ziva vakcina, tak by dite nemelo byt ockovano. aspon moje mala neni ockovana na spalnicky, zardenky... doktorka rekla, ze pripadna reakce by mohla ohrozit tehotenstvi.
na druhou stranu sme byly o vanocich na pohotovosti a byly tam deti s nestovicema a me rekli, ze se nemusim bat, protoze nestovice jsem uz mela a mam protilatky.
z toho vyplyva, ze obavat se musis jenom pokud si nemoc nemela 😉 takze to snad bude OK

michaelka83
13. únor 2013

Nic nehrozí, řešila jsem to samé, gynekolog i dětská doktorka mi potvrdili, že se bát nemusím. Jinak dětská dr. to zjištovala i v očkovacím centru v motole u dvou dr a oba to také potvrdili 😉 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru